Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-03-2018, 00:02   #61
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mustafa Nano: Bora Zemani dhe Ilda Bejleri, vulgare nė ekran

E rond` ! horror ...
__________________
M2.
🖤 (1)
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 00:04   #62
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mustafa Nano: Bora Zemani dhe Ilda Bejleri, vulgare nė ekran

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
E rond` ! horror ...
po te ishte brad pit do jepje nje like. vero?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 00:07   #63
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mustafa Nano: Bora Zemani dhe Ilda Bejleri, vulgare nė ekran

Absolutisht Jo, ne foto !

Nuk me "mallengjen", as si aktor.

Jam intelektuale....lol
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 00:53   #64
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,439
Thanks: 8,355
Thanked 6,402 Times in 2,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mustafa Nano: Bora Zemani dhe Ilda Bejleri, vulgare nė ekran

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
kaubojsit i ka hum kapelja nga tundimi

https://www.youtube.com/watch?v=uFeLQM65Dho
ktu te flutoroka petlla trunit jo mo kapelja
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
🖤 (1)
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 00:57   #65
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mustafa Nano: Bora Zemani dhe Ilda Bejleri, vulgare nė ekran

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
ktu te flutoroka petlla trunit jo mo kapelja
do u knoqte ēuni me qumesht bio
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 01:15   #66
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mustafa Nano: Bora Zemani dhe Ilda Bejleri, vulgare nė ekran

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
https://www.youtube.com/watch?v=qEi4OkBofGk


nuk hyet ne europe me duret bosh
Si nuk iu vjen pak turp drejtueseve te ketij TV!

Per ate logo aq te shemtuar.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2019, 03:27   #67
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,660
Thanks: 1,242
Thanked 775 Times in 484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mustafa Nano: Bora Zemani dhe Ilda Bejleri, vulgare nė ekran

Deklaratat e publicistit Mustafa Nano tė njė dite mė parė kundėr deputetėve, tė cilėt janė shprehur kundėr fushatės sensibilizuese tė pėrfaqėsuesve tė LGBT-sė nė gjimnazet e vendit, ka ngjallur debate. Nano tha se qėndrimi i deputetėve tregon njė mentalitet tė trashėguar, duke demonstruar se “sa larg vlerave tė perėndimit, ku duam tė shkojmė, jemi”.


--------------------------------------------------------------------------------


“Thelbi i qytetėrimit perėndimor qėndron te njė numėr vlerash e parimesh, njė nga tė cilat ėshtė qė tė gjithė njerėzit janė e duhen trajtuar tė barabartė, pavarėsisht nga raca, etnia, feja e tyre, pavarėsisht nga rreshtimi i tyre politik, pavarėsisht nga gjinia e orientimi i tyre seksual, etj”, u shpreh Nano.


--------------------------------------------------------------------------------
Nė emisionin e tij ai tha se:


--------------------------------------------------------------------------------


“Kam zbuluar se ky komb ka mbetur kėshtu si ėshtė, i prapambetur, i varfėr, i shthurur, i pakulturuar, bishti i Europės, ngaqė ka shumė Myslim Murriza e jo ngaqė ka shumė gay. Se gay, nė fakt, nuk ka. Numėrohen me gishtat e dorės. Dhe ėshtė e sigurt se nėse punėt e vendit do tė lihen gjithė kohėn nė dorė tė Myslim Murrizave, do tė shkojmė me tė vėrtetė nė tė s’ėmės. Si komb”.Por pas kėtyre deklaratave ka qenė i ashpėr reagimi i deputetit tė Partisė Demokratike, Myslim Murrizi.REAGIMI I MYSLIM MURRIZIT

“TA FILLOSH DITEN ME MUĒ NANOT E KETIJ VENDI, THONE QE TE HECEN 40 DITE MBBARE”DY FJALE PER MUĒ NANON, QE MA PASKA MARE MBREME GJITH NATEN NE GOJE, EMRIN DHE QENKA KENAQUR SHUME DUKE E MBAJTUR GATI GATI, GJATE GJITHE EMISIONIT.TE FALENDEROJ SHUME MUĒI!!!U HABITA SHUME KUR NJE MIKU IM ME THA QE:

TA KA MARE NE GOJE MUĒ NANO MBREME GJITH NATEN, EMRIN TEK EMISIONI I TIJ SI ANAL-LIST I PA VARUR.

NE ĒFARE EMISIONI I THASHE, SE KAM PARE SPORTIN??

DHE SI MA KA MARE NE GOJE, EMRIN, PA ME NJOHTUR E PA ME TAKUAR ASNJEHERE NE JETE???

OHUUU, ME THA AI MIKU.

MUĒI ESHTE ANAL-IST DHE EKSPERT PER KETO PUNE.

TEK NJE EMISION QE KA EMRIN GATI GATI SI MUĒI ME THA, “PORDHE DHE KACIO”.

Kur e lexova ne nje gazete fillova te qeshja me te madhe.

Ehhh moj dynja si je, thashe me vete.

Dikur MUĒI kishte hall se i thonin BYTH PA LARE e BYTH. GRISUR, sot del si “ ekspert” BYTHE neper ekrane.

Dhe jo ekspert bythe vendi, por ekspert europian bythe.

Bile edhe kur e perzune nga PD me mocionistet, kam qene ne sallen e teatrit te operas ,dhe me ka ardhur shume “inate” kur disa i thane byth perdredhur disa i thane i pa BYTHE, disa Byth q….

Me “pardesyn” e bardhe veshur, u tregua si BYTH GRISUR kur u kthye mbrapa per te mare shishen e ujit qe e harroj ne podium.

E ne fakkt si student ne ate kohe dhe si FSHATAR, nuk i vura faj, se thashe i duhet shishja per ta vendosur ne bufe, se ku kishte uje me shishe ne FSHAT ne vitin 1991, pa le me ne fshatin e MUĒIT qe zbriste DHIJA me frena dore.

AHHH MORE MUĒI!!!

SIKUR TE ISHTE E VERTETE KJO QE KENI DEKLARUAR NE EMISIONIN TUAJ!!!!!!!

PO MIRE MORE MUĒ EUROPIANI QE KETO 28 VJET E PASKAM “PENGUAR” UNE ME SHOKET E MIJ QE SHQIPERIA TE HYJ NE EUROPE.

PO KUR I PARI I KETIJ VENDI PER 45 VJET ISHTE ENVER QEFLI BYTHA DHE DEPUTET E MINISTRA ISHIN BABALLARET E QEVERITAREVE TE SOTEM QE PER QEJFIN E BYTHES SHKOJNE DERI NE BRAZIL, PSE NUK NA FUTEN O MUĒIIIII???

JO ORE MUĒI JO.

KY VEND KA NGELUR FIKS ASHTU SIĒ THONI JU, SE KA PATUR GJITH KOHES MBI KURRIZ BYTH PERDREDHUR, BYTH PERDORUR, QEFLINJ BYTHE DHE PARAZIT SI SOJI YT.

Po pse ore, ngaqe nuk paskemi qeflinj BYTHE me shumice, paskemi ngelur kaq mbrapa NE?

Nuk e di pse me ke keqkuptuar MUĒI, se kur kam thene qe kjo BOTE DO TE SHKONTE NE TE SEMES, nuk e kam patur fjalen per TY MUĒI.

Sepse ne fakt, TI MUĒI, ke kohe qe e ke rrealizuar kete “enderr europiane”.

Une o Muēi jam FSHATAR dhe nuk e mohoj, bile e kam shume per NDER, por jam frikacak MUĒI, jo “GUXIMTARE” si puna jote.

Une Muēi ja di per nder ZOTIT edhe BABES qe jam ky qe jam.

Ti Muēi ja di per nder LLAPES dhe BYTHES me duket.

Mire ben se “ mirenjohja” virtyt eshte, por shif e shto tek lista e atyre qe te kane bere nder edhe ata qe te “ushqejne“ e te FERKOJNE. MUĒI,

Jo koken por bythen MUTĒI, se Ti aty frymezohesh.

Une o Muē, kam ardhe vete nga fshati ne Tirane dhe nuk i kam kujt asnje qindarke borxh.

Ndersa Ti Muēo, po te mos kishte kjo dynja zemerbardh si une apo shoket e mij, do te kishe kohe qe mund te flije ne rrulot.

Kjo bote MUĒI ka rrezikun te shkoj ne te semes nga kjo lloj rrace, qe kurre ne jete nuk kane bere nje pune te vetme por vetem kane LEHUR me pagese dhe kane shitur bythen per 5 leke.

Eshte problem i madh Muēi kur nuk e mban dot QYTETIT dhe ke ardhur nga FSHATI.

Fillimisht Muēi mendon qe te pershtatesh me kohen, ndryshon emrin dhe zakonisht e bem me tre shkronja.

Per kete me ke “zhgenjyer” MUSTAFA, se ke ngelur FSHATAR si puna ime.

Pastaj ndryshon veshjen Muēi duke i blere ēorapet dhe kepucet me ngjyra te ndezura dhe te ndryshme kemba nga kemba.

Pastaj ben LLAPAQENIN neper ekrane sikur i di te gjitha dhe ke “kulture” te madhe, duke debatuar here me Skenderbeun, here me Ilden, here me Vojsaven e here me UJKUN E CERRIKUT.

Pastaj Muēi te duket vetja si “ylle kinemaje” dhe fillon jeten “ moderrne”.

E ne fund per te qene trendi dhe i avancuar i keput nje te ndryshuar edhe VJERRES.

Sepse Ti Muēi mendon qe te jesh “tamam europian”. vjerra duhet te jete me pozite me pushtet e me para Muēi.

Pastaj qe ti pershtatesh “modes” edhe pse vjen nga fshati ku te hane QENTE rruges, blen nje QEN .

Dhe e mban here ne preher, here ne vend te pare ne makine, e mbasdite e mer per dore nga liqeni MUTĒI

Dhe e fundit Muēi qe te plotesosh kriteret qytetare EUROPIANE, dhe qe ky vend te mos ngelet mė bishti i EUROPES, i fut dhe nje te perdorur BYTHES qe ti vij mendja rrotull asaj.

EHHH une i shkreti sa i prapambetur jam.

Une vazhdoj te blej pantallona me ZINXHIR PARA, muēi, kurse TI,disa vite anash, tani me zinxhir prapa MUĒI.

Te kerkoj “falje” MUĒI qe prej meje keni ngelur pa u bere EUROPIAN.

Ju kerkoj “falje” te gjithe MUT-ĒAVE te ketij VENDI qe pse jam une i “ prapambetur” e “frikacak”, jo “GUXIMTARE” si JU, paskemi ngelur ne fund te EUROPES.

Veēse nje gje po ta them shum SERIOZISHT MUĒI:

KY VEND DHE KJO BOTE, DO TE VAZHDOJE TE QENDROJ NE KEMBE DHE TE EKZISTOJ, SA KOHE TE KETE, ME SHUME MYSLIM MURRIZA, E ME PAK MUĒ. NANO.

Sepse keshtu e ka krijuar ZOTI.

Diten qe do te kete me shume MUĒ NANO, se MYSLIM MURRIZA, jo Shqiperia Muēi, por BOTA shkon ne TE SEMES.

Fol me ATA SIVLLEZERIT tuaj MUĒI ne europe e me gjere qe te mos na shohin me inat per haterin TIM dhe te TJEREVE si UNE.

Por te mbeshtetet tek ti MUĒI dhe ata si TI, qe ta bejme kete VEND fanar ndriēues si dikur MUĒI, por kete here per BYTH PERDREDHURIT e per QEFLINJT E BYTHES MUĒI, jo si shkemb graniti.

Beji te fala nga UNE dhe nga ATA qe jane si UNE, MUĒI te gjithe “SHOQNISE” tende qe mendojne se nga BYTHA mund te hyjme ne EUROPE.

Ta ruajt ZOTI Mući, ty dhe te gjithe avandgardeve si Ti, ate te shkrete bythe, qe po e nxirrni ne pazar per te treguar se meritoni vemendje, ose per nje VIZE MUĒI.

Une vazhdoj te jem “frikacak” MUTĒI.

Dhe me kte mendje qe kam, kurre nuk do te behem dot EUROPIAN duke nxjerre ne pazar BYTHEN si Ti muēi dhe te gjithe MUT-ĒAT e SHQIPERISE.

Ne vendet e “zhvilluara” Muēi per “TRIMA” si puna jote, kur martohen (per here te pare behet fjale), ju kendojne kete kenge:

Hidhe vallen e kendo,

O bytheshpuari i babes O.

Nusja e degjoi dhe ja ktheu:

Dale baba mos nxito,

bythen sonte do ja shoh.

Me “rafte pika” mua, qe kam lene MUĒIN jashte europes.

SHENDET E BYTHET E FORTA O MUĒ “EUROPIANI” DHE RRUGE E MBARE TE QOFTE PER KU JE NISUR.

Ne te “prapambeturit” nga ajo pune le te ngelemi siē e ka bere i madhi ZOT, dhe e predikojne te gjitha fetź.

Komunistet dhe pjella e tyre, nuk njohin as ZOT e as FE.
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur