Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-03-2019, 20:24   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,964
Thanks: 7,812
Thanked 3,588 Times in 1,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Njė vdekje e pazakonshme ndodhi nė qendėr tė Gjilanit. Njė 74 vjeēar ndėrroi jetė pasi shijoi seksin me njė vajzė 52 vjet mė tė re.
Qejfin e bėri nė njė motel por nuk pati jetė tė kthehet nė shtėpi.
Burri nga Kabashi i Vitisė me inicialet A.H. qė dyshohet se ėprdori stimulues u alivanos nė parkingun e objektit qė ndodhet midis banesave e mė pas ndėrroi jetė.
22 vjeēarja njoftoi policinė pėr rastin ndėrsa prokurori kėrkoi autopsinė e trupit tė 74 vjeēarit.
Ndėrsa organi i akuzės nisi hetimet ndaj njė personi pėr kėtė rast.
Familjarėt e tė ndjerit thanė se ende nuk i dijnė rrethanat e sakta tė vdekjes sė tij por presin rezultatet e autopsisė.
Ndėrkohė e kanė hapur tė pamėn pėr tė.
_________________________________________
https://www.gazetaexpress.com/74-vje...me-22-vjecaren
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:26   #2
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,645
Thanks: 11,402
Thanked 9,405 Times in 6,018 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Fshatunar i respektum....mos ka lidhje gjosen ky artiklli me ate temen e Serbjankes ???
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
🖤 (1)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:29   #3
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,853
Thanks: 1,519
Thanked 8,658 Times in 3,829 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Fshatunar i respektum....mos ka lidhje gjosen ky artiklli me ate temen e Serbjankes ???
I think so, lool
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:29   #4
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,275
Thanks: 654
Thanked 784 Times in 530 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

"I have a dream!"....
🖤 (2)
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:29   #5
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,862
Thanks: 406
Thanked 1,589 Times in 1,006 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Ka vdekje nga mė tė ndryshme, e tė rralla janė ato qė vijnė prej qejfit.

__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:30   #6
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,272
Thanks: 15,016
Thanked 12,843 Times in 8,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Qefi paguhet, edhe me jetė ndonjėherė.
Po ē'ju desh xhajės me motorr gati pėr t'u djegur vete e sforcon nė super malore.
🖤 (3)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:32   #7
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,531
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 382
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

ja bote duplexs temen Onit
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:33   #8
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,645
Thanks: 11,402
Thanked 9,405 Times in 6,018 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Ledio ke kujdes me aaspirinat.

Ka mor 3-4 kokrra periher i shkreti.......ferishtja dote me bo girli - virli po si punoi as matrapiku e as bateria.

Te ishte ne HaMerIkIstan ky xhaxho, e rafmet past me shku kshu per ljesht me do kokrra blue, familja e tij kishte per te pas mundesi me e hedh ne gjyq ate kompanine e kokrrizave, e te kerkonte me milona dalaaaa.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
🖤 (1)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:34   #9
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,862
Thanks: 406
Thanked 1,589 Times in 1,006 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ja bote duplexs temen Onit
Ky eshte shqipo, o drague hahaha
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:37   #10
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,784
Thanks: 1,302
Thanked 2,178 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Qefi paguhet, edhe me jetė ndonjėherė.
Po ē'ju desh xhajės me motorr gati pėr t'u djegur vete e sforcon nė super malore.
Paska bo mbyllje tė bukur xhaja...
Mirė ja ka ba, mė mirė 5 min ohoho sesa 5 a 15 vjet sa mund ta shtynte obobo...
🖤 (1)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:46   #11
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,929
Thanks: 3,525
Thanked 1,296 Times in 748 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Ai paska qen sa baba vet

Si nuk e hengri morti dhe ate 22 vjeēaren dhe kshtu te shkonin ne boten tjeter te dy te lumtur
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:48   #12
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,079
Thanks: 5,649
Thanked 11,807 Times in 4,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

E paska fulliq Zoti plakun.

U prish dynjaja.
🖤 (1)
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:50   #13
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,272
Thanks: 15,016
Thanked 12,843 Times in 8,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Paska bo mbyllje tė bukur xhaja...
Mirė ja ka ba, mė mirė 5 min ohoho sesa 5 a 15 vjet sa mund ta shtynte obobo...
Ti po supozon se xhaja ka mbaruar punėn pėr tė cilėn u nis?
Kėtė nuk dim ne, mos ka vdekur kot mavria.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:51   #14
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,784
Thanks: 1,302
Thanked 2,178 Times in 1,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ti po supozon se xhaja ka mbaruar punėn pėr tė cilėn u nis?
Kėtė nuk dim ne, mos ka vdekur kot mavria.
Ashtu... mortja e hėngėrt mė keq se ē'e hėngri...
🖤 (1)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:55   #15
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,964
Thanks: 7,812
Thanked 3,588 Times in 1,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Fshatunar i respektum....mos ka lidhje gjosen ky artiklli me ate temen e Serbjankes ???

Edhe une vura re ngjashmerine e ketyre 2 situatave !
🖤 (1)
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 21:03   #16
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,964
Thanks: 7,812
Thanked 3,588 Times in 1,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
E paska fulliq Zoti plakun.

U prish dynjaja.
Zoti e pastron dynjane e felliqur! lol
🖤 (1)
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 21:46   #17
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,079
Thanks: 5,649
Thanked 11,807 Times in 4,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Po pra mesa duket ka bo keq gjithe jetén . Mdr

P.s Amin .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 21:49   #18
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,665
Thanks: 5,561
Thanked 11,473 Times in 3,876 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Medet...medet....
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 21:51   #19
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,835
Thanks: 7,698
Thanked 6,474 Times in 2,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

..............

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 25-03-2019 nė 21:56
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 21:53   #20
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,853
Thanks: 1,519
Thanked 8,658 Times in 3,829 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Pyetja tani shtrohet:

Ky plaku a mbaroi pas apo para se te mbaronte ?!
E shijoi o Socio thuhet. Me pas ne parking nuk arriti me ik n’shpi. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur