Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Musliman

Musliman Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-08-2019, 21:26   #21
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,505
Thanks: 4,188
Thanked 4,521 Times in 3,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

shekdhi XXI edhe hala ka qashtu njerez qe besojne ketyre gjerave ka, paqeter qe ka, po edhe mos paste qashtu njerez te epokes gabuar edhe ti ndreqin ne boten e xhindave te tyre

Po qashtu ka thene edhe Aladini i dhampes se 1001 neteve
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-08-2019, 21:36   #22
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,028
Thanks: 1,724
Thanked 727 Times in 526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

I bere corap netet
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-08-2019, 21:39   #23
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,505
Thanks: 4,188
Thanked 4,521 Times in 3,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

Hahaaaa po kerkoj mos po e gjeje ndonje xhinde ne forum me duket qe kane hikur ke ujdhesa e juve se ne qashtu vende thane bashkejetojne
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-08-2019, 21:46   #24
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,028
Thanks: 1,724
Thanked 727 Times in 526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

Rri, mos na fut friken se eshte ora e gjumit.

Ke po kerkon ore zoteri
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-08-2019, 21:52   #25
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,336
Thanks: 15,070
Thanked 12,884 Times in 8,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Hahaaaa po kerkoj mos po e gjeje ndonje xhinde ne forum me duket qe kane hikur ke ujdhesa e juve se ne qashtu vende thane bashkejetojne
Hiqu shejtan/xhin nga tema
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-08-2019, 22:05   #26
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,704
Thanks: 846
Thanked 1,416 Times in 1,053 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

e di une si hiqen xhindet
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-08-2019, 23:24   #27
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 152
Thanked 753 Times in 587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

a di naj kush naj njo qe t'shkrun me gjet gru lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-08-2019, 23:48   #28
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,414
Thanks: 20
Thanked 752 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kachurreli Shiko postimin
Es selamu alejkum.

Ketu do ta postojė edhe njė terapi te re,inshAllah ne sherbim te atyre te cilet kane nevoje.

Pytjet te cilat i keni lidhje me terapine,ju lutemi drejtoni tek tema "Pyetje-Pėrgjigje",por mundeni qe edhe te me dergoni mesazh ketu ne forum,nuk ka problem.

Allahu xhle ve'Ala ju shperblefte per mirkuptime.

Terapija:


1. Ndėgjimi i sures el bekare me ndėgjojsa 2 her nė dite.
2. Tė pi ujė tė kėnduar vazhdimisht
3. Tė pi vaj ulliri tė pėrzier me kokėr tė zez dhe krip nė mėngjes (njė got tė qajit).
4. Ta stėrkas shtėpin me ujė tė kėnduar dhe lėshimi i sures el bekare nė shtėpi.
5. Ndėgjimi i sures Jasin 3 her dhe suren Safat pas namazit tė sabahut, dhe gjat ndėgjimit tė sureve tė pij ujė tė kėnduar me kuran,tė pi mė sė paku 10 gota.
6. Tė lyhet me vaj ulliri tė pėrzier me krip, tė lyhet para se tė bie me flejt.
7. Tė ndėgjoj suren Hadid, ta ndėgjoj 10 her pas namazit tė IKINDIS.


Lusim Allahun xhele ve'Ala,qe gjdo te semure Musliman Allahu ta sheron.Amiin.
Ata njerez/besimtar qe besojne verberisht ne ate qe shkruhet ne Kuran dhe ne hadithe lidhur me xhinet,nje "terapi" e tille EDHE munde te kete sukses por perfitimi per pacientin eshte vetem nje Placebo i thjeshte,e cila kalon pas nje kohe te shkurter dhe rikthehen simptomat.
Ata qe ankohen nga xhinet,ne te vertet kane simptoma te semundjeve psiqike,...anksiozitet,sulm paniku,depresion,neuroza te ndryshme dhe madje edhe skizofreni.

"Xhinet me kane hyre ne trup,nuk me lejne rahat,...njeri nga xhinet me flet shqip "
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-08-2019, 23:52   #29
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,082
Thanks: 13,080
Thanked 7,243 Times in 4,587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

Qenka nga keta Te forumit Ky qe fliska shqip
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 02:07   #30
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,278
Thanks: 1,539
Thanked 2,128 Times in 1,119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

Sa here qe kjo teme me del perpara e lexoje Trapija.
Cfar do te thot kjo
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 05:57   #31
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,511
Thanks: 17,428
Thanked 22,239 Times in 8,637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Sa here qe kjo teme me del perpara e lexoje Trapija.
Cfar do te thot kjo
ndonje xhind te parandalon qe mos ta lexosh korekt
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 05:58   #32
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,803
Thanks: 1,309
Thanked 2,190 Times in 1,222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Qenka nga keta Te forumit Ky qe fliska shqip
Kushedi si e ka llagapin.....
Ti Mano ke shėnja tė qarta qė je i xhindosur...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 07:14   #33
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 874
Thanks: 40
Thanked 325 Times in 179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

Lajmi i mire eshte qe lexon kaq shume komente sentimentale. Duke i perhapur, mbi te gjitha zgjojme inteligjence e njerezve dhe kalamaqerve. Eshte e vertete qe realiteti mund te interpretohet ne menyre te shtremberuar ose te kufizuara sipas shqisave tona, por semundjet demoniake jane reale, te verteta dhe nuk krijohen nga shqisat tona apo nga vete anetaret e demonizuar, pra une pranoj qe kushtet e pavetedijshme apo psikologjike mund t'i bejne ato te lindin apo te pershpejtohen. E verteta nuk i perket ketij dimensioni per faktin e thjeshte se nuk kemi veglat e pershtatshme per t'i perceptuar.

@Piarati eshte shpresa e humanitetit...Trekendeshi (ose rrethi) eshte nje kanal mes dy boteve. (pertova ta citoja)
Kasėmi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 20:30   #34
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,505
Thanks: 4,188
Thanked 4,521 Times in 3,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

kadhezo Kasėmi, cili eshte me xhindi ketu nga vidjoja ? normal kur shef keshtu pamje te futen xhindat edhe bakteriet pdhus po e lejove te te fus gishtin ne goje, e ndodhe qe sapo ka ardhur nga banjooja dhe normal qe do shof halucinacjonat katershe ai pacienti.


__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 20:36   #35
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,082
Thanks: 13,080
Thanked 7,243 Times in 4,587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

Ewww his dirty fingers in his mouth lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 20:39   #36
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,336
Thanks: 15,070
Thanked 12,884 Times in 8,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

O Pirat ja nxori xhindin ai se s'pash gjė unė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 20:39   #37
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 874
Thanks: 40
Thanked 325 Times in 179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

@Pirato... ama sensacionin e te qeshures ta dha, keshtu qe edhe kjo eshte nje lloj zgjidhjeje, mos u qudit. Mamaja jote te fuste biberonin kur te hypnin xhindet apo jo? Po keshtu edhe ky mazllemi...gjen nje kalama dhe yyyysh me shtate gjishterinj, ca ne goje e ca ne vrima te tjera dhe po i mbeti gjishti i mesit shtyp mbi tastiere dhe i dergon mesazh ne mesanger adhaHUt. Memeci do dhapadhise dy dite e prape faaaap gjishtat ne goje... Se mos vetem qy fut kshu gishtat ne goje...
Kasėmi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 20:40   #38
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,934
Thanks: 14,718
Thanked 8,995 Times in 5,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

He mo se vec gishtat i paska fut ..jo krahun lool
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 20:44   #39
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,505
Thanks: 4,188
Thanked 4,521 Times in 3,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

po, qashtu thone edhe MihadhaQit ju fut xhindeja edhe yyyyp xhiiinde, yyyyyyp xhinde i doli makines para, deri sa doli nje engjelli para tunelit edhe i tha o zbrit tani, o te nxorren xhindin me gjithe tru keta guidat dhe ja ashtu ndodhi estakfurillahi lale min

po pertoj te tregoj nje rrefimin e vertete te njerit qe mu per qashtu xhinda kishte vajtur tek Hoxha eshte funy storje, e realitys.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 20:52   #40
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,505
Thanks: 4,188
Thanked 4,521 Times in 3,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Terapija pėr shėrimin nga sėmundja e xhinve/shejtanve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
He mo se vec gishtat i paska fut ..jo krahun lool
nuk e ke pare pjesen e dyte, duke ja xhveshur pantudhonat edhe breckat
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur