Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-11-2015, 07:08   #1
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,527
Thanks: 6,919
Thanked 8,169 Times in 5,219 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjyshe me buzėkuq

Ato janė padyshim gra tė realizuara nė karrierėn e tyre, por nga ana tjetėr janė tė lumturisht tė lumtura edhe pėrsa i pėrket jetės sė tyre personale. Emra tė njohur tė artit shqiptar dhe jo vetėm, janė bėrė gjyshe duke iu gėzuar kėshtu “mjaltit tė mjaltit”, mbesave dhe nipėrve tė tyre. Por duke rrėzuar nė tė njėjtėn kohė edhe klishet e gjysheve tradicionale. Por cilat janė ato gjyshe qė nuk e tregojnė fare moshėn dhe qė janė ende nė top formė:Rajmonda Bulku

Aktorja sharmante e skenės shqiptare, ėshtė njė gjyshe shumė e bukur qė vitet pėr tė kanė stopuar. Ish deputetja e PD-sė, duket shumė e re dhe nė formė perfekte fizike.

Albėrie Hadėrgjonaj

Elektra ėshtė e mbesa e vogėl qė i ka bėrė mė tė bukura ditėt e Albėrie Hadėrgjonaj. Vajza e saj e madhe Agnesa, ka sjellė nė jetė vajzėn e saj tė parė, duke e bėrė Albėrien pėr herė tė parė gjyshe. Pėrveē angazhimeve artistike, Albėria gjen padyshim kohė pėr tė shėtitur me Elektrėn e vogėl.

Marjana Kondi

E ndėrsa Albėrie Hadėrgjonaj ėshtė gėzuar me njė mbesė, aktorja e humorit pritet tė bėhet sė shpejti gjyshe e njė mbese. Edhe Marjana duket nė formė tė shkėlqyer dhe vazhdon me projektet e saj nė teatėr. Ajo vitin e kaluar ishte pjesė e kastit tė Dance With Me.

Rubena Moisiu

Ajo ka pėrcjellė gjithnjė shumė pozitivitet teksa ka pritur shumė foshnje kur kanė ardhur nė jetė, por ėshtė shprehur shumė herė mė e lumtur kur ka ardhur marrė nė krahė mbesėn e saj, Sofi. Rubena Moisiu drejtorja e maternitetit, Koēo Gliozheni ėshtė nga ato gjyshet aktive qė nuk di tė ndalet.

Suzana Mushkolaj

Pėrveēse ėshtė njė nga fotografet mė tė njohura nė Kosovė, ajo ėshtė e njohur edhe si nėna e njė prej kėngėtareve mė tė mira tė showbiz-it, Argjentina Ramosaj. Suzana Mushkolaj, komentohet shpesh nė media pėr elegancėn dhe sharmin qė e karakterizon. Por vetėm pak muaj mė parė ajo ėshtė bėrė gjyshe e njė nipi tė vogėl, me emrin Noah. Megjithatė kur sheh kėto foto tė saj, jemi tė bindur qė edhe 20 vjeēaret e kanė zili.

Suzana Istrefi

Pak kush e di qė nėna e motrave Istrefi, Suzana ka qenė kėngėtare andaj Nora dhe Era e kanė talentin tė trashėguar prej saj. Ndonėse kanė kaluar vite nga koha kur ajo nuk ėshtė ngjitur nė skenė, Suzana duket perfekte. Nora e ka gėzuar me njė mbesė, siē ėshtė Renee.
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2015, 07:32   #2
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyshe me buzėkuq

Sa me pelqejka emri Elektra .
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur