Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar > Punimet e Anėtarve

Punimet e Anėtarve Punime tė ndryshme Artistike.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-01-2011, 20:54   #1
Jeti
Llafazan qe sflet fare
 
Avatari i Jeti
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Vendndodhja: rome.itali
Posts: 15
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Jeti ėshtė nė rrugė tė mbarė
Video te krijuara nga ju.

Ne radhe te pare ju pershendes te gjithve, e dyta dua qe te gjith nga ju te beni nje koment te kjo video, e treta deshiro qe ta shperndani te gjithe ju ne fb,msn e te gjitha adresat e juaja,e katerta du qe n'donjeri nga ju te beni nje video te tille dhe kerkoi nga stafi qe te beim edhe nje konkurs se kush do beje videon me te bukur, ju mirepres te gjithve, faleminderit
__________________
Ne Dashuri Mos Shiko Syt Por Shiko Zemren Sepse Syt Ja Te Bukur Por Ne Zemer Ka Dashyrin.
Jeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2011, 15:34   #2
Jeti
Llafazan qe sflet fare
 
Avatari i Jeti
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Vendndodhja: rome.itali
Posts: 15
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Jeti ėshtė nė rrugė tė mbarė
Video montim

__________________
Ne Dashuri Mos Shiko Syt Por Shiko Zemren Sepse Syt Ja Te Bukur Por Ne Zemer Ka Dashyrin.
Jeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2011, 19:05   #3
E_PAKAPSHME
V.I.P
 
Avatari i E_PAKAPSHME
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Tirane
Posts: 292
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
E_PAKAPSHME ėshtė nė rrugė tė mbarė
Video te krijuara nga ju.

Mund te hidhni video te krijuara nga ju, tematika mund te jete e ndryshme, po filloj une e para, me nje video qe e ka krijuar une

__________________
☻/♥......I LoVe YoU
/▌
/ \

(●̮̮̃•̃) (●̮̮̃•̃) .. Me & You in♥♥♥
/█\ ♥/█\

(Æ`v“Æ) ͡๏̯๏
`·.ø.·“
ø.·“... ø.·“Ø) ø.·*Ø)
(ø.·“ (ø.·“ .·“ øø.·ØÆ`· ..
♥ Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√
E_PAKAPSHME nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2011, 20:03   #4
Alkoma
Jezusi Shpeton
 
Avatari i Alkoma
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Shqiperi
Posts: 2,625
Thanks: 110
Thanked 260 Times in 75 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Alkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Video te krijuara nga ju.

Faleminderit E PAKAPSHME do te perpiqem edhe une ta sjell nje.
__________________
Shqiperia Atdhe i dashur

Pse i mbyllim syte kur lutemi...?!! -Kur qajme...??
-Kur enderrojme..??
-Kur puthemi...?!!
... -Sepse, gjerat me te
bukura ne jete nuk
shikohen me sy...
-Por me zemer
Jeta eshte sakrifice, pa sakrifice NUK ka jete.
Nuk ka Zot tjeter pervec Trinise dhe Jezusi eshte Biri i Perendise.
Alkoma nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2011, 22:08   #5
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,387
Thanks: 2,526
Thanked 2,107 Times in 794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Video te krijuara nga ju.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga E_PAKAPSHME Shiko postimin
Mund te hidhni video te krijuara nga ju, tematika mund te jete e ndryshme, po filloj une e para, me nje video qe e ka krijuar une

YouTube - Trendafili i bardhe mbi varrin e nje dashurie, versioni origjinal
nuk po hapet video.. po del : Dieses Video ist in deinem Land nicht verfügbar.
Das tut uns leid.
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2011, 22:53   #6
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,190
Thanks: 6,869
Thanked 3,181 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Video te krijuara nga ju.

Kėrkoje me kėtė titull nė youtube busavata "Trendafili i bardhe mbi varrin e nje dashurie,"

E_PAKAPSHME shumė e bukur video mė pelqeu, gjithashtu dhe video e Jeti tė cilėn e ka bėrė pėr forumin tonė
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2011, 22:57   #7
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Video te krijuara nga ju.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
nuk po hapet video.. po del : Dieses Video ist in deinem Land nicht verfügbar.
Das tut uns leid.
po tregoju se je Shqiptar o Busavata dhe menjehere hapet video
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur