Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Mjekėsia

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-04-2019, 13:01   #41
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Simptomat e sulmit nė zemėr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
He, tha ku mbrtem more ? Ke kembet e arushes ne krah

se dje ika ke xhirmonia e ledios te blija ushqime dhe nuk mund e percjella temen. Apropo, meqe ra dhafi i atyre kurrumelave prandaj e lexojme ke media portalet u gjete i vdekur ne nje dhome hoteli ne Shqiperi e ne Kosove. Po pra, i bejne zemres pompieri me qashtu karamela, qe edhe balonen po e fryve pelcet qe ē‘ke me, jo me gjitha ato gypa zemre.

Doktoret kane thene lexoje tre here pdhus edhe te katerten, qe te jesh i sigurte, nuk jane ēamēakiza kiosku mbush gojen derisa nuk levize as fulqine me
Perdore karamelen, si e perdorin gjakovaret. Lepije. Kur e shef qe fillon jep efekt. Fute karamelen ne xhep per heren tjeter.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 13:02   #42
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,271
Thanks: 15,016
Thanked 12,841 Times in 8,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Simptomat e sulmit nė zemėr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Ha hudhra Kurt. Te hollon gjakun e motorit, mban kollodokun mire ne pune dhe mban larg fatin e keq (qe te fitosh ndonje dore te mire).
Po erdhi era hudhra nė Amerikė e nxjerrin me shqelma jashtė nga kazinoja Kurtin.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 13:04   #43
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Simptomat e sulmit nė zemėr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po erdhi era hudhra nė Amerikė e nxjerrin me shqelma jashtė nga kazinoja Kurtin.
I thuaj kam nderru parfum.Eshte Isegi Malaki.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
🖤 (1)
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur