Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-05-2018, 12:24   #21
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Vari lesht ekipeve , por tifozet e shkrete pale sa do e hane golin me gjithe ato shale ruse e bjelloruse neperkembe. Apo s'eshte raporti 1 mashkull 3 femra anej lol

Davaj davaj
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 12:34   #22
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,663
Thanks: 8,782
Thanked 6,773 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Kam degjuar per skuadrat gr,ne nje diskutim emisioni ku thuhej se pervec kesaj si lejonin te flinin bashke me grate e tyre lojtaret,pra i ndanin dhe derisa zhvillohej ndeshja ata rrinin neper hotele,ushqim te shendetshem dhe stervitje ter kohes..

Ore se mos jam jashte teme,se su mora shume ne fakt

Nejse gabime jemi njerez bejme lol
EDEN- jo aspak nuk je jasht teme, perkundrazi je shume e informuar dhe ne linje.
Ke te drejte ne ate qe thua sepse kjo eshte nje praktike e ndjekur nga shume Klube Futbolli sepse presupozohet qe praktikimi i nje marrdhenie sexuale perpara ndeshjes merr (konzumon) shume energji te vyera te cilat mund te perdoren ne dobi te ndeshjes se futbollit.
Une personalisht kurre nuk e kam besuar kete teori, por ngaqe nuk jam sportist e marr te mireqene keshtu sic eshte kete teori, edhe pse nuk me pelqen.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 12:37   #23
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,432
Thanks: 15,872
Thanked 13,403 Times in 8,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 717
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Vari lesht ekipeve , por tifozet e shkrete pale sa do e hane golin me gjithe ato shale ruse e bjelloruse neperkembe. Apo s'eshte raporti 1 mashkull 3 femra anej lol

Davaj davaj
Tifozėt do bėjnė gola plot por nuk do kualifikohen thuaj.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 12:40   #24
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tifozėt do bėjnė gola plot por nuk do kualifikohen thuaj.
5 min ohoho 200 eurshi obobo
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 16:21   #25
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,129
Thanks: 1,846
Thanked 777 Times in 562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Mund te jete dhe gjithe jeten obobo pastaj, s'i dihet asaj pune
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 16:35   #26
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,355
Thanks: 11,970
Thanked 9,806 Times in 6,277 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Kam degjuar se lojtaret eshte ndaluar te kene kontakte me femrat e tyre gjate periudhes qe kane ndonje loje,sepse keshtu humbin energji dhe nuk kane perqendrim te mjaftueshem per te luajtur...Dicka e ngjashme gjithsesi,por jo vecanerisht per femrat Ruse lol
Ka te tilla zera dhe metoda qe i refuzojne atletit/sportistit te kete kontakte me arome femre....i turbullon adrenalinene dhe i komplesksikon hormonet por nga ana tjeter ka studime e kumtesa nga njerez te ditur qe thone se duhet lene te kontaktoje femren qe te heqe ndrydhjen e te jete i lirshem....mashkulli.

dmth ti fusi nje "red ruse" e te behet bull me top....

ja shekojeni kete Nigerjanosin si u be me bisht:
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 28-05-2018 nė 16:38
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 16:36   #27
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,814
Thanks: 4,366
Thanked 4,713 Times in 3,137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Budadhenje mo, po te kisha ikur ne Moskau, o nuk kisha percjellur ndeshje aty, more mundet Ronaldo me nene e me babe e me gjyshe te dale ne fushe futbodhi e nuk e kisha kthyer as koken ti shikoj.

Nje e di, qe kur te isha kthyer ke ballonja me medaljen ne qafe; davaj godhashenuesi me i mire i kampjonates jashte fushe ne futboll deri sa te mundesh.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 16:40   #28
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,668
Thanks: 16,201
Thanked 9,965 Times in 5,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

kta ruset jane te cuditshem priten gjera te tilla lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 16:43   #29
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,355
Thanks: 11,970
Thanked 9,806 Times in 6,277 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
kta ruset jane te cuditshem priten gjera te tilla lol
e keshem temen te llafoset per rusiqkat e jo per ruzet...

Rusiqkat jane te llahtarshme e luajne futbollin pa top
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 16:45   #30
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,668
Thanks: 16,201
Thanked 9,965 Times in 5,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

jo Rusia eshte nje nga vendet me te cuditshem po lexoja nje artikull para ca ditesh dhe vertete jan te vecante lol

http://runt-of-the-web.com/russia-pictures
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 17:10   #31
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Absolutisht e pa mundur ti ndalosh! Kush e di sa e kane prit kete kohe te dy palet lol
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 17:17   #32
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,730
Thanks: 3,753
Thanked 3,019 Times in 2,049 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
S'kane faj se u marrin mente dhe e humbin kauzen. Sllavet gjithmone me femra kane vepruar e fituar. Ishin femrat sllave qe korruptuan edhe sulltanet me te medhenje te Perandorise Osmane duke dobesuar edhe Perandorine ne rrjedhim !
Jane te mira dreqkat.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 18:06   #33
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,355
Thanks: 11,970
Thanked 9,806 Times in 6,277 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Jane te mira dreqkat.
Kingu, ke luajtur ndonjehere futboll me keto dreqkat ???
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 18:26   #34
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,730
Thanks: 3,753
Thanked 3,019 Times in 2,049 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Kingu, ke luajtur ndonjehere futboll me keto dreqkat ???
Jo, nuk me eshte dhene rasti. Pastaj, harrova fare une, i kemi armiq, nuk mund te luajme me ato.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 18:30   #35
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,355
Thanks: 11,970
Thanked 9,806 Times in 6,277 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nigeria urdhėron lojtarėt: Jo seks me femrat ruse!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Jo, nuk me eshte dhene rasti. Pastaj, harrova fare une, i kemi armiq, nuk mund te luajme me ato.
Qeshte ay dhaf....ne kemi qene ne nje skuader disa dekada me pare, kemi patur te njejtat mbathje e jemi puthur kater here ne faqe me ta...ua kemi bere faqkat sholle me mustaqet e djelmoshave tane .

Po une e di qe me armikun luhet....se me mikun spara behen te tilla penallti
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 28-05-2018 nė 18:32
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur