Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-07-2019, 19:23   #21
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,853
Thanks: 1,519
Thanked 8,658 Times in 3,829 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Tani keta po protestojne se po u prishet teatri apo pse do ndertojne dhe godina te tjera perreth??? Jam nje cik confused??!! Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:24   #22
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
@derjansi ti ke te drejte qe qesh se vetem teatrin e rilindjes njef me regjizor edi ramen.
Ka aktore e artiste qe kane 1 vit e gjysem qe protestojne aty por ske si ta dish se per shqiperine informohesh vetem ke ErTv ne facebook. Lol

@Bad ty te duket normale qe trualli publik ti jepet privateve se do ndertojne nje teater te ri aty e pastaj disa kulla per vete. Ka plot vende te tjera nese keta duaj vertete te ndertojne nje teater. Ceshtja eshte se ketyre si plas ke teatri por duan ti japin truallin Fushajt per te bere plackitjen e rradhes ndaj ketij vendi duke mbushur xhepat e tyre.
kush aktor mo? ai i stopit?

se robert ndreniken e qujtet te shitun ju? sa vle ky nuk vlejn gjith ato to tjeret bashk
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:26   #23
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Tani keta po protestojne se po u prishet teatri apo pse do ndertojne dhe godina te tjera perreth??? Jam nje cik confused??!! Lol
kto jan te njejtit ftyra qe protestun kundra parkut te fmive ke liqeni artificial, po ashtu te njejtet qe protestun per stadiumin qemal stafa, tani i jan gjujt teatrit gjoja u dhimset shum. jan thjesht partiake te deshtum kaq
__________________
VeteVendosje
🖤 (1)
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:27   #24
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
kush aktor mo? ai i stopit?se robert ndreniken e qujtet te shitun ju? sa vle ky nuk vlejn gjith ato to tjeret bashk
Budina, Ai i stopit, Neritan Licaj e shume te tjere.
Ka qene edhe Ndrenika e shume te tjere aty por keta Ridhjerasit bejne presion ke rroga e buka e shume jane terhequr.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:27   #25
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 857
Thanks: 0
Thanked 191 Times in 159 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:28   #26
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

nuk do kishte se si tna mungote dhe supermoderatori ktu pordhet me rigon te brrylit
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:29   #27
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 857
Thanks: 0
Thanked 191 Times in 159 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

1000 dhe me shume forca policie te teatri, sikur kane rrethu Bin Ladenin, apo Mullah Omarin.

Lleshi ja kaloi Gramoz Ruqit.

https://www.faxweb.al/e-fundit-tensi...-person-video/

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga doganieri : 24-07-2019 nė 19:36
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:30   #28
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Budina, Ai i stopit, Neritan Licaj e shume te tjere.
Ka qene edhe Ndrenika e shume te tjere aty por keta Ridhjerasit bejne presion ke rroga e buka e shume jane terhequr.
ose jan terheq se se e pan se sju hate shum ju per teatrin po ju han per PD. e dhe ato dun te perfomojn ne ni teater te ri dinjitoz e jo neper kazermat e ushtris italiane

neritan licaj ai i kasandres mo? ka lujt naj film tjeter ne jeten e vet ai?
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:31   #29
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
kto jan te njejtit ftyra qe protestun kundra parkut te fmive ke liqeni artificial, po ashtu te njejtet qe protestun per stadiumin qemal stafa, tani i jan gjujt teatrit gjoja u dhimset shum. jan thjesht partiake te deshtum kaq
Mos u kap me Brrylin, 130 milion Euroshi eshte dicka reale. Do e paguajne Shqipetaret sepse Edi Rama mbylli Agon Channel se nuk i bindeshin urdhrave e sulmonin qeverine.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:32   #30
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Mos u kap me Brrylin, 130 milion Euroshi eshte dicka reale. Do e paguajne Shqipetaret sepse Edi Rama mbylli Agon Channel se nuk i bindeshin urdhrave e sulmonin qeverine.
agon channel u mbyll se ishte aktivitet mafioz jo se sulmote qeverin. se qeverin gjith kanalet shqiptare pa pushim po e sulmojn
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:35   #31
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Ne agonine e tyre diktaturat behen qesharake. Ca qytetare dhe ca aktore, mbrojne pronen publike nga shteti. Ky diktatoruci i peshtire ka rreshkitur nga trute.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:36   #32
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,272
Thanks: 15,016
Thanked 12,843 Times in 8,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
kto jan te njejtit ftyra qe protestun kundra parkut te fmive ke liqeni artificial, po ashtu te njejtet qe protestun per stadiumin qemal stafa, tani i jan gjujt teatrit gjoja u dhimset shum. jan thjesht partiake te deshtum kaq
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:36   #33
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,034
Thanks: 3,492
Thanked 2,813 Times in 1,898 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
nuk do kishte se si tna mungote dhe supermoderatori ktu pordhet me rigon te brrylit
Mire ata protestojne se nuk duan qe te prishet teatri. Po ti per cfare po proteston ketu, per te mbrojtur miliardat qe ndajne Rama&Co?
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:36   #34
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,838
Thanks: 862
Thanked 1,626 Times in 946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Nuk kishte si te ndodh ndryshe, derjansi edhe Bad Teacher duke sha aktoret e duke mbrojtur rilindjen. Lol
Aktoret per tu sha jane o Venom qe n'momentin qe pranojne Bashen t'i bashkohet protestes. Basha e bo per kapital politik , neser me ardh ne pushtet do jete i pari qe do e shembė teatrin , as qe i rruhet hic per artistet.

Mos harroni qe jane po t'njejtit njerez qe privatizun Shqupin dhe shiten hotel dajtin mrena nates , pa permend afera tjera grabitje pronash publike nga vermoshi ne konispol.

Shqiperia ska asnje shprese pa dale nje alternative e re politike. Kto qe shihni jane thjesht fasada sepse teatri do prishet dhe kompania qe do e ndertoje do jete po e njejta qe ka pastru leket e te majteve dhe te djathteve , dhe Basha kte e di sot e dy vjet.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:38   #35
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
agon channel u mbyll se ishte aktivitet mafioz jo se sulmote qeverin. se qeverin gjith kanalet shqiptare pa pushim po e sulmojn
Po gjyqin si e fituan keta mafjozet? Lol
E di cilet jane gazetaret qe e sulmojne qeverine edhe sot? Adi Krasta, Meco e dy tre kokrra te tjera qe kane qene ke Agon Channel.
Boll permende PD se sme ha palla ke PD mua, nji mut jane si ky drogaxhiu qe mbron ti.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:38   #36
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
kshtu e dun shqipnin kto. kandahar.
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:40   #37
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,272
Thanks: 15,016
Thanked 12,843 Times in 8,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
kshtu e dun shqipnin kto. kandahar.
Ja dhe "protestuesit qytetar" qė i janė bashkuar aktorėve se ju hap thyba pėr tatrin, bosh bashkia e Kamzės.

Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:42   #38
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Tjeter koicidence, Gazeta Tema dhe Facebooku lalit.
O Akrep po ate videon ku thoshte se do pezullonte lejet e ndertimit ne Tirane edhe i ka 3 fishuar e ka hedhur aty? Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:43   #39
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,418
Thanks: 151
Thanked 749 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

punonjsit e bashkis kamez jan shum te dhan mas teatrit dhe artit ne pergjithsi. kam nja dy katunar tmit qe punojn atje. artedashes te mdhej.

edhe xhelali thon qe e ka pas shum pasion teatrin, dhe e ka zhvillu shum teatrin ne kames, bathorja dhe paskuqani po perjetojn ni renissance te artit the kultures
__________________
VeteVendosje
🖤 (1)
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 19:44   #40
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,272
Thanks: 15,016
Thanked 12,843 Times in 8,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Zėri i Amerikės: Tensione tė forta pėrpara Teatrit Kombėtar, policia tėrheq zvarr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
punonjsit e bashkis kamez jan shum te dhan mas teatrit dhe artit ne pergjithsi. kam nja dy katunar tmit qe punojn atje. artedashes te mdhej.

edhe xhelali thon qe e ka pas shum pasion teatrin, dhe e ka zhvillu shum teatrin ne kames, bathorja dhe paskuqani po perjetojn ni renissance te artit the kultures
Ja edhe aktorėt qė duan tė ndėrtohet teatri i ri, interesante ėshtė edhe Rajmonda Bulku ish deputete e PD.


http://www.gazetatema.net/2019/07/24...-godine-te-re/
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur