Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-05-2019, 12:31   #1
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Fansat e Game of Thrones nisin njė peticion pėr ribėrjen e sezonit finalMbi 200.000 mijė fansa tė serialit Game of Thrones e kanė nėnshkruar peticionin pėr ribėrjen e sezonit final.

Peticioni i Change.org, i quajtur ”Ribėrja e Game of Thrones Sezoni 8″ me skenaristėt kompetentė, ėshtė njė thirrje pėr krijuesit e serialit.

“David Benioff dhe D.B Ėeiss kanė dėshmuar se janė shkrimtarė tė paaftė kur nuk kanė material burimor. Kjo seri meriton njė sezon finale qė ka kuptim. Shkatėrroi pritjet e mia dhe bėj qė kjo tė ndodhė, HBO!”, thuhet nė peticion.Shumė fansa janė tė zemėruar pėr vendimin e bėrė nga Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) pėr tė shkatėrruar Landing King me dragoin e saj tė mbetur.

Mė herėt nė kėtė episod, kėshilltari i saj Tyrion Lannister (Peter Dinklage) i kėrkoi asaj tė ndalė sulmin nėse kambanat u ngritėn, duke u dhėnė popullit tė qytetit kohė pėr tė shpėtuar. Por, kur u ngritėn kambanat, Daenerys vendosi tė sulmojė gjithsesi, duke e hedhur qytetin nė humbje.

Episodi i fundit i Game of Thrones transmetohet tė dielėn, mė 19 maj. /Telegrafi/
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 13:02   #2
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fansat e Game of Thrones nisin njė peticion pėr ribėrjen e sezonit final

Nuk me dukesh se je nga ata burra qe ndjekin budallalliqe te tilla!


Adea
🖤 (1)
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 15:37   #3
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,493
Thanks: 7,048
Thanked 2,987 Times in 1,380 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fansat e Game of Thrones nisin njė peticion pėr ribėrjen e sezonit final

Dmth edhe 1 episod ka ngelur? Emo mire e beri, i shkrumboi te gjithe tani ska mbetur me njeri per ta vazhduar se na fiksoi
__________________
The problem is, you think you have time.
🖤 (1)
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 21:16   #4
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,283
Thanks: 4,133
Thanked 6,865 Times in 2,349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fansat e Game of Thrones nisin njė peticion pėr ribėrjen e sezonit final

Msg ishte qe femrat jane me keq nga burrat ne pushtet.
Fjalen e dhene nuk e mbajne.
Dhe sic tha Kapedani, "kaq ka ne dore e shih ēben"
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
🖤 (1)
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur