Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Ekonomi & biznes > Udhėtime

Udhėtime Udhėtimet tuaja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-10-2018, 23:05   #61
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,750
Thanks: 6,715
Thanked 8,280 Times in 3,964 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Natyra eshte sad dhe e zbrazet njesoj si ne Angli lol
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-10-2018, 23:13   #62
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,499
Thanks: 4,169
Thanked 4,518 Times in 3,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Ama kur del arusha e Merit me arushat tjera e bene happy
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-10-2018, 23:20   #63
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,750
Thanks: 6,715
Thanked 8,280 Times in 3,964 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Ik ne Durres ti se aty e gjen veten, ke per ta kerku arushen kur te te ndjekin copat e cokodhates nga do te shkosh
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-10-2018, 23:24   #64
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,444
Thanks: 8,363
Thanked 6,424 Times in 2,711 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ik ne Durres ti se aty e gjen veten, ke per ta kerku arushen kur te te ndjekin copat e cokodhates nga do te shkosh
Kishe gje me Durrsin zotrote ?
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-10-2018, 23:29   #65
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,750
Thanks: 6,715
Thanked 8,280 Times in 3,964 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Kishe gje me Durrsin zotrote ?
Jo!
Me dha pershtypjen qe Pirati pelqen detin jo malin, e zgjodha me afer autostrades,pendryshe i sygjeroja Kavajen


Ps:

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Jolene : 28-10-2018 nė 23:32
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-10-2018, 23:40   #66
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,499
Thanks: 4,169
Thanked 4,518 Times in 3,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ik ne Durres ti se aty e gjen veten, ke per ta kerku arushen kur te te ndjekin copat e cokodhates nga do te shkosh
Hahaaaa, jo as ne Durres nuk ik me afer Kukesi kam qendruar diku 1 muaj, ne qytet kemi ikur, por nuk e kemi vizituar te terin, se thonin kujdes se ketu ka arusha te malit me arusha te tjera
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur