Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-03-2019, 21:55   #21
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,835
Thanks: 7,698
Thanked 6,474 Times in 2,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Exclamation Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
E shijoi o Socio thuhet. Me pas ne parking nuk arriti me ik n’shpi. Lol

Nuk specifikohet pra Teacher
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 22:09   #22
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,272
Thanks: 15,016
Thanked 12,843 Times in 8,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
E shijoi o Socio thuhet. Me pas ne parking nuk arriti me ik n’shpi. Lol
Ajo nuk dihet o Bad.
Por pėr mos tė ikur pėr dhjam qėni po supozojmė se mbaroi punė para se t'i mbaronte fryma.
Nejse mė mirė se ta shtypte makina e m*tit duke vajtur pėr tė lozur domino do kujtohet ky.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 22:38   #23
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,626
Thanks: 2,200
Thanked 1,224 Times in 818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Ja qe ka perse te vdiset
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 23:00   #24
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,168
Thanked 4,505 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Qashtu ka qene njo filmi: zogjte vdesin duke kenduar edhe xhaja vdiq duke padhuar hengri fiq dhe ke dera e hotelit vdiq po i forte xhaja, nuk doli se per qashtu stimuluesa edhe ai Gjinoja do e kishte zhadhavitur Marigojen
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 00:12   #25
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,994
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Zoti e pastron dynjane e felliqur! lol
Kjo qe do kqyresh ka ken 17-te vjeqare,ne bote ljubav me ni <pllak> 72 vjeqar.POETI me i MADH i Gjermanise i tere....KOHRAVE ky GJAJA
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Levetzow_A_1763__300x472_.jpg (16.6 KiloByte, 69 shikimet)
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 00:17   #26
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,274
Thanks: 2,572
Thanked 4,629 Times in 2,956 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Haha a kishte takat pa bravo I qofte ,paska ik i ngopur + kenaqur nga kjo jete
🖤 (1)
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 02:16   #27
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,608
Thanks: 10,955
Thanked 5,958 Times in 2,820 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Njė vdekje e pazakonshme ndodhi nė qendėr tė Gjilanit. Njė 74 vjeēar ndėrroi jetė pasi shijoi seksin me njė vajzė 52 vjet mė tė re.
Qejfin e bėri nė njė motel por nuk pati jetė tė kthehet nė shtėpi.
Burri nga Kabashi i Vitisė me inicialet A.H. qė dyshohet se ėprdori stimulues u alivanos nė parkingun e objektit qė ndodhet midis banesave e mė pas ndėrroi jetė.
22 vjeēarja njoftoi policinė pėr rastin ndėrsa prokurori kėrkoi autopsinė e trupit tė 74 vjeēarit.
Ndėrsa organi i akuzės nisi hetimet ndaj njė personi pėr kėtė rast.
Familjarėt e tė ndjerit thanė se ende nuk i dijnė rrethanat e sakta tė vdekjes sė tij por presin rezultatet e autopsisė.
Ndėrkohė e kanė hapur tė pamėn pėr tė.
_________________________________________
https://www.gazetaexpress.com/74-vje...me-22-vjecaren
Seē i sjell ca shkrime gjysmake, mo Fshatari!
PO kishte respektuar ky kėshillat e mjekut, si ta pėrdorte stimuluesin: parabuke e pasbuke?!

o sill shkrime pėr tė qenė, o mos sill fare!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 04:23   #28
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,327
Thanks: 4,496
Thanked 3,499 Times in 1,667 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Eh c'ben papunesia
🖤 (1)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 07:50   #29
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,082
Thanks: 875
Thanked 3,571 Times in 1,289 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

i lumte pushka hahahaha
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
🖤 (1)
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 08:23   #30
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 5,020
Thanks: 5,773
Thanked 3,560 Times in 1,367 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Athu kam me Ken gjall 74 siper
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
🖤 (1)
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 08:39   #31
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,964
Thanks: 7,812
Thanked 3,588 Times in 1,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hope Shiko postimin
Athu kam me Ken gjall 74 siper
Me 1 kusht :
Te qendrosh larg numrit 22, parkingjeve dhe moteleve !
🖤 (1)
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 10:04   #32
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,285
Thanks: 4,134
Thanked 6,868 Times in 2,350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Mbaroi a smbaroi pune, ai vdiq i lumtur. Edhe moshen lart poshte e kishte.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 11:30   #33
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,168
Thanked 4,505 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Eh c'ben papunesia

Thuaj lumturia se e vendosen nje statistike para disa ditesh, qe ne Kosove jane qashtu shume happy te lumtur.

Ne kushte normale, kur ik nje 22 vjeēare me nje 74 vjeēare, pos lekut ne vendin e lumturise, qe i bene keshtu parametrash bashke.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 12:09   #34
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,272
Thanks: 15,016
Thanked 12,843 Times in 8,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
i lumte pushka hahahaha
Po ēa po thua, ta shkrepėsh njė herė pushkėn (nėse e ka shkrepur) dhe tė vdesėsh nuk ėshtė pėr tė thėnė "i lumtė" por "jazėk".
Po qe se pushka ėshtė e ndryshkur nga mos pėrdorimi ai plumb qė shkrep mund tė tė vrasė, gjė e cila ndodhi.
Pėrfundimi: Nėse armėt janė tė pa mirėmbajtura ėshtė mirė tė mos i pėrdorėsh.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 12:16   #35
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,022
Thanks: 1,715
Thanked 727 Times in 526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Mire beri, qe iku ai, ishalla lumturohet 22 vjecarja, ishalla s'i ka vajt mundi kot.
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 12:57   #36
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,082
Thanks: 875
Thanked 3,571 Times in 1,289 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

ore atij i lumte o Akrep qe cke me te ne ate moshe spara e shkrepin te gjith.
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 13:30   #37
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,476
Thanks: 17,395
Thanked 22,212 Times in 8,623 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

te vjen per te vjell kur e mendon, nje vajze ne moshen qe do ishte mbesa jote...yuckkk
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 13:34   #38
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,168
Thanked 4,505 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
te vjen per te vjell kur e mendon, nje vajze ne moshen qe do ishte mbesa jote...yuckkk
po pra, ec e mos i thuaj, merri edhe nga keto ampiqilinat edhe ēfare ka nga ato te fortat ilaqe edhe ti thuash me keto kenoqesh fare, pij te gjitha me nje ngellenjke
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 13:36   #39
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,645
Thanks: 11,402
Thanked 9,405 Times in 6,018 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Sa po e himnizoni kete deshmorin e motelit me yahoo.com/

Ca thone: e ktheu bithen nga dielli i ngopur, ca te tjere: i lumt pushka se i punonte carku etj etj......

E keni menduar skenarin qe atij rrezikzis ti ket pushu pompacinoja sapo ajo pjeshka ti ket kerku llocat perpara ???
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 09:44   #40
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,444
Thanks: 8,363
Thanked 6,422 Times in 2,711 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Hallall i qofte, ja bofte Zoti vorrin Harem se paska vdekur si burrat, me palle ne dore ...
E paska mbyll dynjollikun me kapak florini, jepini nje medalje ketij njeriu!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
🖤 (2)
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur