Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-05-2010, 13:26   #1
Heily
BuRreLse
 
Avatari i Heily
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Ku tme doje e bardha zemer
Posts: 337
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 13
Heily ėshtė njė gur i ēmuarHeily ėshtė njė gur i ēmuarHeily ėshtė njė gur i ēmuarHeily ėshtė njė gur i ēmuar
Elvis Presley vdiq nga kapsllėkuNė njė biografi tė publikuar kohėt e fundit pėr jetėn e Elvis Presley, rrėfehet njė detaj shokues qė ka lidhje tė drejtėpėrdrejtė me vdekjen e tij.
Ish mbreti i muzikės rock & roll vdiq pėr shkak tė kapsllėkut kronik. Kėtė e thotė ish mjeku i tij George Nichopoulos, nė librin "The King and Dr. Nick". Zyrtarisht, vdekja e Elvis ka ardhur si pasojė e njė ataku kardiak por autopsia nxorri nė dritė njė fakt qė thotė se zorra e trashė ishte dy herė mė e gjerė se normalja.

“E dinim qė ky ishte njė problem i madh por nuk e mendonim nė tė tillė masė”, shprehet Nichopoulos. Edhe pse droga e obeziteti ndikuan nė vdekjen e tij, shkaqet mesa duket kanė qėnė tė tjera sepse zorra e trashė ishte bllokuar pothuajse plotėsisht prej 4-5 muajsh. Kėngėtari ishte i shqetėsuar pėr kėtė dhe mendohet se bėhet fjalė pėr njė patologji tė trasheguar.

Nė atė kohė ishte e pamendueshme qė njė personazh kaq i njohur tė rrėfente njė problem tė tillė, prandaj ky detaj zbulohet vetėm nė ditėt e sotme. Zgjidhja e vetme nė atė kohė ishte heqja e pjesshme e zorrės sė trashė. “Nėse do ta kishim bėrė, ndoshta ai do ishte ende gjallė”, thekson Nichopoulos. Elvis u gjet i pajetė nė 16 gusht 1977 nė shtėpinė e tij nė Graceland tė Memphis.
__________________
Dikur besoja verberisht por tani kam filluar te eci me moton: Gjithkush duhet ta meritoje besimin tim...
Heily nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2010, 13:29   #2
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Elvis Presley vdiq nga kapsllėku

ca kapslliku mi rrena me bisht ai vdiq ne tualet ...se u be dru lol spati koh as me dal nga vendi qenit
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2012, 23:40   #3
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Elvis Presley vdiq nga kapsllėku

Lol. Apsolutisht nuk eshte e vertete, se ka shume njerz akoma jetojne

haha haha
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2015, 23:15   #4
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,460
Thanks: 8,382
Thanked 6,455 Times in 2,723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Elvis Presley vdiq nga kapsllėku

Zakonisht te gjith kengetaret e medhenj kane vdekur ose nga "kapslleku" ose nga "hemorroidet".......HENDRIX/JOPLIN/MORRISON/PRESLEY/COBAIN/..... deri tek keta te sotmit qe nuk po zgjatem me!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2015, 23:21   #5
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,389
Thanks: 2,534
Thanked 2,111 Times in 796 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Elvis Presley vdiq nga kapsllėku

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Zakonisht te gjith kengetaret e medhenj kane vdekur ose nga "kapslleku" ose nga "hemorroidet".......HENDRIX/JOPLIN/MORRISON/PRESLEY/COBAIN/..... deri tek keta te sotmit qe nuk po zgjatem me!

kan vdek nga kapsllėku i droges .. por edhe nje tjeter teori ėshte se e kan dhan maksimumin e intelekktualitetit artistik qe e kan , jan hargjue shpyrtnisht ..
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2015, 12:53   #6
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,096
Thanks: 15,660
Thanked 9,273 Times in 6,273 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Unhappy Pėrgjigje e: Elvis Presley vdiq nga kapsllėku

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Zakonisht te gjith kengetaret e medhenj kane vdekur ose nga "kapslleku" ose nga "hemorroidet".......HENDRIX/JOPLIN/MORRISON/PRESLEY/COBAIN/..... deri tek keta te sotmit qe nuk po zgjatem me!
Te pestin e vrane,kishte ARSYE qe mos te bente harakiri!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur