Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Ekonomi & biznes > Udhėtime

Udhėtime Udhėtimet tuaja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-08-2015, 12:25   #1
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,770
Thanks: 3,076
Thanked 2,045 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Pershendetje,

Nese do te ishit ne Shqiperi per rreth 1 jave, cfare vendesh do vizitonit dhe pse? Cilat jane vendet me te vecanta ku keni qene apo ku do donit patjeter te shkonit nje dite ne Shqiperi?

Diskutim te mbare!
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 12:41   #2
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,476
Thanks: 17,394
Thanked 22,212 Times in 8,623 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

vitin tjeter e kam vendosur qe do shkoj ne shqiperi….ne rradhe te pare sigurisht do shkoj tek vendlindja vlore dhe plazhet e vlores (fut ketu dhe te himares si pshm: Gjipe, Jale, dhermi)…pastaj dua te shikoj vendet e tjera jasht vlores qe si kam pare…butrint, sarande…disa vende te tjera qe kunati po thoshte por sme kujtohen
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 12:58   #3
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,576 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Do vete ne Fier sigurish. Pastaj do takoj komshien ne Vlore dhe do vete ku te vej ajo sepse se kam iden e shqiperise fare. Na duhet nje tour guide. Aq shume vende te bukura qe i kam pare vetem ne foto mezi sa pres ti shikoj in person.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 13:26   #4
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,476
Thanks: 17,394
Thanked 22,212 Times in 8,623 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fierakja Shiko postimin
Do vete ne Fier sigurish. Pastaj do takoj komshien ne Vlore dhe do vete ku te vej ajo sepse se kam iden e shqiperise fare. Na duhet nje tour guide. Aq shume vende te bukura qe i kam pare vetem ne foto mezi sa pres ti shikoj in person.
komshie po erdhe vitin tjeter me ne i will be so excited apo skemi bere qid here plane per kete trip
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 14:05   #5
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,608
Thanks: 10,955
Thanked 5,958 Times in 2,820 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Nė Tiranė, Mat ( Burrel ), Shkodėr, Korēė e Vlorė jam i ftuar.
Me dėshirė do tė vizitoja ( duke vazduar rrugėn nga Korēa): Pėrmetin, Kėlcyrėn, Sarandėn dhe Tepelenėn.

Njė javė pak!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 14:07   #6
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Ne dhermi...te beja shkuma party.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 15:37   #7
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 466 Times in 215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Ne fillim Durrsi-Fieri(ketu do ta pi nje birr dhe do ta mbushi veturen me gas deri ne qyk),pastaj do te shkoj ne qytetin e ati Trimit me duket lushnja quhej ...do ta perfundoj ne Gjinokaster..krejt keto vizita do ti rrumbullakoj per 10 dite..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 15:43   #8
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Ne dhermi...te beja shkuma party.
Hahahaha mos harro te tregosh vendndodhjen ne Facebook cdo mengjes...
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 16:18   #9
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Mbase ne Ksamil,thane qe bukur eshte.
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 16:22   #10
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 466 Times in 215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nete Shiko postimin
Mbase ne Ksamil,thane qe bukur eshte.
nete pershendetje,kjo nuk eshte hajgare qe them: mundemi me organizua nje shetitje ne miqet e forumit psh.Un,goni,lumi,e kush te doje...veq dikush te organizoj..si thua per ket propozim?!..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 16:28   #11
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,498
Thanks: 10,061
Thanked 9,286 Times in 4,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

ne Velipoje pa diskutim. jugun e kam bere disa here por jo te gjitha vendet sigurisht. Shqiperia ne vere sme duket ide e mire. ka vende me te qeta e me te pastra me kete vape. Shqiperia eshte bukur te vizitohet ne maj ose ne tetor.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 16:33   #12
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 4,033
Thanks: 329
Thanked 337 Times in 239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Ja dhe Velipoja:


Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 17:03   #13
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,576 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Rexhina~* Shiko postimin
komshie po erdhe vitin tjeter me ne i will be so excited apo skemi bere qid here plane per kete trip
I know right!? Un kam 13 vjet duke bere plane per te vajtur ne shqiperi!
POR beharin qe vjen do jet behari qe perfundimisht vete!!!
OMG komshie it just hit me qe kam 20 e ca vite qe kam ikur nga shqipria!!! u plakem ne kurbet komshieeee
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 17:40   #14
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edvin83 Shiko postimin
Duke kursyer gjakovaret u be Velipoja .... ska as dy jave qe isha mu ketu. Uji i mire, plazhi i mire (hiq ato pjeset ku rrin turma) edhe kompleksi i Fishtes ...qekjo eshte Velipoja per moi.
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 18:42   #15
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,470
Thanks: 280
Thanked 765 Times in 247 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rina Shiko postimin
Duke kursyer gjakovaret u be Velipoja .... ska as dy jave qe isha mu ketu. Uji i mire, plazhi i mire (hiq ato pjeset ku rrin turma) edhe kompleksi i Fishtes ...qekjo eshte Velipoja per moi.
qfar bukuria ja ka falur zoti shqiperise por duhet popull mbush pak
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 19:36   #16
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,476
Thanks: 17,394
Thanked 22,212 Times in 8,623 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fierakja Shiko postimin
I know right!? Un kam 13 vjet duke bere plane per te vajtur ne shqiperi!
POR beharin qe vjen do jet behari qe perfundimisht vete!!!
OMG komshie it just hit me qe kam 20 e ca vite qe kam ikur nga shqipria!!! u plakem ne kurbet komshieeee
wow komshie pothuajse gjithe jeten! gjithesej un 17 vjet... 20 vjrt nese count kur kam jetuar ne greqi
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 19:54   #17
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

une do shkoja 3 dite ne Vlore, 1 dite ne Pogradec, 1 dite ne Ksamil, 1 dite ne Butrint dhe 1 dite ne Sarande...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 20:04   #18
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 466 Times in 215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Photoshop Shiko postimin
une do shkoja 3 dite ne Vlore, 1 dite ne Pogradec, 1 dite ne Ksamil, 1 dite ne Butrint dhe 1 dite ne Sarande...
Photoshop mos harro Birrat,kremet dhe breket ti marresh,pa brek nuk mund te lahesh pastajj..

pastaj ket hit rruges te ndihmon per relaks..

__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
🖤 (1)
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 20:21   #19
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,964
Thanks: 7,812
Thanked 3,588 Times in 1,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
ne Velipoje pa diskutim. jugun e kam bere disa here por jo te gjitha vendet sigurisht. Shqiperia ne vere sme duket ide e mire. ka vende me te qeta e me te pastra me kete vape. Shqiperia eshte bukur te vizitohet ne maj ose ne tetor.
...ndersa une besoj se qielli Velipojes eshte blu kurse deti gri-blu !
Keshtu paraqitet nga fotot e Edvin83 !
Shqipetaret kane pejzazhe te mrekullueshme e te bekuara nga perendia...

Gadi harrova :

Bonsoir De Bora,

Je suis heureux de vous lire ce soir aprčs une si longue absence!
🖤 (1)
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2015, 20:25   #20
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,964
Thanks: 7,812
Thanked 3,588 Times in 1,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?

Une vetem vendet e heronjeve dhe shkrimtareve te medhenje shqiptare. I kam lexuar ne libra, i kam enderruar, dua t'i vizitoje nje dite...!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur