Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-04-2019, 14:17   #21
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 738
Thanks: 412
Thanked 423 Times in 243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Do te kete qene travesti ky dhendri, se grate zakonisht duan te tjere dhe martohen me te tjere.
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 14:27   #22
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

WTF mu dasht me lexu gjithe ket roman, per me kuptu qe dhanderi ka fol per nje femer tjeter
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 15:40   #23
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,079
Thanks: 5,649
Thanked 11,807 Times in 4,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Erdhi Dimri Shiko postimin
Do te kete qene travesti ky dhendri, se grate zakonisht duan te tjere dhe martohen me te tjere.
Jo mo dimri nuk besoj . Thjesht Eshte munduar Te mbaj dy kunguj ne nje sqetull derisa i ra njeri .
Mashkull i paskrupullt.


P.s Lumi
Kte nisa Te them qepare po e ndryshova pastaj lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 15:42   #24
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Jo mo dimri nuk besoj . Thjesht Eshte munduar Te mbaj dy kunguj ne nje sqetull derisa i ra njeri .
Mashkull i paskrupullt.


P.s Lumi
Kte nisa Te them qepare po e ndryshova pastaj lol
Seriozisht, lexo, lexo, lexo me dul gjuha jasht , kur arrij ne fund dhanderri ju tha per nje femer tjeter, nuk lash gje pa shah, nje potpuri shamjesh.
🖤 (1)
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 15:44   #25
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,079
Thanks: 5,649
Thanked 11,807 Times in 4,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Rri tani se me ze po qesh . Menduam te njejten gje. Lol

Po gjynah gjithe ai shpenzim kot .
🖤 (1)
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 15:50   #26
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Rri tani se me ze po qesh . Menduam te njejten gje. Lol

Po gjynah gjithe ai shpenzim kot .
Mi humbi 10 minuta te jetes.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 16:02   #27
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,166 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Mi humbi 10 minuta te jetes.
Une sdi pse jeton ti akoma...
E njejta gje te ka ndodh dhe ty, vetem se ty e kunderta...
E di ti dhe Bukuria per cka e kam fjlaen...

Apropo leximin e artikullit une e nderpreva qe ne pasazhin e dyte kur pash se perseriteshin fjalet/fjalite...e mendova do ta lexojne te tjeret per mua, si edhe ne shume raste tjera...si p.sh. dhe ti....

Nejse...meqe na ra puna kshtu e u takuam, ju pershendes...

Heej...perqafimi eshte per Bukurine...po t`shkon mendja si gabim noj gjo....
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
🖤 (2)
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 16:13   #28
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Une sdi pse jeton ti akoma...
E njejta gje te ka ndodh dhe ty, vetem se ty e kunderta...
E di ti dhe Bukuria per cka e kam fjlaen...

Apropo leximin e artikullit une e nderpreva qe ne pasazhin e dyte kur pash se perseriteshin fjalet/fjalite...e mendova do ta lexojne te tjeret per mua, si edhe ne shume raste tjera...si p.sh. dhe ti....

Nejse...meqe na ra puna kshtu e u takuam, ju pershendes...

Heej...perqafimi eshte per Bukurine...po t`shkon mendja si gabim noj gjo....
Hahahhahahahahhahahaahhaahahhahahahaha mi riktheve ata 10 minuta qe i humba , i fort je
Jojo taman puna perqafimin prej meshkujve se pranoj
🖤 (2)
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 16:17   #29
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,285
Thanks: 4,134
Thanked 6,868 Times in 2,350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
A eshte ndokush tjeter me nerva sa u sgjat ky/kjo gazetar per tna thene ca kishte ndodhur?

Lexoni vetem fjaline e fundit.
Si ste lexova cik para se ti hyja postimit te temes.

Artikull koti dhe palaēo mashkull.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 16:40   #30
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,327
Thanks: 4,496
Thanked 3,499 Times in 1,667 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

tek po pinim kafe nje punonjese qe eshte me barre po me thoshte qe se shpejti do merrte lejen e lindjes dhe po e uroja per femijen kur nje tjeter nje punonjes qe eshte gay me thote qe se shpejti edhe ai do behet prinder ...
aq shume u stepa duke menduar , po si e qysh sa harrova ta uroja
mmmmmmm, turp
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 17:22   #31
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,166 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Hahahhahahahahhahahaahhaahahhahahahaha mi riktheve ata 10 minuta qe i humba , i fort je
Jojo taman puna perqafimin prej meshkujve se pranoj
Nejse thash...po thom...mendova...se mos po t`shkon mendja dhe ty nojgjo...a pe din qysh, haha...se edhe luani i vetmuar me ka thon qe t`ia shprehi dashuricken drejtperdrejti...jo terthorazi...spi dihet sot o Lumo "hesapit" hiq, se qysh e kah t`vjen...

Minutat te qofshin fal...a do mo?
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Samiu : 23-04-2019 nė 17:24
🖤 (1)
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 17:55   #32
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Nejse thash...po thom...mendova...se mos po t`shkon mendja dhe ty nojgjo...a pe din qysh, haha...se edhe luani i vetmuar me ka thon qe t`ia shprehi dashuricken drejtperdrejti...jo terthorazi...spi dihet sot o Lumo "hesapit" hiq, se qysh e kah t`vjen...

Minutat te qofshin fal...a do mo?
E @Sami , po ankohesh ? Ama burre ti. Sot te doli frika e marteses me mua? Nuk ankohesh as tek tema ku u hap, po duhet te te ndjek pile me pile te shoh se ku po ankohesh
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
🖤 (1)
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 18:54   #33
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,166 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
E @Sami , po ankohesh ? Ama burre ti. Sot te doli frika e marteses me mua? Nuk ankohesh as tek tema ku u hap, po duhet te te ndjek pile me pile te shoh se ku po ankohesh
Hahahahahahaha...jo mer se nuk po ankohem une, perkundrazi...do te gezohesha shume une sikur te kisha sa me shume oferta te tille ...

Lumin e provokova apo doja ta nxisja qe te thoshte se po...qe e pranon dhe ai perqafimin. ..


Se vdiqa tuj qesh. ...e sidomos sot kur e kam lexu ate qe i ke thon Bablokut qe "ushqimet e kaperdisura" te mos i hudhin....
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Samiu : 23-04-2019 nė 18:58
🖤 (1)
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 18:56   #34
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Hahahahahahaha...jo mer se nuk po ankohem une, perkundrazi...do te gezohesha shume une sikur te kisha sa me shume oferta te tille ...

Lumin e provokova apo doja ta nxisja qe te thoshte se po...qe e pranon dhe ai perqafimin. ..
Mire bere qe e provokove, por kujdes ose se mos pranon. Se une te provokova ty, se e di qe nuk te prishet mendja kollaj
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 18:59   #35
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,166 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Mire bere qe e provokove, por kujdes ose se mos pranon. Se une te provokova ty, se e di qe nuk te prishet mendja kollaj
E ndryshova postimin me lart. ..lexoje. ...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 19:02   #36
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
E ndryshova postimin me lart. ..lexoje. ...
Po ca me bo ore. Bark ngopuri nuk pyet per bark thatin. Duhet me j'a kujtu
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
🖤 (1)
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 19:08   #37
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Nejse thash...po thom...mendova...se mos po t`shkon mendja dhe ty nojgjo...a pe din qysh, haha...se edhe luani i vetmuar me ka thon qe t`ia shprehi dashuricken drejtperdrejti...jo terthorazi...spi dihet sot o Lumo "hesapit" hiq, se qysh e kah t`vjen...

Minutat te qofshin fal...a do mo?
Jo more Sami, ky Lioni po nxehet me ty, tani po ju leshohet Sibores, hahahhahahhahahaha
🖤 (1)
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 19:09   #38
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Jo more Sami, ky Lioni po nxehet me ty, tani po ju leshohet Sibores, hahahhahahhahahaha

Ragnar ...

https://www.forum-al.com/showpost.ph...&postcount=732
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 19:13   #39
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Jooooooooo s’ka kthim mbrapa, te ka mbet ne dore Sibi, tash do e martosh, t’i bene letrat e Frances, “A sharron kama ntepih” edhe shijoje dreqin deri ne maximum
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 19:35   #40
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dhėndri bėn deklaratėn qė i le tė gjithė nė shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Jooooooooo s’ka kthim mbrapa, te ka mbet ne dore Sibi, tash do e martosh, t’i bene letrat e Frances, “A sharron kama ntepih” edhe shijoje dreqin deri ne maximum
Kush tha qe po kthehem per mbrapa ore ? E ke keqkutuar . Ca thua ore. Une nuk po martoj dot kalamajte e mi perse pari ti thua ec e marto ate tjetren per se dyti apo per se treti. E gje vete ajo. Kete tepihun si shume me lesh e ke ble ti shoku. Apo te hyje kemba brenda e te ndjehet rehat
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur