Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-07-2018, 23:00   #1
Rrjeti
Super Anėtar
 
Avatari i Rrjeti
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Vendndodhja: Nė shtėpi....
Posts: 258
Thanks: 44
Thanked 160 Times in 94 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Rrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarė
Ē`ndodhi nė Spanjė, Greqi, Turqi,Tailand mos tė ndodh nė Shqipėri

Turizmi ėshtė nė rritje nė Shqipėri, por keni kujdes; ja ē`ndodhi dhe ē`mund tė ndodh.....Shpresoj qė Shqipėria mund tė mėson dhe reflekton nga ky artikul nė gjuhėn angleze;

https://albertjack.com/2017/12/02/th...rist-industry/

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rrjeti : 11-07-2018 nė 23:22
Rrjeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 11:04   #2
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,405
Thanks: 127
Thanked 164 Times in 124 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ē`ndodhi nė Spanjė, Greqi, Turqi,Tailand mos tė ndodh nė Shqipėri

Si gjithmone vemjet dhe derrat angleze te perfshire.

Kam nje lloj neverie te thelle per keta vemjet angleze, dhe sigurisht per keta turistet qe shkojne ne vend te huaj dhe kujtojne se jane bere pronare te vendit.

Prandaj eshte me mire reputacioni qe kane shqiptaret, qe mendohemi te jemi njerez me te cilet nuk duhet kruajtur bytha shume.

Harron ky derri anglez qe ne Tajlande ka mijra e mijra angleze qe shkojne er sex dhe biles ehde mijra pedofila, dhe ankohet se perse qenka rrahur nje plak anglez atje.

Po pash angleze qe bejne si derrat ne shqiperi, do ja shemb kockat vet personalisht.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 19:25   #3
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,246
Thanks: 7
Thanked 142 Times in 118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē`ndodhi nė Spanjė, Greqi, Turqi,Tailand mos tė ndodh nė Shqipėri

di gjo njeri se per ēfar flitet ketu , se sjell njoni nje artikull ne gjuhen e huaj, dhe harron mavria qe ketu eshte forum ku njerzit merren vesh mes veti, nepermjet gjuhes meme, asaj shqipe.
ehh, ē'na ka gjet me kta njerez qe pertojne te japin nje shpjegim ne shqip per ate qe sjellin.
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pjer Thomas pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur