Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-04-2019, 13:33   #41
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,139
Thanks: 984
Thanked 611 Times in 255 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

...jallah more Bab, po ku i punonte " palla" palloshit ,goca e shkrete sa stengeza ka perdorur ajo e di...palla po qe te ha koken ...
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 13:37   #42
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Tani ankohen per shqiptaret, gjeje nje te huaj ne ket moshe qe bene seks, shqiptaret e bejne me se miri hahahhaaha.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 13:43   #43
Mistrece
Edelweiss
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,833
Thanks: 151
Thanked 4,632 Times in 2,600 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 333
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Po ku ishe o derebardhe? Tani kuptoj pse u ka rene niveli ketyre temave.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 13:45   #44
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Misi, e gjeta temen ne mesin e juaj , nuk ja u solla une
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 13:46   #45
Mistrece
Edelweiss
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,833
Thanks: 151
Thanked 4,632 Times in 2,600 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 333
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Po, por ti i jep vleren e duhur.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 13:56   #46
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Tani ankohen per shqiptaret, gjeje nje te huaj ne ket moshe qe bene seks, shqiptaret e bejne me se miri hahahhaaha.
Nje deshe ti...
Na e paska dhi per pak... me 10 vjet
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 15:13   #47
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Lion, ky vetem u martu e me punu nuk e punon token si ky i joni, ky edhe jeten e la duke punu token, a keta tjeret ende gjall i ki
🖤 (1)
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 15:37   #48
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,952
Thanks: 7,801
Thanked 3,585 Times in 1,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Lion, ky vetem u martu e me punu nuk e punon token si ky i joni, ky edhe jeten e la duke punu token, a keta tjeret ende gjall i ki

Ia ka pa sherin ketij zbuluesit te viagrase , shkencetarit te famshem shqiptaro-amerikan Ferid Murati !

https://sq.wikipedia.org/wiki/Ferid_Murati
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 17:00   #49
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,202
Thanks: 2,556
Thanked 4,586 Times in 2,937 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Muhabete te thella paskan qene keto pune,3 faqe diskutime he mo ju lumte....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 17:45   #50
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,222
Thanks: 14,981
Thanked 12,815 Times in 8,059 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Muhabete te thella paskan qene keto pune,3 faqe diskutime he mo ju lumte....
Lėre mos u merr me kėto gjėra ti po shiko po nuk ti hekurosi ēarēafėt Oqeani gjej ndonjė Det se keq puna.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 17:53   #51
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,439
Thanks: 8,355
Thanked 6,399 Times in 2,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Une them qe ktij personazhi ti bohet nji monument ne mes te qytetit dhe emri i tij
ti vendoset nje rruge kryesore ne ate qytet me pllakate mermeri dhe me germa te arta...
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
🖤 (2)
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 18:13   #52
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,009
Thanks: 30
Thanked 92 Times in 79 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

dek shume e embel e plakut
do te kisha pas deshir qe edhe une te vdes ashtu disi
__________________
Ndėrtojmė tė Ardhmen - Pėr Ty dhe Shtetin!
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 18:23   #53
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,222
Thanks: 14,981
Thanked 12,815 Times in 8,059 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kashta Shiko postimin
dek shume e embel e plakut
do te kisha pas deshir qe edhe une te vdes ashtu disi
Pi viagra dhe e ke tė garantuar atė dėshirėn tėnde.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur