Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Toleranca fetare

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-03-2015, 20:32   #81
Ane
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 723
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Ane ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqipėtar besimtar tė cilėt kanė kontribuar pėr kombin tonė.
Ajo qe me beri me shume pershtypje ne kete video nuk eshte "preardhja" e supozuar e emrit Arnaud ,jemi mesu ma me propagandat e tyre por se si dembelizmin e paraqet si vlere ndersa punen si veper nencmuese ..rastesisht muslimanet nuk jane bira e fundit e kavallit ne cdo lemi !
Ane nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-03-2015, 21:55   #82
jarigas
Vete zot, vete shkop
 
Avatari i jarigas
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Napoli,Italy
Posts: 509
Thanks: 96
Thanked 13 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
jarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: Shqipėtar besimtar tė cilėt kanė kontribuar pėr kombin tonė.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ane Shiko postimin
https://www.youtube.com/watch?v=Q1g4WfQlM7YAjo qe me beri me shume pershtypje ne kete video nuk eshte "preardhja" e supozuar e emrit Arnaud ,jemi mesu ma me propagandat e tyre por se si dembelizmin e paraqet si vlere ndersa punen si veper nencmuese ..rastesisht muslimanet nuk jane bira e fundit e kavallit ne cdo lemi !
Eshte e pabesueshme paturpesia me te cilen genjen ne emer te fese, pervec peshtirosjes qe ndjell ndersa i lepihet harapit!!
Fare e ndyre....
jarigas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2016, 15:01   #83
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqipėtar besimtar tė cilėt kanė kontribuar pėr kombin tonė.

Plot Vlora me qisha e xhamia...dhe te shesin pordhe se feja e shqiptarit eshte shqiptaria. Morpo kur dalin nga kisha duken sikur kane pire kafen me Zotin...Pa le myslymanet, shkojne 3 here ne dite per muhabete...S'thone kot qe feja eshte opium per budallejte...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur