Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-03-2016, 02:48   #1
agentgum
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
agentgum ėshtė nė rrugė tė mbarė
[Android] Albania News - Shqipėri LajmeThe Albania(AL) News app that allows you to enjoy latest news from multiple newspapers sources in English and Albanian (shqip).
► If you perfer nation, metro, international news or from Lajme such as Anabel, Albeu, Zėri i Amerikės and other newspaper publications you will surely enjoy Albania(AL) News.

► Albania(AL) News brings you Latest News Headlines, Top Stories, Tech news anytime anywhere. Got latest news from Albeu, Ora News, Utv News,etc., while on the move.

► Access smashing news and top Albania(AL) News from great newspapers along with Super Sport, Channel One, Koha Net.

► You will also find lifestyle news right here from Koha Net, Radio Nacional, 24 Ore. You can access news, local news, national, international news, election, politics & breaking news everyday.
Albania(AL) News
Other apps you may also like:
a
Features:
- Swipe pages just like a sincere newspaper
- Share to friends with one click.
- All News updated in real-time, as agile as news is published.
- Newspaper or magazine are categorized into branches
- Adjust text font size and line segragegation.
- Add news to your main list for reading later.

1. Radio Nacional
2. Zėri i Amerikės
3. Gazeta Tema
4. Lajmi Dot Net
5. Scan Tv
6. Channel One
7. Anabel
8. AlbNews
9. Ora News
10. Tv Klan
11. Balkan Web
12. Albeu
13. Super Sport
14. Vizion Plus
15. 24 Ore
16. Radio Televizioni Shquiptar
17. Gazeta Express
18. Koha Net
19. Telegrafi
20. Noa Lajme
21. BBC
22. Top Channel
23. Utv News

PlayStore: https://play.google.com/store/apps/d...news.newspaper
agentgum nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2016, 02:51   #2
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,196
Thanks: 6,877
Thanked 3,189 Times in 1,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: [Android] Albania News - Shqipėri Lajme

Ti mire qe e paske bere kete apps , por forumin tone spo ma zene syte ne ate list.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur