Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-10-2018, 23:26   #221
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,825
Thanks: 14,644
Thanked 8,947 Times in 5,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

jane ca pizza hawai , qe kane ananas , por qe nuk eshte kombinim aq I keq por banana ne hamburger skisha degjuar ndonjehere lol


per mua gatoi njera sot ne nje kafe , nuk u lodh shume ne fakt , beri toast nje bagel , icik cream cheese edhe voila ...
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2018, 01:38   #222
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
jane ca pizza hawai , qe kane ananas , por qe nuk eshte kombinim aq I keq por banana ne hamburger skisha degjuar ndonjehere lol


per mua gatoi njera sot ne nje kafe , nuk u lodh shume ne fakt , beri toast nje bagel , icik cream cheese edhe voila ...

Po ujin nga e nxirrni? Nga pusi?


Dea
🖤 (1)
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2018, 14:09   #223
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,969
Thanks: 15,514
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Exclamation Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Tu pregatit longun per neser ne mnjes esell....thone te bene mire,por keq sma merr menja.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_20181003_135224.jpg (20.6 KiloByte, 74 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2018, 18:50   #224
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Pak a shume si tek ky filmi ketu:
https://www.youtube.com/watch?v=-eREiQhBDIk

ahahaha shume skene e forte.

E mora vesh edhe ku e paske marr avatarin. Lol

---

Sot hongra sigurte, pa surpriza.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
🖤 (1)
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 08:52   #225
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,439
Thanks: 8,355
Thanked 6,402 Times in 2,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Po boj bomje katunaresh me mish, i thash plakes: mu hiq se do e mor n'dore vete sot, te thaj piten une per ksoj gjonash


__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 08:57   #226
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

te lumshin duret shoku Muho. turli me bomje
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 09:06   #227
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,439
Thanks: 8,355
Thanked 6,402 Times in 2,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
te lumshin duret shoku Muho. turli me bomje
ej o flori, kur po kalojsha Doganen me maqine atje ne Albanistan me tha polici: hape i cik bagazhin e maqines ta kqyrim
Sapo pa trajset e bomjeve dhe te specave, ullinjve, vargun e hurdhave, ftonj e shege katunaresh, kanoce djathi e gjize, bidona shlline tha menjehere: mylle mylle, mjafton…..qeka bo markate e gjalle maqina jote
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 09:45   #228
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
ej o flori, kur po kalojsha Doganen me maqine atje ne Albanistan me tha polici: hape i cik bagazhin e maqines ta kqyrim
Sapo pa trajset e bomjeve dhe te specave, ullinjve, vargun e hurdhave, ftonj e shege katunaresh, kanoce djathi e gjize, bidona shlline tha menjehere: mylle mylle, mjafton…..qeka bo markate e gjalle maqina jote
sa kom qesh

kur kaloj kufinin une ja jap kalamojve valixhen me gjona bio.

ecni drejt bab dhe mos e shifni ne sy doganierin
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 09:57   #229
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
ej o flori, kur po kalojsha Doganen me maqine atje ne Albanistan me tha polici: hape i cik bagazhin e maqines ta kqyrim
Sapo pa trajset e bomjeve dhe te specave, ullinjve, vargun e hurdhave, ftonj e shege katunaresh, kanoce djathi e gjize, bidona shlline tha menjehere: mylle mylle, mjafton…..qeka bo markate e gjalle maqina jote


🖤 (1)
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 12:02   #230
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,439
Thanks: 8,355
Thanked 6,402 Times in 2,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

shkelqyeshem rrusho, kom qysh ne mjes qe i rri n'koke
Skam mo foto sepse u shtru ne tavoline dhe keta indiant e mi, (plaka dhe vllai) fillun duke honger, pa pyt fare per i cik "delikatesse" qe ti bojsha ene i foto perfundimtare

Do boj prap me kismet, pjesen tende do ta nis me DHL meqe jena afer...
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
🖤 (1)
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 12:23   #231
Emanuelaela
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Oct 2018
Posts: 13
Thanks: 15
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Emanuelaela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Flin e kosoves

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Emanuelaela : 08-10-2018 nė 12:31
Emanuelaela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 12:29   #232
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,439
Thanks: 8,355
Thanked 6,402 Times in 2,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Emanuelaela Shiko postimin
nuk e mor vesh ket postimin tat ktu ke kjo tema sepse duket si pa lidhje, por te garantoj qe kte nusen e re kisha me honger te gjalle me gjith pupla...vetem kockat ene fustonin kisha me i lone Dragues….
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 15:16   #233
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,255
Thanks: 15,010
Thanked 12,838 Times in 8,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
nuk e mor vesh ket postimin tat ktu ke kjo tema sepse duket si pa lidhje, por te garantoj qe kte nusen e re kisha me honger te gjalle me gjith pupla...vetem kockat ene fustonin kisha me i lone Dragues….
Babe ėshtė ajo tjetra me fustan tė zi tė tejdukshėm te 0.18 sec, po je shoku mirė atė ma lėr mua.
Jo pėr gjė po dua edhe unė tė gatuaj.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2018, 03:11   #234
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,471
Thanks: 17,385
Thanked 22,188 Times in 8,619 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

qashtu per sot......
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 28000945-7B8C-4891-B6CC-0721D5C5C21C.jpg (22.6 KiloByte, 32 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2018, 03:16   #235
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
qashtu per sot......
Omg.mexiko corba
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2018, 03:26   #236
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,471
Thanks: 17,385
Thanked 22,188 Times in 8,619 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Omg.mexiko corba
ishte spicy ledio, that’s how i like it
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2018, 03:29   #237
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
ishte spicy ledio, that’s how i like it
A jane karkaleca ato?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2018, 03:36   #238
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,471
Thanks: 17,385
Thanked 22,188 Times in 8,619 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
A jane karkaleca ato?
po karkaleca dhe tilapia
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2018, 03:40   #239
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Cfar kan gatuar te tjeret per ne s

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
po karkaleca dhe tilapia
Lum Si ju sa lire e keni peshkun
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2018, 10:10   #240
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,166 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
nuk e mor vesh ket postimin tat ktu ke kjo tema sepse duket si pa lidhje, por te garantoj qe kte nusen e re kisha me honger te gjalle me gjith pupla...vetem kockat ene fustonin kisha me i lone Dragues….
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Babe ėshtė ajo tjetra me fustan tė zi tė tejdukshėm te 0.18 sec, po je shoku mirė atė ma lėr mua.
Jo pėr gjė po dua edhe unė tė gatuaj.

Duam foto ne, te shohim si keni gatu apo gatuani ju, jo llafe...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
🖤 (1)
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur