Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-08-2019, 11:28   #141
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,499
Thanks: 4,169
Thanked 4,518 Times in 3,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Apet kane share pisat per 10 kukoshka ne toke, ua hengert dreqi shkurllatat, qe nuk u mesuan njehere

Mėrgimtari nga Peja rrėfen tmerrin qė e pėrjetoi nė Vlorė, si deshėn t’ia rrahnin gruan dhe fėmijėt nė sy tė policisė
Nga: A.Zh Mė: 7 gusht 2019 Nė ora: 10:10


Pamje nga plazhi i VlorėsNjė qytetar nga fshati Jabllanicė i vogėl i Pejės, qė jeton nė Gjenevė, kishte zgjedhur pėr pushime sivjet qytetin e Vlorės.
Por, ai atje ka pėrjetuar njė ndodhi tė keqe.


Nė njė rrėfim pėr gazetėn “Bota sot”, qytetari (emėr i njohur pėr redaksinė), ka treguar pėr sjelljet agresive dhe vulgare tė punonjėsit tė njė qendre tregtarė nė Vlorė.
Ai ka thėnė se policia nuk kishte reaguar fare nda kėtij punonjėsi dhe me kėtė veprim, turisti ėshtė shprehur shumė i zhgėnjyer.

Turisti ka treguar se nė Vlorė kishte shkuar me bashkėshorten dhe fėmijėt e tij, por nė “Aulona park”, njėri nga kamarierėt kishte kėrcėnuar verbalisht bashkėshorten e tij, pasi fėmijėt kishin derdhur kokoshka pa dashje nė shesh.
“Zgjodha qytetin e Vlorė pėr t’i kaluar pushimet verore. Te “Aulona park” (nė Vlorė) bashkėshortja ime vajti me dy fėmijėt pėr njė kafe dhe pėr t’ia plotėsuar dėshirėn kalamajve. Meqė nėse ėshtė njė qendėr argėtuese pėr fėmijė, gjatė argėtimit ata kishin derdhė ca kokoshka pa dashje nė shesh”, ka treguar ai.
Qytetari nga Peja ka treguar se gruaja e tij e trembur kishte mbledhur kokoshkat.
“Unė isha duke vajtur ta shoqėroj familjen time dhe me tė arritur, kamarieri iu vėrsul bashkėshortes sime me kėrcėnim verbal “mblidh kokoshkat” (asnjėra palė nuk e kishin kuptuar qė unė gjendesha prapa). Bashkėshortja i mblodhi me nxitim dhe e trembur. Ndėrhyra nė vend ngjarje, sepse fėmijėt u trembėn, gjithashtu. Por, shėrbyesi filloi edhe me mua gjuhėn agresive. Unė nxjerra familjen nga ky ambient, por shėrbyesi ishte prapė agresiv ndaj neve dhe nė momentin qė ishim jashtė ambientit, ai iu drejtua bashkėshortes sime prapė me agresivitet”, ka thėnė mė tej ai.
Turisti ka treguar se pėr tė evituar konfliktin fizik kishte telefonuar policinė, e cila nuk kishte reaguar as nė vendngjarje pėr rastin nė fjalė.

Ai ka thėnė se ndonėse ka dhėnė deklaratė nė polici, nuk ėshtė marrė masa ndaj kamarierit qė kishte kėrcėnuar familjen e tij.
“Pėr tė evituar njė konflikt fizik, kam marrė policinė nė telefon. Me tė arritur patrulla e policisė, nė prezencė tė policisė, shėrbyesit e “Aulona park” mu drejtuan me agresivitet dhe me trajtuan "bythqier", policia nuk reagoi (ishte polici nr 26796) dhe mua mė dėrguan nė komisariat sė bashku me njė punonjės tė kėsaj qendre argėtuese pėr tė dhėnė deklaratė rreth ngjarjes.
Rasti qė ndodhi nuk vuri peshė tek policia dhe isha i zhgėnjyer nga reagimi i policit. Deklaratėn e nėnshkrova nė stacionin policor”, ka pėrfunduar rrėfimin e tij qytetari nga Peja.

https://www.botasot.info/aktuale-laj...y-te-policise/
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2019, 12:54   #142
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,928
Thanks: 1,985
Thanked 2,826 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
par ka mbyllur reputacionin
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Shkoj nė njė market kėtu ku po pushoj dhe marr bukė, balsam flokėsh dhe vaj luledielli ( nė raft shkruhej 130 lekė)
Mė thotė gjithsej 600 lekė;- i ktheva pėrgjigje qė vaj kushton 130 lekė sipas afishimit tuaj nė rafte.
Mu pėrgjigj ;- jo ėshtė 150 lekė po lėre ē'shkruan aty.
Po buka sa kushton ; e pyes
Mė tha 80 lekė.
Prapė i thashė nuk del shuma 600 lekė.
80 + 150 + 300 lekė balsam bėjnė mė pak.
U arsyetua qė buka kuahton 150 lekė, por sikur mė the 80 lekė, i thashė.

Mu pėrgjigj mund ti kthesh po deshe po aq bėjnė.
Tė tė vjedhin dhe pa ju dridhur qerpiku fare, sa pėr faturė tatimore harroje edhe pse ėshtė nė rrugėn kryesore ndėrlidhėse tė kryeqytetit me veriun e Shqipėrisė.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga par : 12-08-2019 nė 12:56
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2019, 13:35   #143
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 632
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Nuk kisha ndrmend te shikoja ato komentet tek vidioja, por me shume me beri kureshtar Kurti.

Shume te pabese ata kosvaret atje.

Jo vetem te pabese, por te qelbur dhe flliqur.


Nuk i kisha prit kurr ato komente.


Kosovaret e kane nje reputacion si te pabese ne Shqiperi, por nuk prisja te shkonte flliqesia der ne kete nivel.

Une po jua them troc, po te fillojne shqiptaret e Shqiperise me histori me kosovare, nuk mbarojne, vet im ate ka histori me biznesmene kosvare qe jan zhdukur dhe nuk kane paguar parate.

Mos te filloje pastaj me dhomat neper plazhe qe i linin si kafshet, te mbuluar me mbetje njerezore, deri ketu arrinte pislleku.

Pa ju futur flliqjes qe shkaktonin dhe ende shkaktojne neper plazhe.

Nuk dua te permend faktin qe per 6 muaj jane mbajt 800,000 kosvare me buke nga shqiptaret e varfer.

Mos te hapim petat e lakrorit ketu per te tjera ngjarje.

Ato komentet aty jane shume te pabese dhe te fliqura.

ata kosovare mos te vine dhe mos te kthehen me ne shqiperi.

Zona si durresi apo shengjni mund te demtohen pak ekonomikisht per pak vite por cilesia e turizmit shqiptar do rritet me kalimin e kohes, me mire do jete.


Me idealizma mund te shkojme der ne hene, por edhe bashkimin kombetar nuk kemi ce duam.

Majft njerez te flliqur kemi ketu ne shqiperi, nuk ka cna duhen te tjeret.
Veq do komente ne youtube po i merr seriozisht? Keto gjera ndodhin edhe ne Kosove.

Ne video tjera kom pa plot Shqipetar t'Shqiperise tu i sha Shqipet e Kosoves dhe bile i mbeshtetin edhe Serbet. Ka edhe Kosovar qe e shajn njeri-tjetrin veq pse jane prej nje qytet apo nje katund tjeter ne Kosove.

Sa per Durresi,

Durresi osht vend palidhje dhe njerz atje jane sikur magjyp apo mazi ne mentalitet. S'ka lidhje me Shqipetaret e Shqiperise ne pergjithesi.
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2019, 13:41   #144
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 632
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Sa per bashkim kombetar, nuk e kemi aq gajle. Plot t'Shqiperise mendojn qe jemi Islamista pra jane kunder bashkim.

Shqiperia osht shtet se 100+ vjet por ende si shtet kurgja s'ka arrit, vetem korupcion dhe varferi. Kurse Kosova osht shtet vetem 10+ vjet por osht ka e nxan Shqiperine.


Mas pari ndertoje shtetin tande tani pastaj folim per bashkim.
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2019, 13:45   #145
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,062
Thanks: 1,852
Thanked 2,030 Times in 1,534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ice Shiko postimin
Sa per bashkim kombetar, nuk e kemi aq gajle. Plot t'Shqiperise mendojn qe jemi Islamista pra jane kunder bashkim.

Shqiperia osht shtet se 100+ vjet por ende si shtet kurgja s'ka arrit, vetem korupcion dhe varferi. Kurse Kosova osht shtet vetem 10+ vjet por osht ka e nxan Shqiperine.


Mas pari ndertoje shtetin tande tani pastaj folim per bashkim.
P0, prishtina po ben 10+ vjet qe eshte ndertu
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2019, 14:29   #146
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,965
Thanks: 7,818
Thanked 3,589 Times in 1,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

E teprum me kete telefon ...!
__________________
Tu n’es plus lą oł tu étais, mais tu es partout lą oł je suis.

V.H
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2019, 19:34   #147
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,499
Thanks: 4,169
Thanked 4,518 Times in 3,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Jo hiē, po atij qe ta vjedhe telefonin eshte per te ja hulle bomben 5 here, boooom e boooom e booooom e boooom e booom edhe ne fund me ja kadhe themelin me nje krahe sane me ēibrit se parate thone shkojne e vijne, ama ajfunja shkon dhe nuk kthehet me.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2019, 23:45   #148
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,020
Thanks: 15,575
Thanked 9,233 Times in 6,243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ice Shiko postimin
Veq do komente ne youtube po i merr seriozisht? Keto gjera ndodhin edhe ne Kosove.

Ne video tjera kom pa plot Shqipetar t'Shqiperise tu i sha Shqipet e Kosoves dhe bile i mbeshtetin edhe Serbet. Ka edhe Kosovar qe e shajn njeri-tjetrin veq pse jane prej nje qytet apo nje katund tjeter ne Kosove.

Sa per Durresi,

Durresi osht vend palidhje dhe njerz atje jane sikur magjyp apo mazi ne mentalitet. S'ka lidhje me Shqipetaret e Shqiperise ne pergjithesi.
Ka dhe do kosovare Durrsi...ne rrethinat afer.Te moqem
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 00:00   #149
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,499
Thanks: 4,169
Thanked 4,518 Times in 3,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Normal qe qashtu kosovareve, sikur ky Iceja eshte per t‘ua thyer ajfunen te kufiri kokes edhe ti thuash: shut up and to be happy qe nuk vjen ke pdhazhi to make salqiqe gici from you
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 02:14   #150
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,893
Thanks: 6,720
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Ju lutem a din kush gja mbi situaten e ktyne telefonave? A u gjeten ala nonji update?!
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 11:23   #151
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,049
Thanks: 1,676
Thanked 1,840 Times in 792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Per nje telefon e paskeni zgjatur temen 8 faqe?
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 11:24   #152
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,082
Thanks: 13,080
Thanked 7,241 Times in 4,587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Per skifterat jo per telefonin
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 11:26   #153
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,049
Thanks: 1,676
Thanked 1,840 Times in 792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Po do hane edhe ata te shkretet, se gjynah.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 11:27   #154
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,082
Thanks: 13,080
Thanked 7,241 Times in 4,587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Po te hane tju beje mire por jo ne xhepin tim
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 12:21   #155
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,313
Thanks: 15,056
Thanked 12,872 Times in 8,101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Po te hane tju beje mire por jo ne xhepin tim
Po si thua ti tė hanė nė timin?
Mė mirė tė hanė te xhepi jot se sa nė timin.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 08:13   #156
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,499
Thanks: 4,169
Thanked 4,518 Times in 3,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

kjo eshte sikur ajo taksa qe kane nga jueseja do paguash bakshishin kamarierit.

Do fitojne edhe ata ndonje gje viti eshte i gjate deri ne sezonen tjeter.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 09:08   #157
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,499
Thanks: 4,169
Thanked 4,518 Times in 3,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Ia vjedhin telefonin nė Durrės, turisti kosovar kėrcėnohet edhe nga policia

edhe qetra qe lexova budadhajat ēfare i bene vetes

Nxitėn urrejtje ndaj myslimanėve nė bregdet, nė kėrkim dy radikalė shqiptarė

Publikuar mė 13.08.2019 nga E. Shkėmbi

Policia ka shpallur nė kėrkim dy radikalė shqiptarė qė ofendonin pushuesit myslimanė nė bregdetin shqiptar.

Mėsohet se nė kėrkim janė A.Z,, 39 vjeē, banues nė Hot, Malėsi e Madhe dhe L.M, 36 vjeē, banues nė Kallmet Lezhė. Kėta dy persona, nė njė video tė publikuar nė njė media kosovare, dėgjohen teksa thonė “do ju djegim pėr sė gjalli si serbi”.

Mbi ta rėndon akuza pėr veprėn penale tė “Nxitje e urrejtjes ose grindjeve” si dhe kanė nisur hetimet pėr identifikimin e personave tė tjerė tė implikuar nė kėtė aktivitet.

http://shekulli.com.al/ofenduan-mysl...ale-shqiptare/
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur