Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Zona e Basteve 1 x 2

Zona e Basteve 1 x 2 Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-03-2013, 15:43   #1
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Dekalogu i basteve sportive

Disa keshilla praktike per te vene baste me mire e qe mund te permiresojne, ndoshta edhe shume, rendimentin tuaj ne fund te vitit.


1. Vendos bast vetem kur kuota eshte e larte duke e krahasuar me probabilitetin e mundshem te perfundimit te ndeshjes.
Per shembull: Te luash nje skuader favorite ne fushen e vet, sado qofte kuota e ofruar, edhe shume e ulet, nuk eshte gjithmone nje ide e mire, edhe pse jemi shume te bindur qe skuadra do te fitoje.

2. Vendosja e basteve vetem per zbavitje eshte OK, por duet te jemi te vetedijshem qe ne periudha afatgjata nuk sjell fitime.
Per shembull: Te vesh bast nje ndeshje qe transmetohet ne mbremje ne TV, sigurisht qe nuk do te shtoje fitimet tuaja.

3. Vendos baste rralle tek evenimentet sportive qe kane shume rezultate te mundshme (rezultati sakte, skuadra kampione, fituesi i gares tek F1, etj). Ne keto evenimente avantazhi i Bookmaker- ve eshte shume i larte.

4. Duhet pasur parasysh qe avantazhi teorik i bookmakerit rritet mjaft ne nje bast me shume ndeshje (skedine).
Per shembull: Nqs ne nje bast tek humb mesatarish 10,3%, ne nje bast me tre ndeshje do te humb mesatarisht 28%. Natyrisht qe flitet vetem per avantazh teorik.

5. Specializimi ne nje sport apo nje kampionat, sigurisht qe eshte me avantazhuese se sa te vesh bast shume shpesh ne baze te njohurive te pergjithshme.

6. Eshte e rendesishme te mbash llogarine e humbjeve dhe fitimeve. Kontrolli i rendimentit te basteve dhe i rezultateve perkatese mund te jete shume i vlefshem per njohjen dhe permiresimin e vendosjes se basteve.

7. Perpara se te luash nje eveniment ne dopio shans (psh 1X), konsulto formulen per te kontrolluar nese kuota eshte me te vertete e pershtatshme.

8. Mbaj gjithmone parasysh shpenzimet qe ndodhin gjate derdhjes dhe terheqjes se parave tek bookmakersat e ndryshem.

9. Zgjidh bookmakers serioz dhe teper te besueshem. Nqs luan me me shume se nje bookmaker, merr ne konsiderate nje perqindje rreziku (fitore te parimbursuara) qe mund te ndodhe me disa nga bookmakerat online me pak te besueshem (shiko “Si mund te zgjedhesh nje
bookmaker”).

10. Te luash me shume bookmakers do te thote te mund te luash me kuota me te mira, dhe ne periudhen afatgjate te fitosh me shume.
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2013, 17:23   #2
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Flm.
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 13:18   #3
lind
☆☆☆
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,732
Thanks: 84
Thanked 248 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
lind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Kete jave jane shume ndeshje te bukura neper kampiponate te ndryshme.

Formoni nje skedine me ndeshjet e paraqitura ne foto.Do kapim naj lek ?
__________________
- Failure is not falling down but refusing to get up!!

- As good and clever you are,the more you will suffer!!
lind nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 13:23   #4
lind
☆☆☆
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,732
Thanks: 84
Thanked 248 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
lind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Skedina ime:

Schalke - Dortmund - Gol 3+
Liverpool - Man City - 1
Arsenal - Everton - 1 3+
Chelsea - Everton - 1
Monaco - PSG - Gol 3+
Porto - Sporting L - 1
Inter - Fiorentina 3+
Valencia - Atl.Madrid - X1
Roma - Juventus X2
__________________
- Failure is not falling down but refusing to get up!!

- As good and clever you are,the more you will suffer!!
lind nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2015, 21:29   #5
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Real Madrid - Shalke 04 3-4
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2015, 22:01   #6
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mr. E Shiko postimin
Real Madrid - Shalke 04 3-4
Ju kan mbajt ligjerat gjermanet ketyre Galaktikeve
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2015, 07:13   #7
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,992
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Werder - Bayern DC 1X-kuota 3.5
Savoia-Catanzaro 2-kuota 2.2(e para ska me leku)
Ingolstadt-Karlsruhe 2-kuota 3.7
Aversa-Reggina 1-kuota 1.8

Tipico .....und viel glück leute
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2015, 10:00   #8
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Eibar vs Barcelona 4+
Leicester vs Hull City 1
Espanyol vs At Madrid 2
Dortmund vs Koln 1$ 3+
Palermo vs Juventus 2
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2015, 10:49   #9
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Ok po u jap dhe une ca neshje....

Cagliari - Empoli ,over 2.5 @2.10 (Hoqen zolen ,kane risjell ne stol te famshmin Zeman i cili njihet per skemen 3-4-3 ,priten gola)
Palermo - Juve , gol-gol @2.00 (E para Juvja ka ndeshje shume te rendsishme me dortmundin ne champions dhe pritet qe t'kete ndryshime ne formacion , e dyta me Dybala ne fushe e shoh te pamundur qe palermo mos shenoje)
PAOK - 1 @1.70
Gallatasary - 1 @1.85 (Eshte koficent me t'futme ,por ne t'njejten kohe i parezistueshem per mos u vene )
Celta vigo - 1 @2.10 (Ka nje ekip t'mire dhe n'fushe t'vet eshte shume veshtire per tu rraf , bilbao ka ec mire , 3 fitore rrjesht pa psuar asnje gol. Eshte koha per tu rraf dhe per te psu gol )

Hajt qellofshi.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2015, 09:45   #10
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Sa bukur kane dale neshjen ket fundjave. I lane breket njerzit

Per sonte...

Roma - 1 @1.70 (4 neshje pa fitu ,o sot o kurre )
Fiorentina - gol gol @1.80 ( Fiorentina t'le te lush futboll ,kshu qe i shof te dyja ekipet te shenojne)
Lazio - 2 dnb @1.90 (Mbas humjes se napolit lazio do kerkoje shkeputjen per te rujt pozitat champions ,megjithate torino eshte e forte n'fushe t'vet ,kshu qe per siguri 2 dnb ose 2 fitore fitore shqip )
Emmen - 4+ @2.50
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2015, 09:59   #11
lind
☆☆☆
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,732
Thanks: 84
Thanked 248 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
lind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Per sot une shof keto:

Liverpool - 2
Lazio - 2
Reading -1
Aalborg - 2
Salernitana - 1
__________________
- Failure is not falling down but refusing to get up!!

- As good and clever you are,the more you will suffer!!
lind nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2015, 12:04   #12
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Liverpool - 2
Lazio - 2
Rosario Central (Argjentine) - 1
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2015, 21:59   #13
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mr. E Shiko postimin
Liverpool - 2
Lazio - 2
Rosario Central (Argjentine) - 1
Fituese

Liverpul - 2.1 (0-1)
Lazio - 2.5 (0-2)
Rosario - 1.5 (1-0)

----------------------
Koeficienti 7.8
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2015, 22:13   #14
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Neser edhe pasneser

Arsenal 2 edhe 3+
Dotmund 1-1
Atletico 1 edhe 3+
Barcelona 1 edhe 3+
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2015, 22:22   #15
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhebraili Shiko postimin
Neser edhe pasneser

Arsenal 2 edhe 3+
Dotmund 1-1
Atletico 1 edhe 3+
Barcelona 1 edhe 3+
Dotmund 1-1
dortmundin e ke vene 2 here
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2015, 22:26   #16
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mr. E Shiko postimin
dortmundin e ke vene 2 here
Flm se edhe vet u ēudita ku me dolen 5 loje te champions
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 14:25   #17
lind
☆☆☆
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,732
Thanks: 84
Thanked 248 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
lind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Ēuna dhe goca,per red-bull dhe birra mos me kurseni,kete skedinen e kapa mbreme por nuk ia fal vetes qe nuk i vura 10.000 lek sepse u nisa ti vija aq por nderrova mendje sepse kisha dyshimin qe Roma mund te dali barazim,gjithsesi nuk po behem 'tafmaqar'

__________________
- Failure is not falling down but refusing to get up!!

- As good and clever you are,the more you will suffer!!
lind nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 14:31   #18
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,539
Thanks: 0
Thanked 30 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhebraili Shiko postimin
Neser edhe pasneser

Arsenal 2 edhe 3+
Dotmund 1-1
Atletico 1 edhe 3+
Barcelona 1 edhe 3+

Monaco - Arsenal 1 (2 dhe 1/1)
Dotmund - Juventus 1 (1 dhe 1)
Atletico - Bayer Leverkusen 1 (1 dhe 2)
edhe
Barcelona - Manchester City 1 (2 dhe 2/1)
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 14:37   #19
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Preston (Angli liga1) - 1 (1.75)
Basingstoke (Angli conf veri) - 1 (1.7)
Bromley (Angli conf veri) - 1 (1.4)
Hayes (Angli conf veri) - 1 (1.7)

Ps.
Sot jam per kualifikim te Leverkusen dhe Monako.
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 15:18   #20
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dekalogu i basteve sportive

Atl madrid - 1 @1.80
MK Dons - 2 @2.15
Sheffield UTD - 2 @2.40
Wolves - 1 @2.15
Benfica U19 - 1 @1.75
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
keshilla; baste

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur