Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-07-2018, 19:19   #1
Mefi
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jul 2018
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Mefi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Post Merrni Like, Views, Followers , Subscribers

Pershendetje, desha me ju tregu se e kam projektu nje Faqe per te promovuar rrjetet e juaja sociale , si facebook, instragram , twitter, scoundcloud ask,fm, edhe shume rrjete te tjera...
Eshte mundesia edhe per te i shtuar edhe videot e juaja ne youtube per shikueshmeri, per like dhe per te fituar subscribers.
Ne fillim kur te regjistroheni , Fitoni 1 Euro dhe 100 monedha,
Monedhat mblidhen duke vizituar duke ndjekur duke pelqyer rrjetet e anetareve te tjere.
Me monedhat e fituara ju mund ti promovoni faqet e juaja ose videot te juaja nga youtube. Ose mund ti konvertoni monedhat ne para te verteta.
Mundesi eshte dhe kodi i referimit qe ju jep faqja jone. Per te ju treguar te tjereve ata qe regjistrohen nga linku me kodin referuas te juajin, Ju fitoni automatikisht 50 mondha dhe 0.20 Cent.
Emri i webfaqes eshte AlbFans
ja dhe linku referues i imi : https://albfans.com/?ref=1
Mefi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mefi pėlqehet nga
i vjetėr 05-10-2018, 20:20   #2
Poshnja
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 64
Thanks: 5
Thanked 16 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Poshnja ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Merrni Like, Views, Followers , Subscribers

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mefi Shiko postimin
Pershendetje, desha me ju tregu se e kam projektu nje Faqe per te promovuar rrjetet e juaja sociale , si facebook, instragram , twitter, scoundcloud ask,fm, edhe shume rrjete te tjera...
Eshte mundesia edhe per te i shtuar edhe videot e juaja ne youtube per shikueshmeri, per like dhe per te fituar subscribers.
Ne fillim kur te regjistroheni , Fitoni 1 Euro dhe 100 monedha,
Monedhat mblidhen duke vizituar duke ndjekur duke pelqyer rrjetet e anetareve te tjere.
Me monedhat e fituara ju mund ti promovoni faqet e juaja ose videot te juaja nga youtube. Ose mund ti konvertoni monedhat ne para te verteta.
Mundesi eshte dhe kodi i referimit qe ju jep faqja jone. Per te ju treguar te tjereve ata qe regjistrohen nga linku me kodin referuas te juajin, Ju fitoni automatikisht 50 mondha dhe 0.20 Cent.
Emri i webfaqes eshte AlbFans
ja dhe linku referues i imi : https://albfans.com/
u mbyll edhe ky projekt.
Poshnja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur