Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2014, 12:18   #21
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,994
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga TerraN Shiko postimin
Per gjumin e kisha fjalen. Kur flejme te mbuluar me mbulesa te bardha nuk ka problem me gjumin. Une jam rritur ashtu por ja qe tash kane balur ne mode mbulesa me llo-lloj ngjyrash, disajnesh...
Parmbreme me doli gjumi ora 3:30 (dje). M'u dashten mbi nje ore derisa me zuri perseri...

Duhet se ngjyra e bardhe e kthen energjine, perkunder ngjyrave, te cilat e absorbojne...

Ndoshta ke degjuar edhe per ate idene se, nese i ngjyrosim ēatitė me ngjyre te bardhe, do te kursenim shume energji dhe do te kontribuonim shume per mjedisin...

@
zana
nuk e urrej henen (e plote). E bukur per ta shikuar. "E keqe" per te bere gjume (te rehatshem)

@
SystemA
Si i thone ne shqip fjales Abprall (pa e shikuar ne fjalor)?


*
Terheqje....pa pare dude
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 12:19   #22
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Harrova te shtoja qe ka ndikim pozitiv, jo negativ.
Doja te shkruaja nje gje funny ketu, por po e le per ndonje teme tjeter edhe pse po me hane duart.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 12:45   #23
TerraN
incognito
 
Avatari i TerraN
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: ANTAHKARANA
Posts: 1,881
Thanks: 756
Thanked 461 Times in 276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
TerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Terheqje....pa pare dude
Po mire, e si i thone Anziehung, qe eshte e kunderta e Abprall

Weiße Farbe prallt ab, und die Farben ziehen an

War nur ein Scherz.

Upps harrova...s'ben ne gjuhe te huaja sepse ankohet Drague pastaj...

Ferkimet me te shpeshta ne forum ndodhin gjat henes se plote. Por natyrisht qe edhe anteratet jane me aktiv: si ne aspektin pozitiv, ashtu edhe ne ate negativ.

*
__________________
Be what you are. Do not follow one another. If you practice honesty of mind, sincerity of spirit and detachment, you will know your Self, ... Me, ... Lord.
TerraN nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 12:50   #24
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,994
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga TerraN Shiko postimin
Po mire, e si i thone Anziehung, qe eshte e kunderta e Abprall

Weiße Farbe prallt ab, und die Farben ziehen an

War nur ein Scherz.

Upps harrova...s'ben ne gjuhe te huaja sepse ankohet Drague pastaj...

Ferkimet me te shpeshta ne forum ndodhin gjat henes se plote. Por natyrisht qe edhe anteratet jane me aktiv: si ne aspektin pozitiv, ashtu edhe ne ate negativ.

*
Abprall effekt
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 13:13   #25
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,498
Thanks: 10,062
Thanked 9,286 Times in 4,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Mbani nje kalendar me vete dhe shenoni ndikimin qe ka hena mbi ju kur eshte e plote. Eshte super e vertete por sidomos per njerezit e shenjes se ujit. (gaforre,skorpion,peshqit)
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 13:18   #26
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 466 Times in 215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Debile disa peshqi qe jan si un nuk ndikon hana por diqka tjetr...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 13:22   #27
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga debilja Shiko postimin
Mbani nje kalendar me vete dhe shenoni ndikimin qe ka hena mbi ju kur eshte e plote. Eshte super e vertete por sidomos per njerezit e shenjes se ujit. (gaforre,skorpion,peshqit)
Vetem ne, qe bejme pjese tek keto shenjat, qenkemi "me te meta henore"?
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 13:34   #28
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,498
Thanks: 10,062
Thanked 9,286 Times in 4,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Po Yoko sepse keto shenja jane me te ndjeshme se psh shenjat e tokes si: demi,bricjapi apo virgjeresha. Tek keto tre shenja ka me pak ndikim sepse jane shenja stabel. pa shume emocione..
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 14:17   #29
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,994
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga debilja Shiko postimin
Po Yoko sepse keto shenja jane me te ndjeshme se psh shenjat e tokes si: demi,bricjapi apo virgjeresha. Tek keto tre shenja ka me pak ndikim sepse jane shenja stabel. pa shume emocione..
Asgje nuk eshte e vertetuar....biles dhe astrologet
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 14:26   #30
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,665
Thanks: 5,561
Thanked 11,473 Times in 3,876 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Vetem ne, qe bejme pjese tek keto shenjat, qenkemi "me te meta henore"?
s'besoj.
une jam Binjaket dhe edhe pse s'do t'i quaja "te meta henore" prap I kam te theksuara reagimet kundrejt fenomeneve...

ana kreative ka nje boom te bukur , por bum-I tjeter (perplasjet/konfrontimet) eshte me I dukshem
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 14:27   #31
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

S'e ke provuar te jesh gaforre!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 14:30   #32
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,665
Thanks: 5,561
Thanked 11,473 Times in 3,876 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
S'e ke provuar te jesh gaforre!

hahah e kam provuar te kem gaforre perballe...

nje tmerr..s'dua ta provoj prap
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 14:32   #33
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,994
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga TerraN Shiko postimin
Po mire, e si i thone Anziehung, qe eshte e kunderta e Abprall

Weiße Farbe prallt ab, und die Farben ziehen an

War nur ein Scherz.

Upps harrova...s'ben ne gjuhe te huaja sepse ankohet Drague pastaj...

Ferkimet me te shpeshta ne forum ndodhin gjat henes se plote. Por natyrisht qe edhe anteratet jane me aktiv: si ne aspektin pozitiv, ashtu edhe ne ate negativ.

*
Do ja u shpjegosh.....mases!
Me Iphod po c......a ngelen.
Danke im voraus
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 16:47   #34
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Pyesni Zircon se ai fotografon henen naten...kush e di pse?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 16:55   #35
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Se mbaron me qene nje cike i ndikuar prej saj.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 16:56   #36
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,869
Thanks: 1,552
Thanked 1,445 Times in 687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Photoshop Shiko postimin
Pyesni Zircon se ai fotografon henen naten...kush e di pse?
Shume e thjeshte. Sepse hena nuk shfaqet diten

P.s zirko shtyp butonin like 1 her ne jeten tende
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 17:01   #37
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
Shume e thjeshte. Sepse hena nuk shfaqet diten

P.s zirko shtyp butonin like 1 her ne jeten tende
qeka bo zirco me kepuce????
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 22:05   #38
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Po pra, i kishte ble 200 leke te vjetra...
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 22:11   #39
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Sot, kemi hene te lote se jam shume e merzitur, shume ne ankth...
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2014, 22:49   #40
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,387
Thanks: 2,526
Thanked 2,107 Times in 794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

e dyfishoj konzunmimin e birrave kur asht hena e plot..
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur