Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-02-2015, 15:09   #41
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,066
Thanks: 1,854
Thanked 2,032 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nete Shiko postimin
Oj lulija jon me limonaaaa kush na ka inatin.......-
kush te ka inatin?
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 15:09   #42
Sopoti
Banned
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,965
Thanks: 5,172
Thanked 5,743 Times in 3,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Cfare arti behet fjale ketu??

Per pune prapanice po behej fjale,me zhurmen e krijuar ne krahasim me ato prapanicat e varura te Bleones.

Sakt hidhen perpjete

Po te shikosh komentet gjithandej me perormancen perfecte e sa kranre qe jane se jane shqiptare
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 15:11   #43
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Po se me plasi mua nga eshte Rita Eshte qesharake qe te nderoheni nga Rita, do benit mire te nderohenit nga kengetaret vendas qe kjo as te maji i thoit nuk u arrin.

Kengetar eshte edhe Justin Biever, ne ato skena ka shkelur edhe ai, sa artist eshte ai eshte edhe kjo

Ik degjo Ilir Shaqirin lol
Biever: Kush eshte ai?

Cilet qenkan ata kengetare vendas qe kjo nuk ju vie te kemba? Numeroj disa nese se ke bezdi? Ama fol per kengetare te tanishem.

E lexoj neser se ika per tani.

P.S. Degjoj edhe tjere pervec Ilir Shaqirit une, for your information
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 15:12   #44
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
kush te ka inatin?
Meq the qe vetem pse eshte e Kosoves Rita keta hidhen perpjete, ju prsh ty e ate xhelozen

Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 15:15   #45
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,850
Thanks: 723
Thanked 950 Times in 330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
me te vertete b... te bukra.

kisha nje pershtypje qe vetem meshkujt shikojne b...

qenkam gabuar
ore dragu ske nga luan hic me dalin perpara kudo qe hyj per te kaluar kohen bleona kimi irina, te betohem qe shkendijen dhe kallashin kur me dalin para i mbyll syte.
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 15:20   #46
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,066
Thanks: 1,854
Thanked 2,032 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nete Shiko postimin
Meq the qe vetem pse eshte e Kosoves Rita keta hidhen perpjete, ju prsh ty e ate xhelozen
sa pa lidhje
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rina Shiko postimin
Biever: Kush eshte ai?

Cilet qenkan ata kengetare vendas qe kjo nuk ju vie te kemba? Numeroj disa nese se ke bezdi? Ama fol per kengetare te tanishem.

E lexoj neser se ika per tani.
Kur ti pyet kush eshte Biever, e njejta gje mund te pyetet per Rita Ora, ky biberoni mund te jete edhe me i famshem se kjo

Ilir Shaqiri nga kosova, apo i do nga e gjithe Shqiperia? lol
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 15:21   #47
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,066
Thanks: 1,854
Thanked 2,032 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Cfare arti behet fjale ketu??

Per pune prapanice po behej fjale,me zhurmen e krijuar ne krahasim me ato prapanicat e varura te Bleones.

Sakt hidhen perpjete

Po te shikosh komentet gjithandej me perormancen perfecte e sa kranre qe jane se jane shqiptare
Miss BumBum

Kete Riten edhe Bleonen do i dergojme ne brazil te konkurojne per miss bytha
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 15:21   #48
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Ore a po i numeron ti a po tallesh. Ilir Shaqirin e njohin te gjithe po tjeter a njeh se, keshtu thjesht nga kurioziteti?

Nejse pe shoh qe njeh Biberin..
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 15:22   #49
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,850
Thanks: 723
Thanked 950 Times in 330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

nuk krahasohet asnjehere Rita me Bleonen as per talentin as per b... Rita eshte ne nivel Oscar
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 15:28   #50
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,066
Thanks: 1,854
Thanked 2,032 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rina Shiko postimin
Ore a po i numeron ti a po tallesh. Ilir Shaqirin e njohin te gjithe po tjeter a njeh se, keshtu thjesht nga kurioziteti?

Nejse pe shoh qe njeh Biberin..
kengetar nga kosova te tanishem nuk njoh
nga shqiperia njoh plot

Pse ti nuk e njeh biberin? http://www.tmz.com/2014/06/07/justin...rris-break-up/ artistja jote me fame boterore [p e njeh, si nuk e njeh ti
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 15:33   #51
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Ore ajo ēika eshte nominuar per ēmim Oskar pas nje karriere te shkurte dhe sigurisht per shkak te aftesise se saj vokale e jo menyra tjera se ka me te bukura e me te afta se kjo ne ate aspekt nese do te ishte kriteri mates ky e ju talleni.

Nuk e kom ndermend te merrem me me temen edhe komente zhgl. Kaloni mire.
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2015, 16:16   #52
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,728
Thanks: 740
Thanked 794 Times in 564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Nuk eshte se ia njoh kenget kesaj Rites, po edhe Bleona nuk eshte se e kam idene se c'po ben ne fushen e muzikes.. Po meqe po diskutojme estetiken, duhet pranuar qe kjo Rita eshte zhveshur me nje therrime klasi.
Sa per te bere pak si eksperte dhe une.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2015, 06:16   #53
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Cfare arti promovon kjo qe qenka ne kaq nivel boteror?

Nigga please
Nuk e paskam pare kete postim.

Ja ky eshte art. Ca ka arti me shume se kaq, vokali, teksti, performanca, eleganca. Me art eshte ky se nje grua e trashe qe del e i uleret apo e degjon nje si lloj piskame/bertitut qe quhen nota te larta e qe sot ne boten e muzikes njihet si opera.


Tek niggat e kane burimin edhe jazzi, soul, blues ..madje madje edhe rock e ka burimin tek ta dhe te gjitha ato zhanret jazz blues soul ti kendon Rita pa pike problemi me kete zerin e saj shume te vecante. Ja keshtu

p.s. shumica e ketyre anti-rita jane sikur ajo dhelpra e rrushi.
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2015, 07:27   #54
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,783
Thanks: 5,913
Thanked 6,291 Times in 3,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Rita with class ,promoting art - IMAO
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2015, 07:53   #55
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Po c'ke moj Zana qe vjen ketu neper tema e hedh nje fjali, ne mendjen tende vetem, "provokative" se duhet mjeshteri edhe per provokim edhe detyron tjeret te sillen keq me ty, me dashje e pa dashje. Po relax oj e nderuar se s'jemi duke e ndare token e babes ketu, sic thone te ne.

.........

Per mendimin tim ceshtja eshte se Shqiperia nuk po mund te lirohet prej njefare lloj arti enverist qe eshte kultivuar atje per nje kohe te gjate dhe ja pse dalin keto kontradikta. Edhe jam befasuar kur e kam pare qe edhe ne "Opinion" eshte diskutuar veshja e Bleones, mbase nuk po ka ide te mjaftueshme ai Blendi Fevziu te shtjelloje.
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2015, 08:01   #56
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,783
Thanks: 5,913
Thanked 6,291 Times in 3,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Lere c'kam une . Po ti c'ke ? U provokove ti ? Lol
A mund te frymezosh nje cupe te Vogel , te ndjeki Hapat e Rites ? Eshte si ti thuash, Behu prositute ...lol
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2015, 08:06   #57
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

Ja cfare flet kjo e nderuara....relax relax.
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2015, 08:27   #58
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,850
Thanks: 723
Thanked 950 Times in 330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

zana te kam ndjek kur bojshe snoben me bleonen me justifikimin qe "te veten e ka dhe mund te beje cte doje" megjithese i duhet te mbaje nje pankart qe ta njohi dynjaja je e forte per zotin
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2015, 08:29   #59
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

...mos e ke lexuar edhe aty tek tema per 8 Mars ku shohim ate shfrenimin ne Tirane me deklaraten "po e shoh nje grumbull femrash qe po bejne qejf per hesap te vet"

Po leje krejt me mire.
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2015, 08:31   #60
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,850
Thanks: 723
Thanked 950 Times in 330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rita Ora ne cmimet OSCAR

po po eshte kampion ne kundershtimin e atyre qe thote vete
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur