Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-07-2018, 12:26   #21
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 11,761
Thanks: 8,854
Thanked 4,581 Times in 2,850 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Ti je beqare ca te duhen kto info?
Ke arushi mos u lodh kot se nuk funksionojne.
Pse duhet te jemi patjeter te martuar per te qene te lumtur?
Ja shif Mua dhe Kurt ne jemi me te lumturit ketu
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 12:27   #22
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,508
Thanks: 1,548
Thanked 1,610 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Pse duhet te jemi patjeter te martuar per te qene te lumtur?
Ja shif Mua dhe Kurt ne jemi me te lumturit ketu
Luan dhe ti Poker?
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 12:29   #23
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,008
Thanks: 0
Thanked 2,983 Times in 1,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 227
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ku e ke ti?
Po tema thote t’ja mesojme te dashurit.

Imagjino ta marr vesh i gjithe forumi..jo jo, nuk e mbaj dot gjithe ate lumturi.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 12:36   #24
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,539
Thanks: 11,379
Thanked 10,206 Times in 6,165 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 540
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Po tema thote t’ja mesojme te dashurit.

Imagjino ta marr vesh i gjithe forumi..jo jo, nuk e mbaj dot gjithe ate lumturi.
Aaaaa po, hiē mėndja mua harrova.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 12:38   #25
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,239 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E ke marr gabim o Lumi, aty nuk thuhet bjeri me grusht ko*eve por gjoksit.
Ashtu si e ke zėn ti do ngelesh pa to.
Hhahahha, po ti vet e the qe duhet mi mshu me grusht amo jo shume
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 12:42   #26
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,539
Thanks: 11,379
Thanked 10,206 Times in 6,165 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 540
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Hhahahha, po ti vet e the qe duhet mi mshu me grusht amo jo shume
Po por nuk bėhej fjalė pėr orgazėm te shkrimi, thjesht pėr t'u lumturuar ca mė shumė.
Meqė ti kėrkoje orgazėm thash mos kishe goditur me grusht nė vėnd tjetėr.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 12:43   #27
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,239 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po por nuk bėhej fjalė pėr orgazėm te shkrimi, thjesht pėr t'u lumturuar ca mė shumė.
Meqė ti kėrkoje orgazėm thash mos kishe goditur me grusht nė vėnd tjetėr.
Te thash aq lumturi po dhurojke, pra ta barazova me orgazmen, nuk besoj qe ka lumturi me te madhe se ajo, edhe pse e shkurter me sekonda
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 12:50   #28
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,088
Thanks: 3,329
Thanked 8,550 Times in 2,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

me lot

Akrepi me duket dhe Lumi u dashka cu ke doktorri si Ledio .

Vapa modhe po jep efektet e veta .

Pėr temen non comment.
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 07:48   #29
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,180
Thanks: 341
Thanked 2,513 Times in 1,472 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Po per teket quhet?
Ndoshta
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 08:16   #30
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,896
Thanks: 0
Thanked 598 Times in 522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Ndoshta
Ndoshta? Hmmmm. Je ti a ke dhene password-in?
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 08:35   #31
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,180
Thanks: 341
Thanked 2,513 Times in 1,472 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Ndoshta? Hmmmm. Je ti a ke dhene password-in?
Ndoshta

Une jam, por nuk e kisha seriozisht.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 08:44   #32
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,896
Thanks: 0
Thanked 598 Times in 522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Ndoshta

Une jam, por nuk e kisha seriozisht.
Ndoshta.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2018, 02:53   #33
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 3,005
Thanks: 197
Thanked 422 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Kisha kohe pa lexuar ne forum, por sa here qe bej log in ...lexoj & mesoj gjerera interesante.

Akrepi na perditeson idete.
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga iDeA : 19-07-2018 nė 02:57
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2018, 07:09   #34
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,569
Thanks: 1,425
Thanked 1,567 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga iDeA Shiko postimin
Kisha kohe pa lexuar ne forum, por sa here qe bej log in ...lexoj & mesoj gjerera interesante.

Akrepi na perditeson idete.
Dicitura ; iDeA, kur meson, permenc` :

Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur