Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-05-2019, 22:33   #701
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,218
Thanks: 11,601
Thanked 7,090 Times in 4,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 211
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Po pres te mbushet me uje lol

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 22:37   #702
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,329
Thanks: 509
Thanked 2,707 Times in 1,495 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Mos me thuaj qe je nudo komplet ?
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 22:37   #703
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 3,931
Thanks: 1,468
Thanked 1,689 Times in 716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Mos lahesh gje ne rroba ti Lumo lol
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elushe pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 22:39   #704
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,218
Thanks: 11,601
Thanked 7,090 Times in 4,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 211
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Jam me rroba plazhi lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 22:45   #705
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,329
Thanks: 509
Thanked 2,707 Times in 1,495 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Mos lahesh gje ne rroba ti Lumo lol
Po kur lahem po, a nese futem ne jakuzi nuk do isha nudo po nuk qe vet i dyti
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2019, 23:07   #706
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,213
Thanks: 407
Thanked 1,571 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Sapo fshiva nja 70 pm
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:09   #707
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,956
Thanks: 3,977
Thanked 4,737 Times in 2,295 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Off 2 bed ... Nuk mbaj pergjegjesi me per sonte. Loool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 00:03   #708
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,511
Thanks: 15,235
Thanked 19,173 Times in 7,548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

po shikoj serialin Chernobyl...
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 01B6CEBB-37CE-48AA-8E7C-55A72F433881.jpg (22.7 KiloByte, 8 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 22-05-2019, 00:04   #709
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,553
Thanks: 24
Thanked 2,041 Times in 1,305 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Viking ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

He moj ti se na bere merak si je?
Shikon edhe seriale pa le ce ke kte derrkuc ?
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 00:13   #710
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,511
Thanks: 15,235
Thanked 19,173 Times in 7,548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
He moj ti se na bere merak si je?
Shikon edhe seriale pa le ce ke kte derrkuc ?
ky derrkuci im po fle per shtat pale qejf pasi vrau kete lumadhin
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 60A8CA73-D962-4B9D-8F0D-1779C6D392C1.jpg (21.2 KiloByte, 7 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 00:20   #711
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,553
Thanks: 24
Thanked 2,041 Times in 1,305 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Viking ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
ky derrkuci im po fle per shtat pale qejf pasi vrau kete lumadhin
Ca eshte mi apo Bretkose se nuk e shof dot!
Macoket ate instikt kane do te bejn ndonje masaker.

Si je ti kur do vi Bebi?
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 00:36   #712
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,511
Thanks: 15,235
Thanked 19,173 Times in 7,548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

mire mire, bebi mbase vin te premten
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 00:37   #713
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 3,001
Thanks: 1,214
Thanked 3,065 Times in 615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

ha syfyr...vez me gjalp,kastravec,patate,djatdh dhe caj rusi...

dhe si permbyllje buk.me nutella...
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 00:41   #714
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,213
Thanks: 407
Thanked 1,571 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Sa mire qe ke oreks Ajana. Te befte mire. Une ende skam filluar
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 22-05-2019, 00:44   #715
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 3,001
Thanks: 1,214
Thanked 3,065 Times in 615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
Sa mire qe ke oreks Ajana. Te befte mire. Une ende skam filluar
Flm buzqeshje...gjithashtu...

une sa me shume te ha syfyr aq me shume.me.hahet buk gjat dites...
dhe.me.leht kir ha.me.mir kaloj...p.sh me caj.me djath e gjalp..ose.margarin..puter si i thuni...
Zoti.kabull...
ku jeton ti qe e keno.kaq von...
ne edhe 15 min kemi koh e ta.mbyllim.
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 00:47   #716
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,553
Thanks: 24
Thanked 2,041 Times in 1,305 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Viking ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Edhe 1 ore kohe keni zoti jua pranoft e ju plotsoft deshirat.
Une po dal ta ndez dhe nje te fundit
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 22-05-2019, 00:47   #717
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,329
Thanks: 509
Thanked 2,707 Times in 1,495 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Sa po e perfundova syfyrin, tash po pi uje, do mish te bardh hengra.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 01:00   #718
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,213
Thanks: 407
Thanked 1,571 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ajana87 Shiko postimin
Flm buzqeshje...gjithashtu...

une sa me shume te ha syfyr aq me shume.me.hahet buk gjat dites...
dhe.me.leht kir ha.me.mir kaloj...p.sh me caj.me djath e gjalp..ose.margarin..puter si i thuni...
Zoti.kabull...
ku jeton ti qe e keno.kaq von...
ne edhe 15 min kemi koh e ta.mbyllim.
E vertet eahte edhe une po te ha shum qe ne 7 me grryen barku. Une jetoj ne dr ketu mbyllet ne 3 e 15 sot une sapo e mbarova syfyrin . Qofte i pranuar per te gjith
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur