Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Ekonomi & biznes > Udhėtime

Udhėtime Udhėtimet tuaja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-11-2013, 21:14   #21
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,049
Thanks: 1,676
Thanked 1,838 Times in 791 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kompanite ajrore me te mira ne bote per vitin 2013.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Te them te drejten nuk pretendoj shume, kur hypi lart

Te jene si te duan , nuk dua ushqim vetem kafe dhe uje ( muziken e kam timen, revista te miat, ja fus gjumit nga mesi I rruges nqs jam vetem -kaq- .....dhe me duket hipokrite kur njerezit paguajne 1-st class ne 1 avion, edhe aty duan te bejne dallime- Absurde-

Ps...sa me lire cmimi , ben pune per mua....
Komshije nuk eshte pune qejfi apo dallimi, por kur po udheton ne nje destinacion me 5 apo me shume diference ne kohe, e sapo te mberrish ke ndonje takim te rendesishem pune e duhet te jesh ne forme optimale, ai gjumi ne avion (ai pak rehatllek) eshte i domosdoshem...diferenca midis PO dhe JO nga klienti...
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur