Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Zona e Basteve 1 x 2

Zona e Basteve 1 x 2 Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-02-2013, 16:44   #41
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Burnley- Huddersfield Over 2.5 @1.98

Bolton - Peterborough Over 3 @1.95

Portsmouth - Mkdons Over 2.5 @1.93

Braintre - Luton Over 2.5 @1.73

Lincoln - Mansfield Over 2.75 @1.90


@24.49 Bet365 Stake 2/10


E kom lujt iēik ne "mbrojtje" kete sekdinen e keshilluar nga Tanksi, pasi m'u duk shume e guximshme. Ishalla ja bojm bam !!!
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 16:48   #42
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,971
Thanks: 15,515
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueBaron Shiko postimin
Burnley- Huddersfield Over 2.5 @1.98

Bolton - Peterborough Over 3 @1.95

Portsmouth - Mkdons Over 2.5 @1.93

Braintre - Luton Over 2.5 @1.73

Lincoln - Mansfield Over 2.75 @1.90


@24.49 Bet365 Stake 2/10


E kom lujt iēik ne "mbrojtje" kete sekdinen e keshilluar nga Tanksi, pasi m'u duk shume e guximshme. Ishalla ja bojm bam !!!
Ato lek mi fal mua!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 16:49   #43
Skydive
V.I.P
 
Avatari i Skydive
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Posts: 2,266
Thanks: 0
Thanked 23 Times in 21 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Skydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueBaron Shiko postimin
Burnley- Huddersfield Over 2.5 @1.98

Bolton - Peterborough Over 3 @1.95

Portsmouth - Mkdons Over 2.5 @1.93

Braintre - Luton Over 2.5 @1.73

Lincoln - Mansfield Over 2.75 @1.90


@24.49 Bet365 Stake 2/10


E kom lujt iēik ne "mbrojtje" kete sekdinen e keshilluar nga Tanksi, pasi m'u duk shume e guximshme. Ishalla ja bojm bam !!!

Aminnnnnnnnnnnnnnnnnn
__________________
***Man sieht nur mit dem herzen gut, das wesentliche ist für die augen unsichtbar***
Skydive nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 16:52   #44
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Revolucionar Shiko postimin
Ato lek mi fal mua!

Che, mos nill ters !!!
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 16:55   #45
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Skydive Shiko postimin
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnn


Rrofsh !!!
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 16:56   #46
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,971
Thanks: 15,515
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Skydive Shiko postimin
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnn
E bome
http://www.youtube.com/watch?v=cx11Bhw9Svs
upssss
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 17:08   #47
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Barcelona 3 - 1 Real Madrid

I ka vdek nona kesaj pune!
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 17:12   #48
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Barcelona 3 - 1 Real Madrid

I ka vdek nona kesaj pune!


Sa besim i jep ketij rezultati ??? Perpiqu te argumentosh bastin tend, si dhe te pakten shkruaj kuoten qe ke kap !!!


Rex, kjo teme nuk eshte per rezultate futja kot. Me vjen keq ...
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 17:20   #49
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueBaron Shiko postimin
Sa besim i jep ketij rezultati ??? Perpiqu te argumentosh bastin tend, si dhe te pakten shkruaj kuoten qe ke kap !!!


Rex, kjo teme nuk eshte per rezultate futja kot. Me vjen keq ...
Baron, po e them tani dhe te vlej per tere kohen - mos vendosni baste duke u bazu ne prognozat e mia ne kete teme. Me leket e juaja vendosni vet. Une nuk shquhem per ndonje aftesi ne bastevenie.

Nuk kam ndonje argument te forte perveq faktit se eshte vendas dhe se pas dy ndeshjeve te dobeta e pres nje te trete te mire.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 18:03   #50
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,971
Thanks: 15,515
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Baron, po e them tani dhe te vlej per tere kohen - mos vendosni baste duke u bazu ne prognozat e mia ne kete teme. Me leket e juaja vendosni vet. Une nuk shquhem per ndonje aftesi ne bastevenie.

Nuk kam ndonje argument te forte perveq faktit se eshte vendas dhe se pas dy ndeshjeve te dobeta e pres nje te trete te mire.
Nejse bravo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 19:59   #51
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueBaron Shiko postimin

Burnley- Huddersfield Over 2.5 @1.98 RP 0-0

Bolton - Peterborough Over 3 @1.95 RP 1-0

Portsmouth - Mkdons Over 2.5 @1.93 RP 1-1

Braintre - Luton Over 2.5 @1.73 RP 1-0

Lincoln - Mansfield Over 2.75 @1.90 RP 0-0


@24.49 Bet365 Stake 2/10


E kom lujt iēik ne "mbrojtje" kete sekdinen e keshilluar nga Tanksi, pasi m'u duk shume e guximshme. Ishalla ja bojm bam !!!


Qe te hyjne rezultatet ne pjese te dyte me duket iēik si ndjenje shume optimiste. Nga 5 ndeshje vetem njera eshte prane parashikimit, te tjerat shume larg ...
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 20:02   #52
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

o shok anglezet shperthejne ne gola 30 minutat e fundit
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 20:09   #53
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

jo me t'shame plak...baste jane ato...edhe humben ndonjehere se po te mos humbisnim nuk do ishte interesant bixhozi
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 20:11   #54
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
o shok anglezet shperthejne ne gola 30 minutat e fundit


M'pelqe optimizmi jot. Ishalla realizohet ...
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 20:19   #55
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

c'eshte nje bastexhi pa optimizmin barono ?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 20:25   #56
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
c'eshte nje bastexhi pa optimizmin barono ?

Ashtu eshte, ke shume te drejte. Por ti qenke shume optimist ...
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 20:32   #57
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

nee do te fitosh dicka duhet te guxosh...nese do te te vene kompanite perfund duhet te vesh skedina thjesht per pare xhepi

do te te jap ndonje skedine te bukur ndonje dite per te shlyer optimizmin e kesaj dite
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 21:05   #58
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Barcelona 3 - 1 Real Madrid

I ka vdek nona kesaj pune!
E PASKE RA NE KOKE

vetem se persmrapshi
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 21:20   #59
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
E PASKE RA NE KOKE

vetem se persmrapshi
Me rendesi eshte qe ndeshja perfundoj 4+
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2013, 21:54   #60
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Bastet ne Forum-Al

Burnley- Huddersfield Over 2.5 @1.98 RP 0-0 / RF 0-1

Bolton - Peterborough Over 3 @1.95 RP 1-0 / RF 1-0

Portsmouth - Mkdons Over 2.5 @1.93 RP 1-1 / RF 1-1

Braintre - Luton Over 2.5 @1.73 RP 1-0 / RF 2-0

Lincoln - Mansfield Over 2.75 @1.90 RP 0-0 / RF 0-1Shume shume rralle here me ka qelluar te mos kap asnje ndeshje ne skedine ...


Tankso e paskan more pushim anglezt 30 minutat e sonte.
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
baste, baste sportive, bet, futboll, tips

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur