Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-02-2015, 13:14   #1
lind
☆☆☆
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,732
Thanks: 84
Thanked 248 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
lind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėm
Rita Ora ne cmimet OSCAR

Me beri pershtypje ky statusi ne facebook nga Olti Curri.

Citim:
E ēa ka Rita Ora me shume se Bleona Qerreti, qe nuk po e shani ?
Apo kjo di te kendoje, ka bere Hit-e dhe menaxhohet nga producentet me te mire ne bote ? Po pastaj, pse me talent ēahet ne jete ? Turp ...


Per Bleonen u perfol aq shume per veshjen e saj,pse per Riten jo?! Si e vleresoni ju paraqitjen e saje ne nje mbremje te tille?!
__________________
- Failure is not falling down but refusing to get up!!

- As good and clever you are,the more you will suffer!!
lind nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:17   #2
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,142
Thanks: 0
Thanked 468 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Ne radhe te pare.

Kush eshte Olti Curri? Dmth si emer e kam degjuar por cfar ben ky tipi?
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:27   #3
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Rita oren po e krahason me kete cupen e lagjes Bleonen? hihihihi

Rita sigurisht ka mbrapa nje ekip te tere njerezish profesionite qe e keshillojne si te vishet, p.sh. nivel Beyonce etj dhe nuk ka as shansa minimale te dali banale apo jashte kodit jo te preferuar te veshjes. Edhe nese e vesh nuk ben qe nuk ka ze si Bleo dhe qe mundohet te depertoje.

Atij Olti Currit thuaj merru ma mire me BB Albania se i vogel je te komentosh ne keso nivele.
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:42   #4
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Kush qenka ky Olti njehere

Te dominonte me pak e tejdukshmja,me mire do te dukej,perndryshe yll eshte Rita
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:45   #5
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,842
Thanks: 712
Thanked 944 Times in 326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

nuk e keni kuptuar cfare ka thene Olti, jam dakort me te Rita ka dhe talent edhe b...
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:47   #6
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Bash stylish ke, nejse mbrapa pak ma i hapur, sigurisht veper e ndonje stilisti apo dizajneri te famshem boteror dhe ne sigurisht s'mund ta veme ne pikepyteje punen e saj/tij.

Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:50   #7
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Nuk u hap fotoja jo
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:51   #8
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,036
Thanks: 13,060
Thanked 7,204 Times in 4,564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Cfare krahasimi paradoxal pfffff
Ky Olti Leshi si duket ja paska dhene Bleona, dhe po ja shperblen me pak publicitet

Apo eshte gey ky? Se verte nuk e di ?
Rita ka talent mbi te gjitha gje qe justifikon shpesh dhe veshjet extravagante te Saj.
Po blerona se mar vesh cfare talenti ka mer jahu???
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:52   #9
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rina Shiko postimin
Bash stylish ke, nejse mbrapa pak ma i hapur, sigurisht veper e ndonje stilisti apo dizajneri te famshem boteror dhe ne sigurisht s'mund ta veme ne pikepyteje punen e saj/tij.

ja edhe nje tjeter pra

Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:52   #10
lind
☆☆☆
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,732
Thanks: 84
Thanked 248 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
lind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Per tjeter njeri flitet dhe per tjeter njeri pyetet me pyetjen tipike shqiptare: Kush eshte Olti Curri?!

Citim:
nuk e keni kuptuar cfare ka thene Olti, jam dakort me te Rita ka dhe talent edhe b
E vertete,i ka te dyja por keto te fundit nuk i ka te bukura ama

Citim:
Rita oren po e krahason me kete cupen e lagjes Bleonen?
Me duket se nga shkrimi yt,ti e bere krahasimin

Citim:
sigurisht veper e ndonje stilisti apo dizajneri te famshem boteror dhe ne sigurisht s'mund ta veme ne pikepyteje punen e saj/tij.
Pse Bleones ia kishte qendisur gjyshja valle?

Jam i bindur qe po te ishte fjala per Irina Shayk,komentet do te ishin:
1-Hajt mo se mos ka qene ndonjehere e veshur kjo!
2- Si perhere moooo s'ka naj gjo te re.. etj etj

E permenda Irinen pasi edhe ajo ishte veshur me nje fustan shume transparent.
__________________
- Failure is not falling down but refusing to get up!!

- As good and clever you are,the more you will suffer!!
lind nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:53   #11
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,036
Thanks: 13,060
Thanked 7,204 Times in 4,564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rina Shiko postimin
Bash stylish ke, nejse mbrapa pak ma i hapur, sigurisht veper e ndonje stilisti apo dizajneri te famshem boteror dhe ne sigurisht s'mund ta veme ne pikepyteje punen e saj/tij.

Yep perfekt
Te pakten se ka blere tek tregu I Camve
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:54   #12
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbaneZ Shiko postimin
Tipike shqiptare: Kush eshte Olti Curri?!


E vertete,i ka te dyja por keto te fundit nuk i ka te bukura ama


Me duket se nga shkrimi yt,ti e bere krahasimin


Pse Bleones ia kishte qendisur gjyshja valle?
Jo vetem te tregova qe nuk shkon krahasimi sado te mundohesh. Se di kush ia ka bere ate rrjeten Bleones vetem sigurissht se nuk e ka asnje ngjashmeri si nga ana estetike ashtu edhe nga ajo cilesore me te Rites
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:54   #13
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,842
Thanks: 712
Thanked 944 Times in 326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbaneZ Shiko postimin
E vertete,i ka te dyja por keto te fundit nuk i ka te bukura ama
ehe hic fare
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:55   #14
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,160
Thanked 4,504 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

ta kishte hequr edhe perparesen edhe me mire do dukej
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 13:58   #15
lind
☆☆☆
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,732
Thanks: 84
Thanked 248 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
lind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Cfare krahasimi paradoxal pfffff
Ky Olti Leshi si duket ja paska dhene Bleona, dhe po ja shperblen me pak publicitet

Apo eshte gey ky? Se verte nuk e di ?
Edhe une si te gjithe shqiptaret po bej pyetjen tipike: Ca ke me Olti Currin? Pse e ke inat?
__________________
- Failure is not falling down but refusing to get up!!

- As good and clever you are,the more you will suffer!!
lind nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 14:00   #16
lind
☆☆☆
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,732
Thanks: 84
Thanked 248 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
lind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Jo vetem te tregova qe nuk shkon krahasimi sado te mundohesh.
Perse nuk shkon? Bythen pothuajse jasht ka nxjere edhe Rita apo jo?!
__________________
- Failure is not falling down but refusing to get up!!

- As good and clever you are,the more you will suffer!!
lind nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 14:01   #17
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,036
Thanks: 13,060
Thanked 7,204 Times in 4,564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbaneZ Shiko postimin
Edhe une si te gjithe shqiptaret po bej pyetjen tipike: Ca ke me Olti Currin? Pse e ke inat?
Eshte llafazan
Me duket pak "shemale"
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 14:03   #18
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbaneZ Shiko postimin
Perse nuk shkon? Bythen pothuajse jasht ka nxjere edhe Rita apo jo?!
Ore seriozisht cfare problemi ke me te, nese te pengon s'ke nevoje ta komentosh/shikosh edhe mos e banalizo debatin..qy!

Edhe per mendimin tim s'kane pse ata qe nuk veshin fustana te diskutojne per ta.
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 14:06   #19
lind
☆☆☆
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,732
Thanks: 84
Thanked 248 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
lind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Ore seriozisht cfare problemi ke me te, nese te pengon s'ke nevoje ta komentosh/shikosh edhe mos e banalizo debatin..qy!
Chill out Rina... te preka gje ne tela? Po ti pse e ke inat Bleonen? qy..

Angelisa,ashu thom dhe un
__________________
- Failure is not falling down but refusing to get up!!

- As good and clever you are,the more you will suffer!!
lind nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 14:11   #20
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Une inat Bleonen? Ate e shoh vetem ndonjehere kalimthi neper media te ndryshme se nuk hyn te preferencat e mia, madje as qe diksutoj ndonjehere per te, as ca vesh as si kendon, ketu komentova per Riten jo per te
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur