Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-05-2014, 11:31   #41
Kulpra
A.
 
Avatari i Kulpra
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: Nė syrin e ėndrrave
Posts: 4,876
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Kulpra ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Argjentina nuk e merr kete rradhe.
Kulpra nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 12:10   #42
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,758
Thanks: 834
Thanked 1,586 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gold Shiko postimin
Po si ka munsi ka ftu pleq si Maicon, Maxuell, Henrique qe nuk e njofin mir as ne Napoli lere me andej, dhe nuk fton Felipe Luis te pakten, qe po shkelqen ne krahun e majte te mbrojtjes te Atletico Madrid.

Pastaj therret lojtar si Hernanes qe kte sezon nuk kane dhene asgje, apo Bernard dhe Jo, lojtare qe as CSKA Moscow nuk i ka mbajt ne ekip, dhe lihet jashte Kaka'. Te pakten duhet ta merte ne 23 lojtaret qe jan thirr, jo per te lujt rregullisht.

Megjithte brenda ketyre lojtareve, 15-16 jane mjaft te vlefshem dhe mund te na bejne te festojme te gjithe ne tifozave te Brazilit.
Brazili i yjeve gjithmone ka deshtu Gold. 78-82-86-98-2006-2010.
Big Phil e di si fitohet boterori ,edhe ne boterorin kore & Japan ,brazili me shume se gjysmen e grupit e kishte me lojtar te panjohur dhe qe luanin ne kampionatin brazilian. Fitoi Boterorin me nje portjer si Marcos te palmerias ku me pas u zhduk ,me nje belleti te sao paolos ,me nje Juninho Paulista te flamengos ,Gilberto Silva te Atlético Mineiro .etj. Te vetmit yje ne ekip ishin Ronaldo me Rivaldon ,deri diku dhe Ronaldinho si nje yll ne rritje.

Megjithate kto zgjedhjet as mua sme pelqejne. Se di vendin e kujt do zere maicon? Kur ke nje Dani Alvesh qe vrapon si t'jete 21 vjec.

Ndersa Hernandes eshte kal i kput ,me mire Kaka sesa Hernandes.

Si perfundim deshire kom qe boterorin ta fitoj argjentina me messin protagonist dhe te mbyllet kapitulli njehere e pergjithmone se kush eshte me i miri i te gjitha koherave. Ndersa si tifoz do doja ta fitonte Italia edhe pse mundesite jane pothuajse xero. Me thoni ca kane fitu ekipet me ballotellin ne ekip ,qe t'fitoje italia me te n'boteror?
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 12:32   #43
Gold
Annuit Coeptis
 
Avatari i Gold
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Tirane
Posts: 258
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Gold do tė bėhet i njohur mjaft shpejtGold do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Hajde dhe Kulpra me Brazilin. Qenkemi tu fitu per here te gjashte kte vere. Hahaha.

Endri, jam dakort sa i perket emrave te panjohur por qe mund te shperthejne gjate boterorit, por nuk e kuptoj se si meren Maicon & Maxwell qe jane ne perendim te karrieres dhe qe te dy luajne ne te njejtin pozicion, shto ketu dhe Dani Alves dhe behen 3 ne nje pozicion, ku shume mire mund te thirrej ne vendin e njerit prej ktyre Felipe Luis qe luan ne krahun e majte dhe po ben nje sezon fantastik. Dhe ne vend qe te kete dy alternativa ne krahun e majte, si Marcelo dhe Felipe Luis, tashme ka vetem Marcelon.

Ne mesfushe po ashtu do duhej me mire Kaka ne vend te Hernanes, pasi Hernanes per mu ka mbaru. Po nuk i dihet, ndoshta Hernanes mund ta aktivizoje ne dyshen mbrapa, megjithese ne dyshen mbrapa ka alternativa pa fund duke filluar nga Ramires, Fernandinho, Paulinho, Luis Gustavo dhe nuk e di perse nevojitet nje si Hernanes.

Per sulmin nuk kam ēa them se per here te pare ne historine e Brazilit, Brazili vuan per sulmues. E kam fjalen vuan per nje sulmues nr 9. Po ishalla ai Kali Fred do beje diēka.

Besimin me te madh e kam tek Captain Thiago Silva dhe Neymar. Pa dyshim pa harru Felipaon qe per nje kohe te shkurter arriti me mbledh ekipin dhe i beri te luajne si Brazil.
__________________
Nothing Else Matters
Gold nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 12:54   #44
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kulpra Shiko postimin
Argjentina nuk e merr kete rradhe.
Se ka marre moti edhe kete vit i ka lojtarte me te mire ne bote
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 13:07   #45
Gold
Annuit Coeptis
 
Avatari i Gold
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Tirane
Posts: 258
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Gold do tė bėhet i njohur mjaft shpejtGold do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Ne 2002 ka pas ekip me te mire se sot, perjashto Messin, dhe asgje nuk beri. Ne 2002 Argjentina ishte favorit absolut. Ne Brazil ta harroje Argjentina se do ngreje trofeun e Kupes se Botes.
__________________
Nothing Else Matters
Gold nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 13:11   #46
Kulpra
A.
 
Avatari i Kulpra
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: Nė syrin e ėndrrave
Posts: 4,876
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Kulpra ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gold Shiko postimin
Hajde dhe Kulpra me Brazilin. Qenkemi tu fitu per here te gjashte kte vere. Hahaha.

Endri, jam dakort sa i perket emrave te panjohur por qe mund te shperthejne gjate boterorit, por nuk e kuptoj se si meren Maicon & Maxwell qe jane ne perendim te karrieres dhe qe te dy luajne ne te njejtin pozicion, shto ketu dhe Dani Alves dhe behen 3 ne nje pozicion, ku shume mire mund te thirrej ne vendin e njerit prej ktyre Felipe Luis qe luan ne krahun e majte dhe po ben nje sezon fantastik. Dhe ne vend qe te kete dy alternativa ne krahun e majte, si Marcelo dhe Felipe Luis, tashme ka vetem Marcelon.

Ne mesfushe po ashtu do duhej me mire Kaka ne vend te Hernanes, pasi Hernanes per mu ka mbaru. Po nuk i dihet, ndoshta Hernanes mund ta aktivizoje ne dyshen mbrapa, megjithese ne dyshen mbrapa ka alternativa pa fund duke filluar nga Ramires, Fernandinho, Paulinho, Luis Gustavo dhe nuk e di perse nevojitet nje si Hernanes.

Per sulmin nuk kam ēa them se per here te pare ne historine e Brazilit, Brazili vuan per sulmues. E kam fjalen vuan per nje sulmues nr 9. Po ishalla ai Kali Fred do beje diēka.

Besimin me te madh e kam tek Captain Thiago Silva dhe Neymar. Pa dyshim pa harru Felipaon qe per nje kohe te shkurter arriti me mbledh ekipin dhe i beri te luajne si Brazil.
Pse per here te pare? 5 kupa kush i mori? Une?
Ronaldon e kam pas shume qejf. Po tani o plak.

Ps. Kisha ne plan te shkoja per finalet po s'merr dot vize ajo shoqja ime. Fat pis.
Kulpra nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 13:14   #47
Gold
Annuit Coeptis
 
Avatari i Gold
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Tirane
Posts: 258
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Gold do tė bėhet i njohur mjaft shpejtGold do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kulpra Shiko postimin
Pse per here te pare? 5 kupa kush i mori? Une?
Ronaldon e kam pas shume qejf. Po tani o plak.

Ps. Kisha ne plan te shkoja per finalet po s'merr dot vize ajo shoqja ime. Fat pis.
Per here te gjashte thashe. Nga ato 5 kupat 3 i ka mar Pele, 1 Romario e 1 Ronaldo. Hahahaha.

Edhe un e kam pas shum qejf, ne fakt eshte futbollisti qe me ka pelqyer me shume nga gjithe ata qe kam pare une. Dhe kur ka vesh bluzen e Milanit mu realizua nje enderr. Edhe pse ishte te Interi, une doja gjithmone qe te pakten nje here ne jete ta shikoja me fanellen e Milanit, pavaresisht se i plakur.

PS: Ikim bashke. Hahahahahaha
__________________
Nothing Else Matters
Gold nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 13:15   #48
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

@Kulpra
Ku te shkoje per finalet? Biletat jane shitur para se te lindje ti.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 13:16   #49
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gold Shiko postimin
Ne 2002 ka pas ekip me te mire se sot, perjashto Messin, dhe asgje nuk beri. Ne 2002 Argjentina ishte favorit absolut. Ne Brazil ta harroje Argjentina se do ngreje trofeun e Kupes se Botes.
Kujtoj keto fjale ne fund te korrikut GOLD
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 13:19   #50
Kulpra
A.
 
Avatari i Kulpra
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: Nė syrin e ėndrrave
Posts: 4,876
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Kulpra ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
@Kulpra
Ku te shkoje per finalet? Biletat jane shitur para se te lindje ti.
Behet fjale nga shkurti. I kishim gjetur dhe biletat se kemi nje shokun e klases qe jeton aty (permes tij i kishim siguruar). Varja. Ajo goca duhet te ikte ne Rome te merrte nje vize, une vetem nuk shkoja. Pffff
Kulpra nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2014, 00:25   #51
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,106
Thanks: 0
Thanked 464 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhebraili Shiko postimin
Se ka marre moti edhe kete vit i ka lojtarte me te mire ne bote
Pa mi fillo 1 here lojtaret nga portieri deri ne mesfushe (sulmin e di).
Sikur sma mbush mendjen si ekipi me i mire ne bote
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2014, 10:05   #52
Gold
Annuit Coeptis
 
Avatari i Gold
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Tirane
Posts: 258
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Gold do tė bėhet i njohur mjaft shpejtGold do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oxygen Shiko postimin
Pa mi fillo 1 here lojtaret nga portieri deri ne mesfushe (sulmin e di).
Sikur sma mbush mendjen si ekipi me i mire ne bote
Po ca tu thush ktyre, kemi Messin thon jena ekipi ma i mir n'bot

Kaq din kaq thon
__________________
Nothing Else Matters
Gold nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2014, 10:55   #53
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,758
Thanks: 834
Thanked 1,586 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhebraili Shiko postimin
Se ka marre moti edhe kete vit i ka lojtarte me te mire ne bote
Po po ,Me romeron ne porte , me Campagnaron , Zabaleten ne mrojtje. Me Fernando Gagon ,mascherano ,maxi rodrigues ne mesfushe ti pretendon t'fitosh boterorin? Halla hile mos boj hajgare o xhebo

Aty vetem Messi ,Di maria dhe Aguero deri diku han buke vec ,pjesa tjeter jane merre me long se mishi ka maru.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2014, 11:07   #54
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,106
Thanks: 0
Thanked 464 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Endri_ Shiko postimin
Po po ,Me romeron ne porte , me Campagnaron , Zabaleten ne mrojtje. Me Fernando Gagon ,mascherano ,maxi rodrigues ne mesfushe ti pretendon t'fitosh boterorin? Halla hile mos boj hajgare o xhebo

Aty vetem Messi ,Di maria dhe Aguero deri diku han buke vec ,pjesa tjeter jane merre me long se mishi ka maru.
Messi fillon dhe vjell ne fushe (sorry kujt ja shpifa), Zabaleta sesht keq por skane shtylle ne mbrojtje.
Nuk je te barca ku humb 1 ndeshje dhe fiton kampionatin. Po u munde ne boteror ike per lesh .
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2014, 13:56   #55
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Endri_ Shiko postimin
Po po ,Me romeron ne porte , me Campagnaron , Zabaleten ne mrojtje. Me Fernando Gagon ,mascherano ,maxi rodrigues ne mesfushe ti pretendon t'fitosh boterorin? Halla hile mos boj hajgare o xhebo

Aty vetem Messi ,Di maria dhe Aguero deri diku han buke vec ,pjesa tjeter jane merre me long se mishi ka maru.
Endri mbaj fjalet mbas kampionati do te shofim zulluminqe do beje argjentina...

Ka nje lider te madh..
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2014, 13:57   #56
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oxygen Shiko postimin
Messi fillon dhe vjell ne fushe (sorry kujt ja shpifa), Zabaleta sesht keq por skane shtylle ne mbrojtje.
Nuk je te barca ku humb 1 ndeshje dhe fiton kampionatin. Po u munde ne boteror ike per lesh .
Vjell oqean po mban 120 rekorde pas shpinde ,njeri eshte ai jo robot Endri ke harruar kun Agueroo
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2014, 14:01   #57
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Llafet e teperta jane fukarallek

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2014, 14:02   #58
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,106
Thanks: 0
Thanked 464 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhebraili Shiko postimin
Vjell oqean po mban 120 rekorde pas shpinde ,njeri eshte ai jo robot Endri ke harruar kun Agueroo
Po flasim per Argjentinen apo Barcelonen?
Ne nje ekip pretendent duhet te kete te pakten nga 1-2 lidera per pozicion loje, ti po thua te bej messi 3 gola dhe te haj Romero 4 gola?

Apo po thua qe argjentina vlen me teper pasi ka mesin me 200-250M ne kurriz, dhe nqs demtohet? (shpresoj qe jo ). Sa i shkon vlera argjentines?

Un preferoj me teper ekipe mesatare qe kane nje balance mes reparteve, keto ekipe luajn me forte duke ndihmuar repartet e ndryshme.

Do preferoja me teper Uruguaj - Kolumbi sesa Argjentinen.
Argjentina e ketij viti me kujton Brazilin kur kishte Adriano, Ronaldinho etj... vetem sulmusa
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2014, 14:20   #59
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oxygen Shiko postimin
Po flasim per Argjentinen apo Barcelonen?
Ne nje ekip pretendent duhet te kete te pakten nga 1-2 lidera per pozicion loje, ti po thua te bej messi 3 gola dhe te haj Romero 4 gola?

Apo po thua qe argjentina vlen me teper pasi ka mesin me 200-250M ne kurriz, dhe nqs demtohet? (shpresoj qe jo ). Sa i shkon vlera argjentines?

Un preferoj me teper ekipe mesatare qe kane nje balance mes reparteve, keto ekipe luajn me forte duke ndihmuar repartet e ndryshme.

Do preferoja me teper Uruguaj - Kolumbi sesa Argjentinen.
Argjentina e ketij viti me kujton Brazilin kur kishte Adriano, Ronaldinho etj... vetem sulmusa

Nuk paske pare ndeshjet e Argjentines oqean se pritjet qe ka bere Romero kan qene te medhaja...

Nuk e dyshoj vleren e Uruguait se gjithmone nje vend me 6 milion banore apo 10 milion ka nje super ekip....

Gago ka qene ish lojtar i madridit presim listene kombetares argjentinase e folim ...

Se po te bejme krahasime keshtu jo ky jo aii atehere keni harruar qfare ndodhi me Grqin e Rehagelit
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2014, 14:46   #60
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,106
Thanks: 0
Thanked 464 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Brazilit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhebraili Shiko postimin
Nuk paske pare ndeshjet e Argjentines oqean se pritjet qe ka bere Romero kan qene te medhaja...

Nuk e dyshoj vleren e Uruguait se gjithmone nje vend me 6 milion banore apo 10 milion ka nje super ekip....

Gago ka qene ish lojtar i madridit presim listene kombetares argjentinase e folim ...

Se po te bejme krahasime keshtu jo ky jo aii atehere keni harruar qfare ndodhi me Grqin e Rehagelit
Fillimisht jam Oxygen ...

E keqja e tifozllikut eshte se me 1 pritje e ben yll.

Urdhero:

Te solla vetem 1 rast sa per kundershtim jo per te hapur debat eshte apo sesht i mire.
Portieri tjeter me duket se eshte i Catanias qe ra ne serie B (ose ishte, se kam par me)

Ne mbrotje duhet te jete Otamendi dhe Garay, Hugo besoj se ka per te qene rezerve bashk me Rodriguez e Fiorentines.
Ne te djathe Zabaleta (sesht keq), ne te majte ka lojtar Argjentina?

Gago ka mbaruar, rrezik ska per tu futur fare ne formacion. Mendoj se do jete Banega me Mascheranon.

Pjesa e avancuar dihet... tani qe te thuash qe Argjentina ska ekip eshte budallik por edhe me aq tifozllik sikur eshte me e mira nuk flitet
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur