Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar > Punimet e Anėtarve

Punimet e Anėtarve Punime tė ndryshme Artistike.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-10-2010, 03:06   #1
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
LUIS KACMOLI - Disegnatori i ri Durresak ne Roma-ITALIA

LUIS KACMOLI
lindur dhe rritur ne Durres .
i apasionuar qe ne vogeli me boten e vizatimit dhe te autombilave , zbulon tek vetevetja aftesine dhe talentin e dhuruar nga Zoti per te vizatuar makina . nje deshire qe u rrit bashke me Luisin . nje deshire qe me pas u be enderr ...e me pas nje enderr qe u kthye ne Realitet .
Luis Kaēmoli tani prej disa muajsh gezon titullin e Disegnatorit Profesionist ne fushen e Projektimit/disegnimit te Automobilave dhe Mjeteve Lundruese !!!!

i Urojme suksese te metjshme dhe nje Karriere sa me te shkelqyer ne te ardhmen !!!!
BRAVO LUIS
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2010, 03:08   #2
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: LUIS KACMOLI - Disegnatori i ri Durresak ne Roma-ITALIA

[IMG][/IMG]


[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]


[IMG][/IMG]


[IMG][/IMG]


[IMG][/IMG]


[IMG][/IMG]
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2010, 03:13   #3
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: LUIS KACMOLI - Disegnatori i ri Durresak ne Roma-ITALIA__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2010, 15:54   #4
bindi
dolcinio
 
Avatari i bindi
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Ne bregdet
Posts: 1,884
Thanks: 5
Thanked 11 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
bindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: LUIS KACMOLI - Disegnatori i ri Durresak ne Roma-ITALIA

vertete talent i ralle ...,urime dhe gjithe te mirat Luisit ne jeten dhe karijeren e tij.
bindi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2010, 04:06   #5
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: LUIS KACMOLI - Disegnatori i ri Durresak ne Roma-ITALIA

__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2010, 12:55   #6
ediplus
Super Anėtar
 
Avatari i ediplus
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Me kembe ne toke
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
ediplus do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: LUIS KACMOLI - Disegnatori i ri Durresak ne Roma-ITALIA

Punime shum te bukura
ediplus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2010, 13:05   #7
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: LUIS KACMOLI - Disegnatori i ri Durresak ne Roma-ITALIA

Tė bėhet zemra mal kur dėgjon tė tilla gjėra pėr bashkėpatriotėt e tu. I urojė tė arrij majat dhe suksese nė ēdo iniciativė qė do marri pėr tė ardhmen e tij.
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur