Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-08-2019, 11:12   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,964
Thanks: 7,812
Thanked 3,588 Times in 1,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Kosove : Shpėrndahet Kuvendi, vendi shkon nė zgjedhje

Mė 89 vota pėr , 1 kundėr dhe 2 abstenime, deputet e Kuvendit tė Kosovės vendosėn pėr shpėrndarjen e VI tė legjislaturės sė Kuvendit...
________________________________________
https://telegrafi.com/shperndahet-ku...n-ne-zgjedhje/
_________________________________________

Ftoj shqiptaret (edhe ata me 1 pike gjaku shqiptari) qe me 6 tetor mos te votojne asnjerin nga kandidatet qe kane votue gjykaten speciale serbe me 3 gusht 2015.

Kjo eshte lista e legenave te mu... proserb qe me 3 gusht te vitit 2015 per 1 pako cigare tradhetuan shtetin tim, Kosoven, duke votue pro themelimit te nje te ashtuquajtur gjykate speciale serbe qe shfajsonte te gjitha krimet e serbise duke u mveshun ato krime shqiptareve te Kosoves.
I mbulofte pluhuni i harreses per gjithemone, keta dhe familjet e tyne!

Donika Kadaj-Bujupi,AAK
Blerim Shala,AAK
Ramiz Kelmendi,AAK
Bali Muharremaj,AAK

Ardian Gjini,AAK
Burim Ramadani,AAK
Kymete Bajraktari,AAK
Teuta Haxhiu,AAK
Lista e deputetėve tė tjerė se si kishin votuar mė 2014:
Shaip Muja,PDK
Azem Syla,PDK
Elmi Recica,PDK
Latif Gashi,PDK
Bekim Haxhiu,PDK
Zenun Pajaziti,PDK
Behar Selimi,PDK
Adem Grabovci,PDK
Fatmir Xhelili,PDK
Halit Krasniqi,PDK
Rame Vataj,PDK
Ramiz Ladrovci,PDK
Flora Brovina,PDK
Sala Berisha-Shala,PDK
Blerta Deliu-Kodra,PDK
Justina Pula,PDK
Salihe Mustafa,PDK
Xhevahire Izmaku,PDK
27,PDK Safete Hadergjonaj,PDK
Arsim Bajrami,PDK
Berat Buzhala,PDK
Kurtan Kajtazi,PDK
Valbona Dibra,PDK
Sabri Hamiti,LDK
Ismet Beqiri,LDK
Arben Gashi,LDK
Kimete Bytyqi,LDK
Hatim Baxhaku,LDK
Naser Osmani,LDK
Anton Quni,LDK
Hashim Deshishku,LDK
Eqrem Kryeziu,LDK
Bahri Thaqi,LDK
Ali Sadriu,LDK
Skender Hyseni
Vjosa Osmani,LDK
Armend Zemaj,LDK
Xhavit Uka,LDK
Haki Demolli,LDK
Salih Morina,LDK
Nazane Breca,LDK
Sadri Ferati,LDK
Rita Hajzeraj-Beqaj,LDK
Teuta Sahatqija,LDK
Lirije Kajtazi,LDK
Lutfi Zharku,LDK
Hykmete Bajrami,LDK
Xhafer Tahiri,LDK
Aferdita Berisha-Shaqiri,LDK
Vjollca Krasniqi,LDK
Alma Lama,LDK
Muhamet Mustafa,LDK
Donika Kadaj-Bujupi,AAK
Blerim Shala,AAK
Ramiz Kelmendi,AAK
Bali Muharremaj,AAK
Ardian Gjini,AAK
Burim Ramadani,AAK
Kymete Bajraktari,AAK
Teuta Haxhiu,AAK
Myzejene Selmani,AKR
Sevdije Lama,AKR
Gezim Kelmendi,AKR
Suzan Novoberdaliu,AKR
Jeton Svirca,AKR
__________________
Tu n’es plus lą oł tu étais, mais tu es partout lą oł je suis.

V.H
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-08-2019, 11:25   #2
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,160
Thanked 4,505 Times in 3,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Kosove : Shpėrndahet Kuvendi, vendi shkon nė zgjedhje

Hik o Fshatundar Kusove po qfare shteti te mutit kane mundur te ndreqin idolat e dhakumit ?!

Te dhjefsha ne qashtu shteti bordello qe ma keni, shtet hajnash, injorantash edhe kriminelash, analfabetash e deri ne zhgl pason lista.

Per 20 vite "pavaresi" arriten ta bindin boten, qe aty per qashtu muta qe te udheheqin shtetin nuk ja ka vlere as nje plumb ta shkrepin se jo te bejne me shume!
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur