Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Zona e Basteve 1 x 2

Zona e Basteve 1 x 2 Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-01-2019, 16:53   #381
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Nuk eshte se ka nai ndryshim ke une realisht.

Une vija per te pare ndeshjet me shume e kam qe ne Nentor qe skam lujt asgje.

Per mua shume mire e beri qe i mbylli. Lol

Gjithsesi kam lexuar qe ne disa vende akoma luhet fshehurazi.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 16:54   #382
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Bastet vihen per te fituar jo ver kot si k@qe. Luhet per googla dhe jo per futboll. Aty ke shance te fitosh.
Se kuptova ket punen e googlave? Si fitohet aty na ndrico pak o lion?
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 16:59   #383
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,853
Thanks: 1,519
Thanked 8,658 Times in 3,829 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Ah c’ua beri mire Rama me ket punen e llotove!! Lol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:01   #384
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Se kuptova ket punen e googlave? Si fitohet aty na ndrico pak o lion?
Mos thot per ato me 6 nr ky. Lol
🖤 (1)
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:06   #385
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Se kuptova ket punen e googlave? Si fitohet aty na ndrico pak o lion?
S'po gjej emrin e sakte tani. Por eshte te luash ne grup me combinime.
Lottery Wheel. Corporate ( quhet menyra ??? ... pra luajne grup njerezish nje numer te caktuar goglash me kombinime).

Kujdes, se le leshte po ke shume vetebesim
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:06   #386
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Mos thot per Keno ky mer puppupupu.
🖤 (1)
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:07   #387
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Mos thot per ato me 6 nr ky. Lol
Yep. 6 nga 39 etc.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:09   #388
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Mos thot per Keno ky mer puppupupu.
Venom. Mos mbill panik. Lexo aty dhe beso tek une plaku. 64 vjec une. O miku. Bashkimi ben fuqine
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
🖤 (1)
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:14   #389
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,992
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Paraziter..iku shanci por pall Rama ka vrare veten ne kete rast???
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:14   #390
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Mos thot per ato me 6 nr ky. Lol
Ndoshta , por dhe puna e goglave me 6 numra pervecse do shume fat , por shume ama ,ka dhe ajo truket e veta.

Futbolli gjithashtu ka trukimet e veta , por ka dhe ndeshje te verteta ku mund te fitohet.

Pastaj kto tjerat , gara me qen , kuaj , lepuj e ku di une jane vetvrasje sepse trukimet jane shume te larta.

Ndersa e kuqja dhe e zeza jane per budallenjt sepse aty dihet qe n'fillim qe sistemi programimit eshte i programuar ne at menyre qe tet jap 20% dhe tet marre 80% , llogarite bej vete se cfare do marrin ne fund
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:16   #391
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Ah c’ua beri mire Rama me ket punen e llotove!! Lol.
Po moj @bad. Dje kishte shkuar nje delegacion grash tek Rama si perfaqesi. Perfaqesonin grate e burrave qe kishin luajtur bixhoz. I kishin dhene uraten. Shyqyr i thane qe i mbylle llotot ,o hap ndonje gje tjeter se keta burrat tane adikt ...lane lloton kane filluar bilardon sa po shkepin gr@pat. Thone qe Rama j'u kishte thene. E kam menduar ate pune prandaj vendosa shperblim per bebet.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
🖤 (1)
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:18   #392
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Mos thot per Keno ky mer puppupupu.
Hera pare qe e nigjoj si loje.
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:18   #393
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ndoshta , por dhe puna e goglave me 6 numra pervecse do shume fat , por shume ama ,ka dhe ajo truket e veta.

Futbolli gjithashtu ka trukimet e veta , por ka dhe ndeshje te verteta ku mund te fitohet.

Pastaj kto tjerat , gara me qen , kuaj , lepuj e ku di une jane vetvrasje sepse trukimet jane shume te larta.

Ndersa e kuqja dhe e zeza jane per budallenjt sepse aty dihet qe n'fillim qe sistemi programimit eshte i programuar ne at menyre qe tet jap 20% dhe tet marre 80% , llogarite bej vete se cfare do marrin ne fund
Goglat kane me shume mundesi fitimi, po qe se nuk behen pislliqe. Te pakten keshtu e shikoj une.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
🖤 (1)
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:21   #394
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet e ēunave dhe gocave te Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Hera pare qe e nigjoj si loje.
Ska mundesi ske nigju per Keno me gogla qe lane leshte Shqipetaret ne Greqi.

U hapen edhe ktu ne mase ca kohe e po keto kompanite e basteve i menaxhonin.
🖤 (1)
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
baste, baste sportive, bet, futboll, tips

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur