Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-11-2017, 21:41   #381
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Po kur kalon 100 gardhe njeri hu do tu hyje n'de mullaqe....... se cdo gje rrotullohet e nuk te le nana natyr pa e co ne vend te vet cdo gja.
pėrvec se shkrimėsimit, je ....romantik, surrealist.
__________________
M2.
🖤 (1)
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 21:42   #382
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Po kur kalon 100 gardhe njeri hu do tu hyje n'de mullaqe....... se cdo gje rrotullohet e nuk te le nana natyr pa e co ne vend te vet cdo gja.
Nje ne 100 eshte mall se eshte gare me pengesa po te ne te nje qindat i ha populli me drita e pusa e me gjithe puseta. Nana natyre e ka harruar kete vend qe kur karamele zanat i amballazhun me te kuq urali.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 21:55   #383
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,643
Thanks: 11,401
Thanked 9,405 Times in 6,018 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
pėrvec se shkrimėsimit, je ....romantik, surrealist.
Jam mbi te gjitha cun per s'marit......jashtrealistik.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 21:56   #384
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,643
Thanks: 11,401
Thanked 9,405 Times in 6,018 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Nje ne 100 eshte mall se eshte gare me pengesa po te ne te nje qindat i ha populli me drita e pusa e me gjithe puseta. Nana natyre e ka harruar kete vend qe kur karamele zanat i amballazhun me te kuq urali.
Mbahu nono mos ki frike
se ke qunat ne Amerike.....


Do te behet o djale por perse te marre kaq shume thuajjjj.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 21:57   #385
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Jam mbi te gjitha cun per s'marit......jashtrealistik.
Kot sa ja bon qejfin vetes se te nxjerr bojen...as kafen sma le ta paguaj. Ja ki je ti.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 21:59   #386
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Mbahu nono mos ki frike
se ke qunat ne Amerike.....


Do te behet o djale por perse te marre kaq shume thuajjjj.
Se populli akoma duke tjerr pelevreket e grisura nga pas per 50 vjet e 25 te tjera nga pinjollet e gogolave qe slane jastek pa pergjuar.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:03   #387
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,643
Thanks: 11,401
Thanked 9,405 Times in 6,018 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Kot sa ja bon qejfin vetes se te nxjerr bojen...as kafen sma le ta paguaj. Ja ki je ti.
Epo te me kishe sjelle ndonje pice me haviar Belushke, nga ato qe kushtojne $1.000.00 dalaaa..... hajde de do ta viaj gjepin ne zjar e do te lija ta paguaje ti..... por per nje kafe.....cbo burri per nje vic

pastaj do te koreitesha se atje nder male kena kanun t'fort or ti qun.....
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:05   #388
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,643
Thanks: 11,401
Thanked 9,405 Times in 6,018 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Se populli akoma duke tjerr pelevreket e grisura nga pas per 50 vjet e 25 te tjera nga pinjollet e gogolave qe slane jastek pa pergjuar.
Epo sa ti forcohen pak kocat se ka pas mungese kalciumi edhe do te nerikoset ronshem edhe do te beje revolucion alla Haxhi benevreku.....
do te ngrihen kembet e ti bien 7fletaxhinjeve te trustit te lulelakres.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:07   #389
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Epo te me kishe sjelle ndonje pice me haviar Belushke, nga ato qe kushtojne $1.000.00 dalaaa..... hajde de do ta viaj gjepin ne zjar e do te lija ta paguaje ti..... por per nje kafe.....cbo burri per nje vic

pastaj do te koreitesha se atje nder male kena kanun t'fort or ti qun.....
po pse sma the qe atehena or taj, se sdo isha idhnu qysh moti e sdo kisha majt meri. rradhen tjeter urdhnoj nje kusi plot me fasule e pilaf kine qe ta tund nju jorkun me gjemat e shqipeve.
hajde jasha stambolli se atje pihet kafja mire e mire ne xhezve gur kali.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:09   #390
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Epo sa ti forcohen pak kocat se ka pas mungese kalciumi edhe do te nerikoset ronshem edhe do te beje revolucion alla Haxhi benevreku.....
do te ngrihen kembet e ti bien 7fletaxhinjeve te trustit te lulelakres.
edhe sikur te sherohet ki popull raketik prape do punoj per qeverin qe ju befte mamaja kursimtare kurban. keta poliqenet e teatrit te kukullave e kane be nijet me ble nje arre e qdo brez kur ta krefi te gjej nje qip me are. e po bejne hesap qe ti mjaftojne nande breza se elbete fukara milet edepsezi.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:18   #391
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,643
Thanks: 11,401
Thanked 9,405 Times in 6,018 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
po pse sma the qe atehena or taj, se sdo isha idhnu qysh moti e sdo kisha majt meri. rradhen tjeter urdhnoj nje kusi plot me fasule e pilaf kine qe ta tund nju jorkun me gjemat e shqipeve.
hajde jasha stambolli se atje pihet kafja mire e mire ne xhezve gur kali.
Bjer edhe garushden me vedi per grosho-pilafin se un do te sjelli dhallen.....ja tu be qefi nashiii?
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:21   #392
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Bjer edhe garushden me vedi per grosho-pilafin se un do te sjelli dhallen.....ja tu be qefi nashiii?
u tha u ba...
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:23   #393
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,643
Thanks: 11,401
Thanked 9,405 Times in 6,018 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
edhe sikur te sherohet ki popull raketik prape do punoj per qeverin qe ju befte mamaja kursimtare kurban. keta poliqenet e teatrit te kukullave e kane be nijet me ble nje arre e qdo brez kur ta krefi te gjej nje qip me are. e po bejne hesap qe ti mjaftojne nande breza se elbete fukara milet edepsezi.
Do te durojne edhe pak sa tju marri metro taksa frimen dhe do te shohesh se si do te perdridhen benevreket yamamuto e bossat e rrolling hillsit.....do te shoheq qe asgje nuk do te mundet te ndale ate pergjumjen opjumshprehese qe do te kthehet ne ndershkim per pinjollet e bllokut me shum flete.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:24   #394
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,643
Thanks: 11,401
Thanked 9,405 Times in 6,018 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
u tha u ba...
e shef qe ska pasur krisma...edhe po patet degjuar dicka ato kane qene diku larg.....

Naten e mire e pafsh ne ender gjelle turli....
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:26   #395
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
e shef qe ska pasur krisma...edhe po patet degjuar dicka ato kane qene diku larg.....

Naten e mire e pafsh ne ender gjelle turli....
Rrofsh edhe ti grosh e qepe te njoma paq.
🖤 (1)
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 22:56   #396
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,022
Thanks: 1,715
Thanked 727 Times in 526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2017, 23:59   #397
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,444
Thanks: 8,363
Thanked 6,422 Times in 2,711 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

S'ke faj moj teze, problem eshte i cik ne fillim sa te plasi cipa se pastaj kur te ka plasur cipa e turpit dhe e moralit apo e dinjitetit, cdo pisllek dhe kurveri i duken normale sojit tat prej baxhelle rrugesh. Bej cte duash me jeten tate dhe fyren jepja kujt te duash por te pakten mos na dil ne publik me kesoj idiotizmash se po na e shpif dhe po vjellim zorret .
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2017, 00:10   #398
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,274
Thanks: 2,572
Thanked 4,629 Times in 2,956 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin

Ēfare thane me,more vesh gje tė qeshim e na
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2017, 13:13   #399
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,141
Thanks: 0
Thanked 1,018 Times in 885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Kam edhe burrė edhe dashnor”, shkrimtarja shqiptare i lė tė gjithė me g

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Ēfare thane me,more vesh gje tė qeshim e na
Eshte keq kur duhet sebep me qesh.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur