Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-07-2019, 22:42   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,608
Thanks: 10,953
Thanked 5,956 Times in 2,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Si e shihni tė ardhmen/fatin e Kosovės pas shkuarjes sė Haradinajt!

Mė kanė quajtur edhe pėrpara: "ti s'di politkė".
Jam pajtuar me kėtė. Ama se jam vizionar - jam. Gjerat i hetoj qė nė gjenezė!

Fjalėt e shumta janė fukarallėk!...

Pra, pas aferės Haradinaj, ēfarė zhvillimesh do tė ngjasin nė Kosovė?

Diskutim tė mbarė!

Demka
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 21-07-2019 nė 22:51
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2019, 22:53   #2
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,608
Thanks: 10,953
Thanked 5,956 Times in 2,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Si e shini tė ardhmen/fatin e Kosovės pas shkuarjes sė Haradinajt!

Pėr diapazon tė gjėrė dhe njohės tė mirė tė politikės, sidomos nė Kosovė, me ėndje do tė lexoja mendimet e Rex-it ( si ekspert nė kėtė rast ), Piratit, Terranit, Socios ...
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2019, 22:55   #3
Mistrece
Edelweiss
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,859
Thanks: 151
Thanked 4,642 Times in 2,606 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Si e shini tė ardhmen/fatin e Kosovės pas shkuarjes sė Haradinajt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Pėr diapazon tė gjėrė dhe njohės tė mirė tė politikės, sidomos nė Kosovė, me ėndje do tė lexoja mendimet e Rex-it ( si ekspert nė kėtė rast ), Piratit, Terranit, Socios ...
Ashtu dakort. S’po flas une pra.
__________________
Festina lente!
🖤 (1)
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2019, 23:03   #4
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,608
Thanks: 10,953
Thanked 5,956 Times in 2,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Si e shini tė ardhmen/fatin e Kosovės pas shkuarjes sė Haradinajt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Ashtu dakort. S’po flas une pra.
Jo, nuk thashė tė tjerėt tė mos marrin pjesė nė diskutim. Pėr mua janė tė vlefshme tė gjitha diskutime, por kėta nė njėfarė forme e kanė "profesion" kėtė punė ndaj gjerat i shohin pak mė ndryshe nga ne qė bėjmė lojė fjalėsh dhe nuk e kuptojmė as shohim anėn tjetėr tė medaljes.

Si nė gjuhėsi, ta zėmė. Tė gjithė kanė tė drejtė tė diskutojnė rreth njė ēėshtjeje, por kur pėr diēka pėrgjigjet Demka, aty mbaron, se Demka ka njė diplomė pėr kėtė punė!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 21-07-2019 nė 23:13
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2019, 23:06   #5
Mistrece
Edelweiss
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,859
Thanks: 151
Thanked 4,642 Times in 2,606 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Si e shini tė ardhmen/fatin e Kosovės pas shkuarjes sė Haradinajt!

Te solla uje ne ullukun tend, hallall e paē.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2019, 23:32   #6
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,608
Thanks: 10,953
Thanked 5,956 Times in 2,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Si e shini tė ardhmen/fatin e Kosovės pas shkuarjes sė Haradinajt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Te solla uje ne ullukun tend, hallall e paē.
hahahah. Ta faleminderit. Vėrtet ishte befasi e kėndshme dhe e papritur kur pashė se postove, se s'para fort tė postosh nė temat e mia. Nuk je e vetmja ... unė arsyen nuk e nxjerr nga kualiteti ti temave tė mia, por ... hajt se me Demkėn nuk e ka mirė "X,Y" personi dhe ... pse tė prishesh me ta pėr Demkėn, sepse Demka pėr ēdo temė qė hap mendohet mirė nė kalueshmėrinė e saj, ndaj temat e Demkės: kanė pėrmbajtje dhe porosi tė mirė, ndaj lexueshmėria e temave tė Demkėsėshtė e lartė!
Kėtė mospostimin nė kėto tema, ėshtė interesant se tė parėt qė i vizitojnė janė pikėrisht bojkotuesit...

Pėr ty: Unė disa herė jam pėrpjekur tė tė afroj miqėsi tė sinqertė ... nuk ka funksionuar mirė!

Porosia ime miqėsore: Mos u frymėzo nga pėrrallat, sepse produkti nga ky fymėzim del : PĖRRALLĖ!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2019, 20:26   #7
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,608
Thanks: 10,953
Thanked 5,956 Times in 2,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Si e shini tė ardhmen/fatin e Kosovės pas shkuarjes sė Haradinajt!

dje njė analist tha:
- ndoshta nuk do tė ketė zgjedhej tė reja. Ikėn Ramushi vendosin njė tjetėr,atėherė:

1.Cfarė nėse vazhdohet jeta e Kosovės me kėta njerėz qė kemi ( Hashima, Kadria... ) qė tashmė i kanė duart e lira nga Ramboja

dhe nėse shkohet nė zgjedhje:

2. Populli a do t'ua japė votėn njerėzve tė njėjtė?
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 22-07-2019 nė 20:51
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 19:33   #8
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,160
Thanked 4,504 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Si e shini tė ardhmen/fatin e Kosovės pas shkuarjes sė Haradinajt!

normall edhe une si bojkotues, i pari i kisha lexuar, mos ka share helbete edhe me ja kthyer qashtu e qashtu e qashtu

Meqe ra dhafi, e te folim dhafat drejte, o ai Vedati i Stupcave eshte me inteligjent se gjithe keta kandidat kryeministrat qe keni pasur deri tani.

Edhe ishadha Haga ua mbydhe gjithe budadhat e Kusov`s qe i keni edhe nuk i leshon kurre prej aty
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur