Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-10-2018, 17:14   #21
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Khabibi e kishte marre aq seriozisht sa Mcgregor i tha dhe gjate ndeshjes qe (It's Just Business)

Megjithate une mbasi pashe ndeshjen mendoj qe Mcgregor ishte shume larg formes qe ka pas para 2-3 viteve. Mcgregori i para 2-3 viteve ishte shume ofensiv ndryshe nga ai qe u pa te dielen qe ishte shume defensiv.

Duhet ti jepet dhe nje mundesi per rematch.
Nuk i jepet mundsi per rematch. Nuk i tako. Ai u dominu plotsisht

E ka fergusoni rradhen tani.
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 23:14   #22
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,991
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

I tako qe cke me te per.....<sjellje> te mire.N.q-se gage apo fitimi arrihet,HARROHEN ligjet dhe rregullat.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 11:02   #23
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Nuk i jepet mundsi per rematch. Nuk i tako. Ai u dominu plotsisht

E ka fergusoni rradhen tani.
Ti mire e ke , por Mcgregor shet , eshte promovusi me i mire i UFC dhe nje rematch do sillte serish vemendjen e gjithe mediave boterore. Sot gjithcka behet per para , nuk llogarit njeri nese mcgregor u dominu apo jo nga Khabib. Megjithese une prap them qe nje Mcgregor ne forme nuk mund te dominohet kaq lehtesisht nga Khabib , por kur ke 2 vjet pa nje ndeshje ne UFC eshte normale qe te dominohesh nga dikush qe rekordin e kishte 26-0.
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 11:40   #24
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Mekat qe sot cdo lloj sporti eshte bere Show e Biznes...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 11:58   #25
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,991
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Se cnodhi mas neshjes ka mendime te kunderta,ca pro disa jo.I lutesha zotit qe me kete majmunin ne kafaz te dyluftoja.Dhe ne kafaz i tregon skiponjes..................limitin.

GRANDE.

TUNGI per danas.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 06:52   #26
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,991
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Putin takohet me Khabibin, ka njė kėrkesė interesante pėr babain e tij.

Presidenti i Rusisė, Vladimir Putin ka pritur nė vizitė Khabib Nurmagomedovin dhe babain e tij.

Presidenti i Rusisė, Vladimir Putin ka kėrkuar nga babai i Khabib Nurmagomedov tė “mos e ndėshkojė shumė rėndė” pėr pėrfshirjen e tij nė kacafytjen pas fitores ndaj Conor McGregor nė Las Vegas.

Nurmagomedov i shoqėruar nga babai i tij u ftuan nė vizitė nga Putin i cili e uroi pėr triumfin e tij.

Babai i Nurmagomedov ka paralajmėruar se do ta ndėshkojė Khabibin mė shumė se UFC, pėrcjell lajmi.net.

Por, Putin kėrkoi nga Abdulmabap Nurmagomedov tė mos e ndėshkojė ashpėr pėr pėrfshirjen e tij.

Khabib po ashtu iu falėnderua Putinit pėr mbėshtetjen e tij.

Lajmi.net ....si burim


PS: qfar kuptimi ka ajo rrahja e shpatullave????

Apropo: the sun apo LESHI,na paska napur nje video qe ka malltrajtuar te pastrehet duke ju dhene $$ .E po.....qyl nuk ka.

Mendimi im: se qkam nje telepati qe do ta denojne per....agjitacion dhe propagande.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 14:57   #27
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,637
Thanks: 11,391
Thanked 9,404 Times in 6,017 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

UFC/ Khabib kėrcėnon Dana White “Mbaji paratė! Dėno vėllain tim dhe unė iki”Beteja qė u fut nė historinė e UFC-sė pėr shkak tė sherrit qė pasoi fitoren e rusit Khabib Nurmagomedov ka rezultuar nė dukje pa pasoja tė rėnda pėr dy luftėtarėt, qė janė dėnuar vetėm me nga 10 ditė pezullim, duke filluar nga 15 tetori. Por ideja e Federatės sė Arteve Marciale mix pėr tė mos acaruar mė tej situatėn nuk ka qenė efikase.

UFC ka vendosur penalitete pėr stafin e Nurmagomedov, fajtorė pėr goditjen e McGregor dhe stafit tė tij. Kjo ka sjellė reagimin e ashpėr dhe kėrcėnues tė Khabib, qė ka qenė krejt i qartė nė mesazhin pėrcjellė presidentit tė UFC, Dana White…

Khabib Nurmagomedov:
Do doja ti thosha @ufc: Pse nuk shkarkuat askėnd kur skuadra e tij sulmoi autobusin dhe disa njerėz u plagosėn? Ata mund tė kishin vrarė ndonjė, pse askush nuk tha gjė pėr fyerjet ndaj atdheut tim, fesė, kombit, familjes? Pse dėnoni skuadrėn time, kur tė dyja skuadrat luftuan? Nėse thoni se e fillova unė, atėherė nuk jam dakord, unė mbarova atė qė nisi ai.

Nė cdo rast, mė dėnoni mua, @zubairatukhugov nuk ka tė bėjė me kėtė. Nėse mendoni se nuk do flas e keni gabim. Anulloni ndeshjen e Zubairas dhe e shkarkoni se goditi Conor. Por mos harroni se ishte Conor ai qė goditi vėllain tjetėr i pari, kontrolloni videon. Nėse vendosni ta hiqni, duhet ta dini se do mė humbni edhe mua.

Ne nuk i lėmė vėllezėrit vetėm nė Rusi dhe unė do shkoja deri nė fund pėr vėllain tim. Nėse vendosni ta hiqni atė, mos harroni tė dėrgoni edhe thyerjen e kontratės sime, ose do ta thyej vetė. Edhe dicka, mund ti mbani paratė e mia. Shpresoj tė mos iu ngecin nė fyt. Ne mbrojtėm nderin tonė dhe kjo ėshtė mė e rėndėsishmja. Kemi ndėrmend tė shkojmė deri nė fund.

https://www.instagram.com/p/Boy2zCpn...ource=ig_embed
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
🖤 (1)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2018, 22:25   #28
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,991
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
UFC/ Khabib kėrcėnon Dana White “Mbaji paratė! Dėno vėllain tim dhe unė iki”Beteja qė u fut nė historinė e UFC-sė pėr shkak tė sherrit qė pasoi fitoren e rusit Khabib Nurmagomedov ka rezultuar nė dukje pa pasoja tė rėnda pėr dy luftėtarėt, qė janė dėnuar vetėm me nga 10 ditė pezullim, duke filluar nga 15 tetori. Por ideja e Federatės sė Arteve Marciale mix pėr tė mos acaruar mė tej situatėn nuk ka qenė efikase.

UFC ka vendosur penalitete pėr stafin e Nurmagomedov, fajtorė pėr goditjen e McGregor dhe stafit tė tij. Kjo ka sjellė reagimin e ashpėr dhe kėrcėnues tė Khabib, qė ka qenė krejt i qartė nė mesazhin pėrcjellė presidentit tė UFC, Dana White…

Khabib Nurmagomedov:
Do doja ti thosha @ufc: Pse nuk shkarkuat askėnd kur skuadra e tij sulmoi autobusin dhe disa njerėz u plagosėn? Ata mund tė kishin vrarė ndonjė, pse askush nuk tha gjė pėr fyerjet ndaj atdheut tim, fesė, kombit, familjes? Pse dėnoni skuadrėn time, kur tė dyja skuadrat luftuan? Nėse thoni se e fillova unė, atėherė nuk jam dakord, unė mbarova atė qė nisi ai.

Nė cdo rast, mė dėnoni mua, @zubairatukhugov nuk ka tė bėjė me kėtė. Nėse mendoni se nuk do flas e keni gabim. Anulloni ndeshjen e Zubairas dhe e shkarkoni se goditi Conor. Por mos harroni se ishte Conor ai qė goditi vėllain tjetėr i pari, kontrolloni videon. Nėse vendosni ta hiqni, duhet ta dini se do mė humbni edhe mua.

Ne nuk i lėmė vėllezėrit vetėm nė Rusi dhe unė do shkoja deri nė fund pėr vėllain tim. Nėse vendosni ta hiqni atė, mos harroni tė dėrgoni edhe thyerjen e kontratės sime, ose do ta thyej vetė. Edhe dicka, mund ti mbani paratė e mia. Shpresoj tė mos iu ngecin nė fyt. Ne mbrojtėm nderin tonė dhe kjo ėshtė mė e rėndėsishmja. Kemi ndėrmend tė shkojmė deri nė fund.

https://www.instagram.com/p/Boy2zCpn...ource=ig_embed
Qeka cun me karakter....dhe jo lamash.
🖤 (3)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2018, 11:16   #29
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Po negociohet per nje duel Khabin - Mayweather. Te dy po e pranojne sfiden.

Mund te jete ndeshja me fitimprurese dhe me shikueshmerine me te larte ne histori.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2018, 13:43   #30
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Po negociohet per nje duel Khabin - Mayweather. Te dy po e pranojne sfiden.

Mund te jete ndeshja me fitimprurese dhe me shikueshmerine me te larte ne histori.
KJo do ishte vetvrasje per karrieren e khabibit. Po i kthejn sportet ne cirk. Do jete i njejti perfundim ndoshta edhe ma keq se me Mcgregor, pika e forte e khabibit asht wrestling, mayweather e han per mgjes ate ne boxing ring

Ishalla nuk ndodh kjo
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2018, 13:53   #31
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Khabibi duhet te ndeshet me Fergusonin. Po u ndesh me Mayweather karriera e tij mbaron aty. Leqe ne boxing skills eshte i dobet dhe do perdoret si thes nga mayweather.

Nqf se vendimi i dt 24 tetor e perjashton nga UFC (per t'cilen dyshoj se do ndodhe) Khabib duhet te futet ne BELLATOR qe eshte i ngjashem me UFC.

Ps.. Derjans vetvrasje the ? Tet japin 200 milion usd ti e une do pranojshim edhe me luan me u ndesh e jo me ne ring me doreza boksi
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2018, 13:58   #32
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,893
Thanks: 6,720
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
KJo do ishte vetvrasje per karrieren e khabibit. Po i kthejn sportet ne cirk. Do jete i njejti perfundim ndoshta edhe ma keq se me Mcgregor, pika e forte e khabibit asht wrestling, mayweather e han per mgjes ate ne boxing ring

Ishalla nuk ndodh kjo
Flitet thshetheme se Mayweather do vij ne UFC dhe te paguhet 200 million por kjo zdo ndodh kurr se nuk ka shanc te fitoje, ndersa pa asnje merak Khabib kurr nuk do pranonte vetem box kunder mayweather.
Nejse, shyqyr qe humbi conor se kto irlandezt tifoza na merzisin bythen ktu cdohere qe ai rrahet. Pijanenca te neveritshem. Ksaj rradhe ishtin te gjithe te qete kudo.
🖤 (1)
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2018, 15:10   #33
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
KJo do ishte vetvrasje per karrieren e khabibit. Po i kthejn sportet ne cirk. Do jete i njejti perfundim ndoshta edhe ma keq se me Mcgregor, pika e forte e khabibit asht wrestling, mayweather e han per mgjes ate ne boxing ring

Ishalla nuk ndodh kjo
Per cfare karriere po flasim. Khabib eshte 30, deri sa te ndeshet me Mayweather mund te shkoj ne 31. Ai tjetri eshte mbi 40.

Tani llogarite i bejne me dollar.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2019, 17:12   #34
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Neser Khabib vs Dustin Poirier...
Pritet ndeshje me e ekulibruar se ajo me Mcgregor qe u dominu nga Khabib.
Stand up e ka shume te mire Poirier , por ne mundje khabibi eshte shume lart , dhe 5 raunde jane shume per Pourier qe ti shmanget stilit te mundjes qe perdor Khabib.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2019, 18:55   #35
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,893
Thanks: 6,720
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Ju lutem na sidhni ndonje link streaming live te ndeshjes ktu se nuk di ku ta shoh.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2019, 18:46   #36
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,893
Thanks: 6,720
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Anyone? Kush do behet hero and find me a free link ta shohim live abu dhabi UFC 242?
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2019, 19:42   #37
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: UFC: McGregor-Nurmagomedov

E jep supersporti , por se di nese e gjen dot online.
Po ngele keq shkarko aplikacionin Kudo dhe tet jap passin shife ne tel.
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2019, 19:47   #38
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,917
Thanks: 1,982
Thanked 2,816 Times in 1,563 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
par ka mbyllur reputacionin
Re: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Tek supersport3

Hyr nė www.albsport.al
Kliko tek supersport3
Nga kompjuteri hapet ndėrsa me telefon nuk e di opsionin
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga par : 07-09-2019 nė 19:50
🖤 (1)
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2019, 19:52   #39
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Cfare ore lune sonte apo neser ?
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2019, 20:37   #40
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: UFC: McGregor-Nurmagomedov

E myti Khabib spo e le me marre fryme.
Sapo maroi raundi dyte....
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur