Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Ndėrkombėtare

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-07-2019, 12:55   #1
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,222
Thanks: 345
Thanked 611 Times in 449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Shqipėria anulon pjesėmarrjen nė samitin e SEECP

Ministri nė Detyrė pėr Evropėn dhe Punėt e Jashtme Gent Cakaj ka njoftuar se Shqipėria nuk do tė marrė pjesė nė samitin e Procesit tė Bashkėpunimit tė Evropės Juglindore (SEECP) organizuar nga Bosnje Hercegovina.

Nė njė postim nė rrjetin social “Twitter”, Ministri nė Detyrė shkruan se trajtimi nga organizatorėt nė drejtim tė Kosovės ėshtė i papranueshėm. Cakaj thotė se trajtimi ndaj Kosovės shkon kundėr synimit pėr tė krijuar njė atmosferė besimi, marrėdhėnie tė fqinjėsisė sė mirė dhe stabilitet. Ministri nė Detyrė Cakaj shkruaj se nuk mund tė ketė bashkėpunim pa trajtim tė barabartė.

“Qėndrojmė sė bashku,” pėrfundon Cakaj nė Twitter. Njė Ditėn mė parė Presidenti i Kosovės Hashim Thaēi kishte njoftuar se ishte ftuar tė merrte pjesė nė samit me njė shėnim shpjegues pranė emrit tė Kosovės, nė dallim nga shtetet e tjera. Kosova refuzoi ftesėn.

(balkanweb)
🖤 (1)
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 13:24   #2
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Nese rastesisht e bojkoton edhe Maqedonia Veriore deshton komplet samiti.

Nga dje po zhvilohet edhe nje beteje diplomatike mes Serbise dhe Bullgarise pas deklaratave pro Kosoves te kryeministrit bullgar.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
🖤 (1)
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 13:29   #3
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,624
Thanks: 11,360
Thanked 9,394 Times in 6,011 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Qashtu bac, asht n'krymje e siper.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 16:37   #4
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,833
Thanks: 861
Thanked 1,623 Times in 943 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Nuk ka vend per bravo , Shqiperia e ka per detyre te mbroje interesat e Kosoves dhe anasjelltas. Skemi askend me te afert pervec njeri tjetrit.
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (4)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 17:20   #5
Mistrece
Edelweiss
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,859
Thanks: 151
Thanked 4,642 Times in 2,606 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nuk ka vend per bravo , Shqiperia e ka per detyre te mbroje interesat e Kosoves dhe anasjelltas. Skemi askend me te afert pervec njeri tjetrit.
Me ke marre fjalet.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 18:44   #6
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,971
Thanks: 15,515
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Ne mos gabohem Bosnja i mori 90 Milion euro per.....3 objekte dhe jo dve sic tha opozita albanistanit.Kshu me....LLAPE te kepusim ATAVE.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 12:42   #7
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,833
Thanks: 861
Thanked 1,623 Times in 943 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Po Ilir Meta kishte marre pjese ne takim? Cfare turpi.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 12:44   #8
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Po Ilir Meta kishte marre pjese ne takim? Cfare turpi.
koqe kanari
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 16:57   #9
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Po Ilir Meta kishte marre pjese ne takim? Cfare turpi.
Qeveria e bojkoto ne solidarizim me kosoven e presidenti i bardhylit e piratit shkon pa pik turpi. Me ni her duhet shkarku ku tartabiq topall, qe duket sikur i ka ra HIV virus.
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 17:13   #10
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,160
Thanked 4,504 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Qeveria e bojkoto ne solidarizim me kosoven e presidenti i bardhylit e piratit shkon pa pik turpi. Me ni her duhet shkarku ku tartabiq topall, qe duket sikur i ka ra HIV virus.
Bravos i qofte, iku Skraparlliu qiti pushke ne midis shkijeve edhe ju tha se ēfare duhet te bejne, jo sikur ai qetri tumanadidasja, qe bene dhafa per shkembim territoresh fshehtas e tani po me koordinon solidarizim. Mos qofte godhum edhe ky se qata godhumat ishin qashtu transvest milet me qashtu e me qasishne nuk ja qedhon cilen kane bycen e cilen fytyren pa turp hiq
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 17:17   #11
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,971
Thanks: 15,515
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
koqe kanari
Per Paskal Milo kam pasur deri diku nje fare konsiderate,si i majte apo gjoja.Qe kur foli ne tv per kte MIKROBEN e Skraparit....eshte udheheqes qe nuk dorezohet MENDOVA...Arben kta KLYSHAT himariotis apo vunois jane te GJITHE....KOPILA grek.

PS: Paske pasur pershtypje te gabuara....Beno.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 17:18   #12
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,971
Thanks: 15,515
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Bravos i qofte, iku Skraparlliu qiti pushke ne midis shkijeve edhe ju tha se ēfare duhet te bejne, jo sikur ai qetri tumanadidasja, qe bene dhafa per shkembim territoresh fshehtas e tani po me koordinon solidarizim. Mos qofte godhum edhe ky se qata godhumat ishin qashtu transvest milet me qashtu e me qasishne nuk ja qedhon cilen kane bycen e cilen fytyren pa turp hiq
Mos bo humor ....KOT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 18:07   #13
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
PĆ«rgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nuk ka vend per bravo , Shqiperia e ka per detyre te mbroje interesat e Kosoves dhe anasjelltas. Skemi askend me te afert pervec njeri tjetrit.
Shqiperia nuk e ka detyre por detyrim. Kosova eshte Shqiperi. Nuk ka shtet Kosovar ,sepse nuk ka pasur kurre dhe nuk duhet te kete kurre. E perseris. Kosova eshte Shqiperi. Eshte derdhur gjak nga shqiptaret ne shekuj. Eshte derdhur gjak jo per Kosove apo Shqiperi vecmas. Eshte derdhur gjak per Shqiperine meme, per flamurin , per kombin. Por kjo pak i intereson shqipove andej e ketej kufirit se e shohin memen Shqiperi si bacen e tyre apo si lope qe duan ta pallojne e t'a mjelin sa te mundin duke shkelur mbi gjakun e derdhur te burrave ne shekuj.
Problemi eshte se shqiptaret po e tregojne veten se jane shnderruar ne qelbesira dhe pa dinjitet. Shiko marredhenijet e Tacit me Rramushit dhe Rames me Meten. Thote dicka njeri, tjetri direkt ne drejtimin me te kundert te mundeshem.Kur thuhet apo vendoset qe nuk shkohet ne nje konfererence apo diku, vendimi nuk merret se me do mua trapi apo tjetrit. Mblidhen kokat dhe vendosin. Dilet dhe me deklarate zyrtare. Kjo qe ndodh me shqiptaret tregon kafsherine e tyre. Po po. Kafsherine.As me shume dhe as me pak. Voltana thote nuk iki une (nderkohe e di shume mire qe pordhe me Kryeministrin nuk ka, se te shkarkon). Merr vendim ne mos gaboj Ministri i Jashtem i Shqiperise qe nuk do marre pjese ne konference, i fryhet Ilir Metes per pordhe dhe shkon e merr pjese, nderkohe qe Lule me Moniken e ka mendjen te beje protesta ne Tirane. Nderkohe qedhe ju te gjithe ketu perfshire dhe analistet e leshit ne Shqiperi dhe ne Kosove i meshoni faktit qe Shqiperia nuk morri asnje ndihme. Ore popull . Ore a jeni ne terezi te gjithe ju ? Ore njerez. A keni ore llogjike ne koke ? Po ata qe kane parate dhe shikojne se c'bejne shqiptaret ne te dy anet e kufirit, pse duhet te ndihmojne shqipetaret kur ne rradhe te pare shqiptaret nuk ndihmojne/merren vesh me njeri tjetrin? Kur shqiptaret ne te dy anet e kufirit as nuk pjerdhin hic as per komb, as per popull as per institucione .... pse do hedhi Europa para ne Shqiperi dhe Kosove ?

P.S.
Sot bera muhabte me nje bullgar. E hapi vete muhabetin. Ndihej krenar se perfaqesuesi bullgar ne konference ishte perplasur me Vucicin apo Tadic per problemin/njohjen e Kosoves duke i thene: Kombet njihen nga kombet dhe jo nga organizatat etj, etj.Une dicka kisha lexuar dje per kete problem. Problemi ishte majisur keq dhe i eshte dhene note proteste ambasadorit serb ne Bullgari ne mos gaboj ( sic me tha ai bullgari, se pertoj te kontrolloj tani).

Dhe..... e di si me duket mua vajtja e Metes ne konference , sherret mes kosovareve apo Lule qe doli dje ne proteste ???? Me duket se me shume se ce duan ne veten na duan te tjeret ! Po na del se Kosoven me shume se ce do Ilir Meta e do qeveria bullgare ! Faktet jane fakte. Varet si i shikon. Dhe te jeni te sigurte qe bota i shikon sic po j'a u them une dhe jo si i shikoni ju forumas apo analistat e ndyre/llapaqene shqiptare dhe kosovare! Sjhqiperine dhe Kosoven e kemi katandisur neve vete ne kete fare feje dhe nuk ka faj asnje tjeter . Po . Ne vete ! Eh, o shqipo mjerane !
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 18:07   #14
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Bravos i qofte, iku Skraparlliu qiti pushke ne midis shkijeve edhe ju tha se ēfare duhet te bejne, jo sikur ai qetri tumanadidasja, qe bene dhafa per shkembim territoresh fshehtas e tani po me koordinon solidarizim. Mos qofte godhum edhe ky se qata godhumat ishin qashtu transvest milet me qashtu e me qasishne nuk ja qedhon cilen kane bycen e cilen fytyren pa turp hiq
Tumandisja va tha midis beogradid se ēfar duhet te bojn. Skraparlliu gullum e ka grujen lol

Qe dhe pak kur ta shkarkojm do va bim bashk me monikun dhurat ne presheve majeni atje skraparlliun me gjith gullumen qe e ka per gru
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 19:07   #15
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,160
Thanked 4,504 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Mos bo humor ....KOT.
lexo pra, dhe per mendimin tim, po ky Meta qe mund te jete edhe me i korruptuar se Tumanja, por ne rrafshin kombetare 1000 here eshte me i sinēerte dhe burrerore se Tumanbucja! Hiē pa humor, por true dhe reality.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 19:09   #16
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,160
Thanked 4,504 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Tumandisja va tha midis beogradid se ēfar duhet te bojn. Skraparlliu gullum e ka grujen lol

Qe dhe pak kur ta shkarkojm do va bim bashk me monikun dhurat ne presheve majeni atje skraparlliun me gjith gullumen qe e ka per gru
Po qashtu ne Beligrad edhe nje Enveri, para Edverit pati ikur ne vizite dhe perfundimin e filmit e dijne te gjithe.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 19:10   #17
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
lexo pra, dhe per mendimin tim, po ky Meta qe mund te jete edhe me i korruptuar se Tumanja, por ne rrafshin kombetare 1000 here eshte me i sinēerte dhe burrerore se Tumanbucja! Hiē pa humor, por true dhe reality.
jo tashti bash ke bo humor kot lol, po kot fare.
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 19:13   #18
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Po qashtu ne Beligrad edhe nje Enveri, para Edverit pati ikur ne vizite dhe perfundimin e filmit e dijne te gjithe.
cili ishte perfundimi i vizites se enverit? prishja me jugosllavin dhe pushkatimi i te gjith projugove?

te njejtat sene qe tha iliri ne sarajevo i tha tumanja ne beogrado. si shkon presidenti ne ni takim ku qeveria e bojkoton sepse e bojkotoj dhe kosova?
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 19:16   #19
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,160
Thanked 4,504 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
jo tashti bash ke bo humor kot lol, po kot fare.
Socjalistave u besojme, po aq sa Godhave jubox jane me dhafa, por tentativat e veprave i kane qashtu, qe c‘ke me ta. Pos Saliut, atyre qereve nuk ju besojme, po erdhen edhe me kuran e bibel.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2019, 19:18   #20
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,255
Thanks: 15,010
Thanked 12,838 Times in 8,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiperia Solidarizohet me Kosoven per Takimin e Sarajeves

Ore ky u dobėsua nga dhjami nė trup apo i ka shkrirė gjithė "dhjami" brėnda kafkės?
Nė Sarajevė mes tifozėve skocez tė Celtic FC.
I ka shkarė komplet ledhi kėtij.


Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur