Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-08-2015, 20:40   #1
ismailiweb.ch
Anėtar i ri
 
Avatari i ismailiweb.ch
 
Data e antarėsimit: May 2015
Vendndodhja: Switzerland
Posts: 15
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ismailiweb.ch ka njė sjellje pak i paturpshėm nė tė kaluarėn
CloudFlare & MagicSpam inklusiv me 1 Euro nė vit pėr 1GB Host.

Cloudflare & MagicSpam pasi qe porositni nje host paket tek IsmailiWeb i keni keto paketa inklusive ne cPanel.

Host per nje vit vetem 1 euro...
__________________
IsmailiWeb Hosting Solution
Feel free to contact us. info@ismailiweb.ch #SharedHosting #Webdesign #VirtualServers #SSLCertificate #Radio #Domains #Support24h #BusinessMail
ismailiweb.ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2015, 20:49   #2
pulti
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
pulti ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: CloudFlare & MagicSpam inklusiv me 1 Euro nė vit pėr 1GB Host.

Sh i papam
__________________
Shikoni filma dhe seriale me titra shqip online ne cilesi HD.
pulti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2015, 20:56   #3
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,316
Thanks: 213
Thanked 650 Times in 359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: CloudFlare & MagicSpam inklusiv me 1 Euro nė vit pėr 1GB Host.

Hihihihihihi
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur