Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar > Punimet e Anėtarve

Punimet e Anėtarve Punime tė ndryshme Artistike.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-07-2010, 23:45   #21
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Endri kshu vazhdo je ok !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2010, 00:48   #22
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga belle_vie Shiko postimin
Endri kshu vazhdo je ok !

shum shum flm belle_ vie__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2010, 08:17   #23
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

endrilejladesign

shum shum flm belle_ vie

Eshte kenaqesia jone t'kemi nje Artist ne Forum shpresoj dhe uroj tkesh sukses dhe me tej
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-07-2010, 01:58   #24
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..


__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-07-2010, 06:57   #25
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Posts: 614
Thanks: 1
Thanked 12 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
utopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Shume bukur Endri.
Ps: Bravoooooooo
__________________
Solo i morti sanno il vero significato di pazienza!
utopia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-07-2010, 13:21   #26
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-07-2010, 23:21   #27
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Posts: 302
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Shume te bukura ..suksese
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2010, 01:37   #28
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

ju falenderoj perzemersisht per vemendjen tuaj ...se shpejti do t postoj punimet e reja ju uroj gjith e mirat te gjith anetareve te forumit ...se shpejti ...

__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2010, 12:21   #29
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 647
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Nje nga Vizatimet e mia..

endri po logo di te krijosh ? logo per web site ?
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2010, 14:17   #30
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,094
Thanks: 15,658
Thanked 9,271 Times in 6,271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga belle_vie Shiko postimin
Endri kshu vazhdo je ok !
Eshte me tere mend OKAY.
Tamam bravo
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2010, 19:21   #31
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Eshte vertet i talentuar gjynah te humbi kot i uroj suksese me gjith zemer e meriton
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 22:51   #32
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Re: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga baftjar Shiko postimin
endri po logo di te krijosh ? logo per web site ?

logo mund te krijojme , disegno ne leter dhe me pas dikush qe eshte i specializuar ne fushen e webdesign mund ti pershtasi dhe ti vendosi tek faqet e internetit . dmth un mund te krijoj ide , por gjithmone ne leter . me shume smundem , sepse per me tutje nuk eshte passioni im , kusurin e kane te tjeret talent
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 22:52   #33
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Eshte vertet i talentuar gjynah te humbi kot i uroj suksese me gjith zemer e meriton

edhe une me gjith zemer te flm per fjalet e mira .
shnet
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 22:54   #34
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Ky punim i bere me borja akrilik , eshte bere ne muret e shtepise se nje familje Durresake , ne qytetin e Ravenna-s ne Itali !!!!! ....nga Endri Lejla (ish nxenesi i piktorit te mirenjohur Durresak NIKOLET VASIA-s )
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2010, 22:43   #35
BledionKicaj
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
BledionKicaj ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Disa mu doken te rrejshmee...
BledionKicaj nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2010, 00:04   #36
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Endri nje pyetje?
nese i shikojme ne postimin tend nr26.makina audi tt ka tjera lini te vizatimit nuk eshte nga i njejti person apo?
sidomos makina BMW me ngjyre te kalter 23.03.2006 nuk ka formen e BMW dhe tjera makinat nuk kane lini te paster

kurse prape ne postimin nr.26 e vizatuar ora, dhe nje vizatim me poshte me gote te cajit e dy molla eshte shume mire e vizatuar nese kete vizatim e lidhim me postimin tend nr 34 qe eshte e vizatuar ka dallim shume te madh nejse mvaret edhe njeriu kur te vizatoje se si te jete i disponueshem
Pershendetje dhe suksese
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2010, 06:36   #37
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga USA NR1 Shiko postimin
Endri nje pyetje?
nese i shikojme ne postimin tend nr26.makina audi tt ka tjera lini te vizatimit nuk eshte nga i njejti person apo?
sidomos makina BMW me ngjyre te kalter 23.03.2006 nuk ka formen e BMW dhe tjera makinat nuk kane lini te paster

kurse prape ne postimin nr.26 e vizatuar ora, dhe nje vizatim me poshte me gote te cajit e dy molla eshte shume mire e vizatuar nese kete vizatim e lidhim me postimin tend nr 34 qe eshte e vizatuar ka dallim shume te madh nejse mvaret edhe njeriu kur te vizatoje se si te jete i disponueshem
Pershendetje dhe suksese
Sa i ve re edhe ti o burr i dheut Po pse si thua ti te mos i veri edhe ndonje te hackuar haha


Ps : Te lumte endri ke mundesi tja kalojsh edhe gogut
__________________
Nuk ėshtė shenjė e mirė kur je keq !!
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2010, 20:41   #38
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

kush ka dyshime rreth origjinalitet te punimeve te mija qe kam postuar le tme thote . une jam i disponueshem tju dergoj nje video ku shfaqen vizatimet e mija (te gjitha kto qe kam publikuar ktu ) ...ku shfaqen punimet e mija ne duart e mija dhe me firmen time .

une skam kohe te humbas me manipulime virtuale .
shnet
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2010, 20:49   #39
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga USA NR1 Shiko postimin
Endri nje pyetje?
nese i shikojme ne postimin tend nr26.makina audi tt ka tjera lini te vizatimit nuk eshte nga i njejti person apo?
sidomos makina BMW me ngjyre te kalter 23.03.2006 nuk ka formen e BMW dhe tjera makinat nuk kane lini te paster

kurse prape ne postimin nr.26 e vizatuar ora, dhe nje vizatim me poshte me gote te cajit e dy molla eshte shume mire e vizatuar nese kete vizatim e lidhim me postimin tend nr 34 qe eshte e vizatuar ka dallim shume te madh nejse mvaret edhe njeriu kur te vizatoje se si te jete i disponueshem
Pershendetje dhe suksese
E di ē'do tė thot qė ja ke futur komplet kot!

Ajo BMW nuk ka sesi tė jetė njė makinė tjetėr, po thjesht ėshtė ''CONCEPT'' i krijuar nga autori. Nuk ndryshon aspak dora dhe mėnyra e tė vizatuarit. Shikohen linjat e pėrdorura tek makinat e tjera, ecėn nė njė vijė dhe jo ndryshe, duke pėrdorur brush etj... Tė gjitha janė punime dore dhe jo tė ilustruara dhe rregulluara me photoshop, 3D-max, Coreldraw etj...!


Endri, mė mbetet tė tė them, do ishte krim mos tė vazhdoje tė pikturoje dhe ta zhvilloje talentin qė tė karakterizon.

Suksese nė ēdo hap qė hedh.
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2010, 21:15   #40
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur