Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Kampionet e botes do te Kroatet apo Francezet?
France 11 33.33%
Kroaci 22 66.67%
Votues: 33. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-07-2018, 21:26   #21
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,835
Thanks: 7,698
Thanked 6,474 Times in 2,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Speaking of pol, francezet thone anglezet jane arrogante, anglezet thone francezet jane arrogant, lol. Erdha ne shtepi e me eshte merzit cuni se u rraf England , gjithe nerva e gjeta. Spo ndihem une me,
Uroj t'i kaloj djalit me shpejte merzia

Lexo studimin dhe mundesisht vizito Francen e do te bindesh:

http://travel.cnn.com/explorations/l...velers-309852/
🖤 (1)
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:27   #22
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,643
Thanks: 11,401
Thanked 9,405 Times in 6,018 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:27   #23
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,855
Thanks: 14,663
Thanked 8,960 Times in 5,194 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Lum hape temen shpejt se ti kpus gishtat.

sa mbaron loja mbyllet tema.a kan bo zbor keto mod?
se ka mbyll lumi po angel , I kan hyp nervat qe humbi Anglia
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:28   #24
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin


I trullosi goli i hershem,mirepo cfare ndeshje ne pjesen e dyte dhe ne vazhdime,cfare vullneti,dominim total i kroateve... dhe po,Luka Modric pa pike dyshimi futbollisti me i mire i KB.

Ne Finale ... Franca favorit,...
Por nese nuk vetkenaqen kroatet me kete arritje,te fillojne finalen pa modesti dhe te jene qellimisht arrogant,te mos tregojne aspak respekt per francezet,ne keto tre dite futbollistet kroat te japin deklarata nencmuese ndaj kundershtarit dhe finalja eshte e kroateve.

It's coming home - how yes no.
Per ty lojtaret e Realit jane me te miret e ndeshjes gjithmone.Modric deri minut 70 ishte cope cope si gjithe Kroacia
Me te miret ishin Vrsaliko dhe Perisic.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:30   #25
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,531
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 382
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Po zotri Drague...mbyllet tema posa ka mbaruar loja...krejt pa lidhje dhe pakurre far kuptimi.

Ne duhet ta diskutojme ndeshjen Angli - Kroaci,pershtypjet ende nuk jane zbehur dhe ata paramendo e mbyllin temen.

buuu


ja hongsha boobsat
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:35   #26
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Per ty lojtaret e Realit jane me te miret e ndeshjes gjithmone.Modric deri minut 70 ishte cope cope si gjithe Kroacia
Me te miret ishin Vrsaliko dhe Perisic.
Ajde te lutem tregohu njehere objektiv dhe leje urrejtjen anash ndaj futbollisteve te Realit...
Eshte krim nese nuk e sheh futbollin e Modricit...art i vertete,mjeshter,gjeniu nga Zara.

Jo vetem qe do te shpallet futbollisti me i mire i KB,por edhe do ta marre kete vit Ballon Dor...cdo gje tjeter do te jete padrejtesi e madhe.

Kater here u shpall MoTm nga FIFA,e mori Kroacine e vogel e coi ne finale...dirigjent i lojes se Kroacise...cka duhet me shume ?
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:38   #27
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,531
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 382
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Ajde te lutem tregohu njehere objektiv dhe leje urrejtjen anash ndaj futbollisteve te Realit...
Eshte krim nese nuk e sheh futbollin e Modricit...art i vertete,mjeshter,gjeniu nga Zara.

Jo vetem qe do te shpallet futbollisti me i mire i KB,por edhe do ta marre kete vit Ballon Dor...cdo gje tjeter do te jete padrejtesi e madhe.

Kater here u shpall MoTm nga FIFA,e mori Kroacine e vogel e coi ne finale...dirigjent i lojes se Kroacise...cka duhet me shume ?
mu nuk me intersojn ku lujn. ishin kroate
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:38   #28
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Ajde te lutem tregohu njehere objektiv dhe leje urrejtjen anash ndaj futbollisteve te Realit...
Eshte krim nese nuk e sheh futbollin e Modricit...art i vertete,mjeshter,gjeniu nga Zara.

Jo vetem qe do te shpallet futbollisti me i mire i KB,por edhe do ta marre kete vit Ballon Dor...cdo gje tjeter do te jete padrejtesi e madhe.

Kater here u shpall MoTm nga FIFA,e mori Kroacine e vogel e coi ne finale...dirigjent i lojes se Kroacise...cka duhet me shume ?
Une nuk ve aspak ne dyshim cilesite e Modric.E kam lavderuar shume here ketu.

Fola per ndeshjen sot..qe me te miret ishin Vrsaliko dhe Perisic..
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:44   #29
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,712
Thanks: 2,532
Thanked 2,502 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Do ishte vertete interesante nese Kroacia fiton boterorin.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:46   #30
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,272
Thanks: 15,016
Thanked 12,843 Times in 8,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin


ja hongsha boobsat
E hėngri Kroacia ndeshjen tjetėr Drague.


Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:49   #31
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,531
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 382
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E hėngri Kroacia ndeshjen tjetėr Drague.


bythzite e Bores i kemi si llokume
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:50   #32
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,712
Thanks: 2,532
Thanked 2,502 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Ajo me boobsa tmdhoja eshte Coco Austin, nje Serbo-Amerikane qe ngjan me presidenten Kroate.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:50   #33
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,893
Thanks: 6,720
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:52   #34
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,531
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 382
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Ajo me boobsa tmdhoja eshte Coco Austin, nje Serbo-Amerikane qe ngjan me presidenten Kroate.
ashtu keshtu sllave me bobsa eshte
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 21:58   #35
Aki
misfit
 
Avatari i Aki
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 361
Thanks: 50
Thanked 105 Times in 82 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Aki ka mbyllur reputacionin
Re: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Po per te shtunen qe do luhet per vend te trete s'do komentoje njeri? Sa diskriminues
Aki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 23:29   #36
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,561 Times in 921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Pėr kėdo qė i intereson...
Dje pash emisionin Top Arena. Ishte e ftuar njė deputete e PS-ės. Deklaroi se ishte me kroatėt, Ilir pėr Ilir. D.m.th Ilir ne Ilir dhe ata!

Hajde qasja hajde..
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 00:08   #37
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Une nuk ve aspak ne dyshim cilesite e Modric.E kam lavderuar shume here ketu.
Modric eshte futbollist i madh (jashte asaj qe eshte i Realit),...nuk eshte futbollist qe dominon,as nuk ben pasime per gol,e as qe shenon gola,madje as nuk gjuan ne porte (ne Real gjate gjithe sezonit max. gjuan 3 here ne porte),...por ne mesfushe roli i tij eshte i pazevendesueshem,e ndal topin,e kontrollon qarkullimin e topit,e dikton ritmin e lojes,ben pasime kyce ne mesfushe,me driblimet ne mesfushe krijon hapesire dhe teprice lojtaresh,shperndan topat dhe e zgjeron lojen...et etj munde te thuhen qindra gjera te tjera...futbollist i vecante.
Citim:
Fola per ndeshjen sot..qe me te miret ishin Vrsaliko dhe Perisic..
Per ndeshjen kunder Anglise ,ke te drejte.Une e shkrova qe ishte lojtar i ndeshjes Modric,por FIFA e shpalli Perishicin.Me plot te drejte,Perishic shenoi gol dhe beri asist per gol,depertoi disa here rrezikshem,beri pasime kyce para portes se Anglise...

Ne kete ndeshje me te miret te kroatet ishin treshja Perishic _ Manxhukic _ Vrsaljko...ndersa interisti Brozovic vrapoi maraton,plot 16 km ...Brozovic si Abebe Bikila ... 16 km

p.s bravo si replikon,qetaz dhe me kulture ... te tjeret shkruajne per gjerat qe as nuk i njohin dhe kur i permireson fillojne te cirren dhe te ofendojne.Ne stilin pse nuk po me perkedhel

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Semiku : 12-07-2018 nė 00:13
🖤 (2)
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 04:09   #38
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

Keshtu vendoset basti !!! haha

https://www.facebook.com/LADbible/vi...1619789885173/

Lad Puts $3,000 On Croatia To Win The World Cup
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 04:14   #39
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

I lumt Kroateve, kam deshire te flaket qe ta fitojn boterorin kunder atyre franqeve qe shkijet i kan si vllezer.
Le te fitoj Kroacia, le te fitoj Modriqi topin e arte sepse e meriton ky geni i futbollit, imagjino nje refugjat i luftes, nje femij qe ishte rrit me trauma te luftes, ku edhe gjate luftes si i ri kishte gjet kohe te luan me to, imagjino disa here eshte refuzu nga klubet e lodhta kroate derisa nje trener ne Dinamo Zagreb e i jep mundesi pak dhe ky aty e tregon veten, pastaj e huazojn dhe arrin Totenham, ku pastaj transferohet ne Real Madrid dhe me cdo koment eshte i tepert.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 04:27   #40
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Finale, France - Kroaci

🖤 (1)
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur