Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-09-2018, 00:51   #21
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 01:06   #22
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 07:09   #23
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,531
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 382
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 17:15   #24
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,034
Thanks: 3,493
Thanked 2,813 Times in 1,898 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Baumgartner Fine Art Restoration
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 17:31   #25
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,855
Thanks: 14,663
Thanked 8,960 Times in 5,194 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 18:06   #26
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,855
Thanks: 14,663
Thanked 8,960 Times in 5,194 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
Kto lloj videosh jan BS , te spekullosh per nje kohe aq te gjate eshte e pamundur , me shkencen qe kemi ne , e nese Universi ka te njejtat ligje si ne etj etj ..I kam inat kto fear driven gjasme prralla me mbret
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 18:29   #27
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,068
Thanks: 1,852
Thanked 2,028 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Po shikoj porn ne youtube
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (1)
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 18:44   #28
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Kto lloj videosh jan BS , te spekullosh per nje kohe aq te gjate eshte e pamundur , me shkencen qe kemi ne , e nese Universi ka te njejtat ligje si ne etj etj ..I kam inat kto fear driven gjasme prralla me mbret
eshte e vertete se jane spekullime, por njeri nga spekullimet eshte padyshim i vertete.
ka vend per spekullim sepse ne fakt nuk njihet akoma natyra e vertete e materjes se erret(dark matter) dhe energjise se erret(dark energy).
versionet e fatit te universit jane keto, nese universi do vazhdoje te zgjerohet pergjithmone ai do te ftohet gradualisht derisa te arrije ne stadin big freeze(ngrirja e madhe) i paafte me te suportoje jeten.
nese eshte e vertete teoria e proton decay(kalbja, prishja e protonit, s'po di si ta perkthej sakte), ateher pergjate zgjerimit te universit, yjet qe do mbeten, dhe ato do kthehen te gjitha ne black holes(vrima te zeza) te cilat as keto nuk do mbijetojne, per shkak se ato clirojne radiacionin Hawking. perfundimisht universi do arrije ne stadin ku temperatura i afrohet nje vlere te njejte. asnje lloj pune nuk do jete me e mundur duke patur si rezultat final vdekjen e nxehte te universit.
nje tjeter teori e fatit te universit eshte big crunch, tkurrja e universit pasi te mbaroje faza e zgjerimit, do te tkurret aq shume sa te arrije ne nje pike te vetme e cila quhet singularitet, per tu pasuar me nje big bang te ri. faktet shkencore deri tani thone qe zgjerimi i universit po pershpejtohet nuk po ngadalesohet, por perderisa natyra e vertete e dark energy dhe dark matter eshte e panjohur(materrja e zeze perben 70% te universit), big crunch eshte i mundur. nuk dihet sakte se cfar roli do luaje graviteti, do kete big crunch ose jo!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 27-09-2018 nė 18:47
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 18:48   #29
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,855
Thanks: 14,663
Thanked 8,960 Times in 5,194 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

nese ky univers do plaket do lindin shume te tjere , madje our consciousness can travel there , once we are able to leave this one …

so no worrries … ky mund te kthehet ne dust lol

per momentin po shoh nje video interesante per psychadelics , do e vej linkun me vone mund te diskutojm per to … mind travel
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 18:56   #30
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,272
Thanks: 15,016
Thanked 12,843 Times in 8,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Po shikoj porn ne youtube
Ka dalė ndonjė metodė e re?
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 19:46   #31
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,784
Thanks: 1,302
Thanked 2,178 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Meqė u pėlqejnė ufot... juve

edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 19:49   #32
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,784
Thanks: 1,302
Thanked 2,178 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Une shikoj pak nga te gjitha por kategoria ime e preferuar jane restaurimet e bera nga mekaniket.
https://www.youtube.com/watch?v=qeMIh9mGwRY
BMW E30 Limited Slip Differential Restoration
Kingo kėtė e bėn ndonjė pėr pasjon, ose kur ėshtė ndonjė klient i fiksuar qė e do dhe pikė dhe spyet sa para ka oka.
Me orėt e punės qė do kjo i vete mė shtrenjtė se njė e re..
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 19:49   #33
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ka dalė ndonjė metodė e re?
kane dale 10 metoda te reja akrobatike si karrige lekundese, karroce, pozicion shkalle, bretkoca ne peme etj....


p.s. fillimisht duhet bere nje kurs per cirk
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
🖤 (1)
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 20:12   #34
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,034
Thanks: 3,493
Thanked 2,813 Times in 1,898 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Kingo kėtė e bėn ndonjė pėr pasjon, ose kur ėshtė ndonjė klient i fiksuar qė e do dhe pikė dhe spyet sa para ka oka.
Me orėt e punės qė do kjo i vete mė shtrenjtė se njė e re..
Kėta janė njerėz qė e kanė pasion restaurimin, i kanė oborret plotė me vjetėrsira tė tilla. Pastaj kjo video ka 3.2 milion shikues nė YouTube. Veē kėsaj kėta sponsorizohen edhe nga kompanitė qė prodhojnė artikujt e ndryshėm qė pėrdoren gjatė restaurimit.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 20:23   #35
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,784
Thanks: 1,302
Thanked 2,178 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Kėta janė njerėz qė e kanė pasion restaurimin, i kanė oborret plotė me vjetėrsira tė tilla. Pastaj kjo video ka 3.2 milion shikues nė YouTube. Veē kėsaj kėta sponsorizohen edhe nga kompanitė qė prodhojnė artikujt e ndryshėm qė pėrdoren gjatė restaurimit.
Po pra dhe janė tė zotė nė atė qė bėjnė...
Nė njė ofiēinė nuk ta bėn njeri kėtė punė, se janė shumė proēese dhe shumė orė pune...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 20:49   #36
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,034
Thanks: 3,493
Thanked 2,813 Times in 1,898 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Po pra dhe janė tė zotė nė atė qė bėjnė...
Nė njė ofiēinė nuk ta bėn njeri kėtė punė, se janė shumė proēese dhe shumė orė pune...
Njė pjesė tė mirė tė pajisjeve qė restautojnė i pėrdorin nė ofiēinėn e tyre. Pėrveē kėsaj ka edhe njė mėnyrė se si paguhen nga YouTube, ka njė pėrllogaritje pėr numėr shikuesish. Kėshtu qė ai qė ka njė numėr tė madh shikuesish e ka mė mirė qė tė lėri punėn e tij tė pėrditshme dhe tė merret me publikimin e restaurimeve nė YouTube. Por mbi tė gjitha mbetet pasioni qė kanė kėtė njėrėz pėr kėtė gjė. Edhe po tu duhet qė tė vėnė para nga xhepi dhe tė dalin me humbje nga ana financiare ata do ta bėjnė se e kanė pasion.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga King Bardhyl : 27-09-2018 nė 20:53
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 21:22   #37
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,784
Thanks: 1,302
Thanked 2,178 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Njė pjesė tė mirė tė pajisjeve qė restautojnė i pėrdorin nė ofiēinėn e tyre. Pėrveē kėsaj ka edhe njė mėnyrė se si paguhen nga YouTube, ka njė pėrllogaritje pėr numėr shikuesish. Kėshtu qė ai qė ka njė numėr tė madh shikuesish e ka mė mirė qė tė lėri punėn e tij tė pėrditshme dhe tė merret me publikimin e restaurimeve nė YouTube. Por mbi tė gjitha mbetet pasioni qė kanė kėtė njėrėz pėr kėtė gjė. Edhe po tu duhet qė tė vėnė para nga xhepi dhe tė dalin me humbje nga ana financiare ata do ta bėjnė se e kanė pasion.
Kėshtu i kanė ngrit ndėrmarrjet gjyshėrit e kėtyre, me vullnet e pasion, tani e kanė nė dorė nipėrit qė e kanė mendjen te parja e s'dinė nga lidhet gomari.
Kemi dhe ne njė mjeshtėr kėtu nė prag pensioni.. sy njeriu bėn.
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 21:27   #38
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,272
Thanks: 15,016
Thanked 12,843 Times in 8,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Kemi dhe ne njė mjeshtėr kėtu nė prag pensioni.. sy njeriu bėn.
Sy njeriu tė gjith bėjnė pėrveē sterilėve/eve.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 21:29   #39
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,784
Thanks: 1,302
Thanked 2,178 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Sy njeriu tė gjith bėjnė pėrveē sterilėve/eve.
Ore Akrep, rri se nuk ėshtė muhabet pjeshke..
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 21:55   #40
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,855
Thanks: 14,663
Thanked 8,960 Times in 5,194 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Meqė u pėlqejnė ufot... juve

https://www.youtube.com/watch?v=-JNYrE5QfBk
nuk pelqejm ufot lol por te flasim per to
eshte e vertete qe piramidat sjan aq te thjeshta sa mendojm ne , jan portale energjie , kane lidhje me kostelacionet dhe sigurisht kjo nuk eshte e rastesishme … nje video qe kam pare kto kohe ne anglisht thuhet se shkenctaret me ne fund e kane provuar qe menyra si jane ndertuar nuk ka qene sipas metodave humane

deri tani mendonin se I kishin mbajt ne krah guret sklleverit
qe eshte nje thjeshtezim shume naiv ...
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur