Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Gjuha shqipe > Gramatika

Gramatika Gramatika e Gjuhes Shqipe

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-06-2018, 18:31   #321
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,090
Thanks: 8,438
Thanked 5,515 Times in 3,092 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

ti je mire mos u qaj : )
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2018, 18:33   #322
Jolene
.
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,598
Thanks: 4,392
Thanked 5,631 Times in 2,634 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 622
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Faleminderit Akrepit qe me ndihmon
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2018, 18:51   #323
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,657
Thanks: 11,488
Thanked 10,268 Times in 6,210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 541
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Faleminderit Akrepit qe me ndihmon
"Sė bashku" thot Demka.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 05-07-2018, 21:54   #324
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,561
Thanks: 372
Thanked 1,872 Times in 1,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

kam degjuar dje fjalen FTILLUAR
cfare do te thote?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 22:02   #325
Jolene
.
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,598
Thanks: 4,392
Thanked 5,631 Times in 2,634 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 622
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Ftillohu, kthjellohu e di une.

Akrep?
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 22:08   #326
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,741 Times in 2,444 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

FTILLOHEM vetv.

1. Mė kthjellohet mendja; sqarohem. U ftillua menjėherė.
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 22:12   #327
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,657
Thanks: 11,488
Thanked 10,268 Times in 6,210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 541
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ftillohu, kthjellohu e di une.

Akrep?
Ju kujtoni se ai nuk e di?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 22:18   #328
Jolene
.
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,598
Thanks: 4,392
Thanked 5,631 Times in 2,634 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 622
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ju kujtoni se ai nuk e di?
Une duke bere te zgjuaren
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 05-07-2018, 22:22   #329
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,561
Thanks: 372
Thanked 1,872 Times in 1,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ju kujtoni se ai nuk e di?
vertet nuk e di...ishte perkthyer nga nje film turk dhe mendova se mos ishte gabim ortografik...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 22:26   #330
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,741 Times in 2,444 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ju kujtoni se ai nuk e di?
Ne kemi per "detyre" nqfs dime te japim nje pergjigje...tani se tjetri e ka me kunja tjeter gje ajo,ne tonen e beme megjithate
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2018, 17:24   #331
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,561
Thanks: 372
Thanked 1,872 Times in 1,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Ti s'ta perton me intelektin qe ke.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 20:25   #332
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,561
Thanks: 372
Thanked 1,872 Times in 1,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

sapo lexova kete aforizem te Gimces:
Nė momentin qė nėnshtrohesh, prajnė kundėrshtarėt dhe armiqt!

Cfare domethene prajnė?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 20:54   #333
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 811
Thanks: 190
Thanked 220 Times in 167 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
B.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Kete "praj " Ia kam degjuar nje mesuesi te fizikes qe ishte tejet i rrepte.
Duhet te jete : hesht, mbyll sqepin- dicka e tille.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2018, 22:37   #334
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,561
Thanks: 372
Thanked 1,872 Times in 1,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Kete "praj " Ia kam degjuar nje mesuesi te fizikes qe ishte tejet i rrepte.
Duhet te jete : hesht, mbyll sqepin- dicka e tille.
atehere i bie:

Nė momentin qė nėnshtrohesh, heshtin (prajnė) kundėrshtarėt dhe armiqt!

del fjalia si pa kuptim...apo mbase nuk po e kuptoj une se cfare domethenie ka...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 23:48   #335
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,049
Thanks: 8,728
Thanked 4,517 Times in 2,033 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
FTILLOHEM vetv.

1. Mė kthjellohet mendja; sqarohem. U ftillua menjėherė.
Po. Fjala ftilloj ka kėtė kuptim, sic e tha edhe Eden: sqaroj, kthjelloj, shkoqit diēka tė ndėrlikuar.
__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2018, 06:15   #336
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,316
Thanks: 4,850
Thanked 5,265 Times in 2,768 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Pike!

Si i huaj kam arrit majr.


Miremengjes!
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 16-11-2018, 12:01   #337
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,561
Thanks: 372
Thanked 1,872 Times in 1,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
atehere i bie:

Nė momentin qė nėnshtrohesh, heshtin (prajnė) kundėrshtarėt dhe armiqt!

del fjalia si pa kuptim...apo mbase nuk po e kuptoj une se cfare domethenie ka...
Nuk heshtin...llapin akoma...Kisha te drejte une.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-11-2018, 16:06   #338
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,049
Thanks: 8,728
Thanked 4,517 Times in 2,033 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Nuk heshtin...llapin akoma...Kisha te drejte une.
Hamendėsim koti ky YTI. Duhej ta kishe ditur, se:vetėm prezenca jote i pengon, pale edhe tė flasėsh!!!

Bėj njė like ( edhe ju tė tjerėt) ... EC(ni) ATY!
__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 17-11-2018 nė 16:38
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 17-11-2018, 18:48   #339
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,982
Thanks: 2,903
Thanked 3,027 Times in 2,012 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Hamendėsim koti ky YTI. Duhej ta kishe ditur, se:vetėm prezenca jote i pengon, pale edhe tė flasėsh!!!

Bėj njė like ( edhe ju tė tjerėt) ... EC(ni) ATY!
Hahaaaa e forte ishte qikjo Demko. Po ēfare like, ketyre edhe para me ju shperndare nuk ti marrin keta jane inatēore te medhenje nga 500 tonelata ngarkese
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 18-11-2018, 19:29   #340
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,561
Thanks: 372
Thanked 1,872 Times in 1,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: ( Sė bashku ) Tė mėsojmė tė shkruajmė e tė flasim shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Hamendėsim koti ky YTI. Duhej ta kishe ditur, se:vetėm prezenca jote i pengon, pale edhe tė flasėsh!!!

Bėj njė like ( edhe ju tė tjerėt) ... EC(ni) ATY!
Ka dy lloj mendimtaresh e shkruesish; ca arrijne vetem te mendimi dhe ky per ta eshte me teper aftesi sesa dhurate apo talent, aftesi qe varet nga rrethanat e rendomta e siperfaqesisht te jashtme te jetes se tyre. Tek disa te tjere delli i shkrimeve eshte dicka pozitive, dicka qe perben nje pjese te pandare te qenies se tyre. Mendimtaret e pare ngandonjehere mund te shkruajne ndonje enderrim te mrekullueshem, vetem nje here gjate gjithe jetes se tyre, dhe, sikur te ishin lodhur nga veshtiresia e trimerise qe kane shprehur, dobesohen menderisht dhe bien ne theniet e tjera te metejshme; dhe ja pse eksperimenti i pare ne shumicen e rasteve eshte magjik, ndersa pjesa tjeter jua ul lavdine. Kurse mendimtaret e dyte shkruajne nga mendimi ne mendim pra duke kaluar pertej mendimit monoton magjik duke i bere keta mendimtare me te forte e me te pakuptueshem apo si pengese qe i injorojne Liket. Liria e te shkruarit te mendimtareve te dyte qendron ne harmonine e vullnetit te jashtem e te pavarur prej tyre, ose qe ta shkruaj me sakte mendimin tim, vullneti jone eshte frymezimi.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Elian70 : 18-11-2018 nė 19:34
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur