Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta > Zhvillime, Teknologji tė Reja

Zhvillime, Teknologji tė Reja Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-06-2016, 09:20   #1
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,316
Thanks: 213
Thanked 650 Times in 359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Coca Cola nje super detergjent!

Nuk do ta besoni: Coca-Cola heq dryshkun dhe pastron tualetin mė mirė se detergjenti

Coca-Cola ėshtė marka mė e vlefshme nė histori, dhe Coca-Cola ėshtė fjala e dytė mė e njohur nė botė pas fjalės “Hello”.
Sidoqoftė, pija nė vetvete ėshtė njė ‘helm’ absolut pėr metabolizmin e njeriut. Cola ėshtė shumė afėr nivelit tė aciditetit tė acidit tė baterisė dhe si pasojė ajo mund tė pastrojė sipėrfaqet ekuivalente pėr tė dhe shpesh mė mirė se shumė pastrues shtėpiak.
Cola vepron si njė pastrues acidik. Sasia e acidit qė gjendet nė tė ėshtė e mjaftueshme pėr tė prishur smaltin e dhėmbėve tuaj, duke i bėrė ata mė tė ndjeshėm ndaj prishjes.
Pėr ta dėshmuar se Cola nuk ėshtė e mirė pėr trupin e njeriut, mė poshtė mund tė mėsoni pėr mėnyrat praktike tė pėrdorimit tė Colas si njė pastrues:
1. Heqė njollat yndyrė nga rrobat dhe pėlhurat.
2. Heqė ndryshkun
3. Heqė njollat e gjakut nga rrobat
4. Pastron njollat e naftės nėse punoni nė njė garazh tė veturave
5. Vret kėrmijtė dhe insektet; acidi i vret ato
6. Pastron motorin e veturės. Shpėrndarėsit e Colas e kanė pėrdorur kėtė teknikė pėr dekada tė tėra.
7. Heqė ēamēakėzin nga flokėt. Nė njė tas tė vogėl, hidhni pak Cola dhe vendosni flokėt ku iu ėshtė ngjitur ēamēakėzi dhe lėreni disa minuta. Ai do tė shkrihet!
8. Heqė njollat nė qilim. Duke aplikuar Cola-n, duke e fėrkuar qilimin dhe mė pas duke e pastruar atė me ujė me sapun do t’i heqė njollat.
9. Pastron tualetin. Mund ta vendosni nė ulėsen e tualetit, ta lini pėr pak dhe mė pas do tė pastrojė gjithēka!

ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 09:43   #2
Sopoti
Banned
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,965
Thanks: 5,172
Thanked 5,743 Times in 3,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Produkt I ndaluar ne shtepine time.
SA me shume e propagandojme per jo,aq me shume e duan femijte.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 09:47   #3
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Ca ta perdorin te lajne karakterin.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 09:52   #4
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Ka shume vite qe nuk e perdor me..
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 11:47   #5
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,074
Thanks: 13,073
Thanked 7,228 Times in 4,580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ca ta perdorin te lajne karakterin.
Acid

Une e dija qe coca-cola te Len njolla Jo ti heq ato

Kurre nuk me Ka pelqyer
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 11:52   #6
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 3,117
Thanks: 1,351
Thanked 3,485 Times in 686 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Produkt I ndaluar ne shtepine time.
SA me shume e propagandojme per jo,aq me shume e duan femijte.
me ka ra rasti kam par nje Grua Nene pra,,,qe ia mbushi shishen foshnjes s edi ne kishte 1 apo du vjet..shishe e dini ato qe pijn bebushet me coca cola jam habitur ne at caste

dhe nje rast tjeter e kam djalin e kunatit pra djalin e vellait burit ai i semur eshte per kete pije nje shishe epin per 5 min dhe me pas nis e behet nervoz dhe vetem uleret aq shume qe i bene dem sepse edhe pak vet eshte me tmeta smund te them tash por shume pak..

Une per vete nuk e konsumoj..
por si me e vogel kam degjuar se thosjin : venmdonja nje cop mishi ne nje got me coca cola dhe deri ne megjes do te shkrihet mishi i gjall ama...e kam besuar...qe ateher dhe tash e vertetova

sme pelqen asnje pije e gazuar....
qysh e vogel me kan mesuar me pije natyrale qe i benin vet grate e shpis ne vjeshte
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 12:05   #7
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,964
Thanks: 7,812
Thanked 3,588 Times in 1,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Qe eshte detergjent, kete vertete nuk e paskam ditur. Sidoqofte, une e pelqej si pije freskuese.

NB: Kohet e fundit me jane thinjur pak floket ! Efekt coca ! lol!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 13:25   #8
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,316
Thanks: 213
Thanked 650 Times in 359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ca ta perdorin te lajne karakterin.
Ju citoj jo per ēfare shkruan sepse eshte nje bindje individuale dhe skam asgje per te thene!
Thjesht mu kujtua nje premtim i juaji "kurre sdo merrnit pjese ne nje teme te hapur nga Odeon"!

E theve ate premtim.

Shendet e te mira.
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 13:27   #9
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,050
Thanks: 1,849
Thanked 2,026 Times in 1,530 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Acid

Une e dija qe coca-cola te Len njolla Jo ti heq ato

Kurre nuk me Ka pelqyer
Why u lying fatty? A nuk ishe ti ajo qe dole me mcd and nje kola te madhe?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 13:36   #10
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,074
Thanks: 13,073
Thanked 7,228 Times in 4,580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Why u lying fatty? A nuk ishe ti ajo qe dole me mcd and nje kola te madhe?
That was my old me, now I'm brand new skinny girl

Btw pics like that we're not supposed to remember
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 13:39   #11
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,050
Thanks: 1,849
Thanked 2,026 Times in 1,530 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
That was my old me, now I'm brand new skinny girl

Btw pics like that we're not supposed to remember
You were just too hot for me
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 13:45   #12
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,632
Thanks: 11,388
Thanked 9,401 Times in 6,015 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Perdoret edhe per c'bllokim lavamani .....praktik dhe i lire.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 13:54   #13
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,074
Thanks: 13,073
Thanked 7,228 Times in 4,580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Perdoret edhe per c'bllokim lavamani .....praktik dhe i lire.
Wow
Imagjino cfare I ben stomakut... Crazy lol


Ps. Thirsty indeed
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 13:58   #14
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,050
Thanks: 1,849
Thanked 2,026 Times in 1,530 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Wow
Imagjino cfare I ben stomakut... Crazy lol


Ps. Thirsty indeed
Like literally
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 14:06   #15
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,632
Thanks: 11,388
Thanked 9,401 Times in 6,015 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Wow
Imagjino cfare I ben stomakut... Crazy lol


Ps. Thirsty indeed
E jo vetem...ci ben trupit thuaj.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 14:53   #16
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,215
Thanks: 350
Thanked 2,578 Times in 1,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 144
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

I love it

e te mendosh qe dikur pergatitej me kokaine, pastaj u zevendesua me kafeinen.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 14:57   #17
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,964
Thanks: 7,812
Thanked 3,588 Times in 1,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
I love it

e te mendosh qe dikur pergatitej me kokaine, pastaj u zevendesua me kafeinen.
Me kokaine ka qene i cilesise se larte !
Kafeina, dobet !
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 15:03   #18
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,215
Thanks: 350
Thanked 2,578 Times in 1,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 144
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Me kokaine ka qene i cilesise se larte !
Kafeina, dobet !
eh ashtu mendova dhe une. te bente me krahe me shume se redbulli.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 15:06   #19
Sopoti
Banned
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,965
Thanks: 5,172
Thanked 5,743 Times in 3,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
eh ashtu mendova dhe une. te bente me krahe me shume se redbulli.

Per kureshtje ka ne treg nje pije e tille ku ka perberes cocainen?
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2016, 15:07   #20
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,215
Thanks: 350
Thanked 2,578 Times in 1,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 144
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Coca Cola nje super detergjent!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Per kureshtje ka ne treg nje pije e tille ku ka perberes cocainen?
jo, shyqyr. do ishte katastrofe.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur