Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Shkarkime > Lojra

Lojra Gjithėka rreth industrisė sė lojrave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-08-2010, 00:56   #1
Mexhi
Anėtar i ri
 
Avatari i Mexhi
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Vienna
Posts: 15
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Mexhi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Mafia II 2010 (PC)Mafia II

INFO
Illusion Softworks (producer)
2K Games (publisher)
Cenega Poland (PL distributor)
action games (TPP)
August 24, 2010 (world premiere)


hardware requirements:

Pentium D 3 GHz, 1.5 GB RAM, graphic card 256 MB (GeForce 8600 or better), 8 GB HDD, Video Windows XP/Vista/7


GALLERY


Shkarko:

Kodi:
http://www.fileserve.com/file/ZRmM79M
http://www.fileserve.com/file/kp9pBCU
http://www.fileserve.com/file/P2AVDRM
http://www.fileserve.com/file/u7PxBv8
http://www.fileserve.com/file/cPRQANM
http://www.fileserve.com/file/TVPDS68
http://www.fileserve.com/file/V7btGVW
http://www.fileserve.com/file/9prxCr8
http://www.fileserve.com/file/G2wJeyB
http://www.fileserve.com/file/DYD6Edq
http://www.fileserve.com/file/vcNcjgb
http://www.fileserve.com/file/GA4sCpT
http://www.fileserve.com/file/eEJSxSy
http://www.fileserve.com/file/5gBYdPz
http://www.fileserve.com/file/9KyyEq9
__________________
Don't FYROM me, call me ILIRIDA
Mexhi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur