Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-08-2019, 17:23   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,598
Thanks: 10,936
Thanked 5,955 Times in 2,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Kanada: ...arinjtė e egėr i pushtojnė shtėpinė,i ati kėshillon tė bijėn si tė mbrohet

“Merr armėn”, arinjtė e egėr i pushtojnė shtėpinė, i ati kėshillon tė bijėn si tė mbrohet (Video)

Gjatė telefonatės ai dėgjohet qė i thotė tė bijės qė tė marrė armėn.
Featured image of article: “Merr armėn”, arinjtė e egėr i pushtojnė shtėpinė, i ati kėshillon tė bijėn si tė mbrohet (Video) Arinjtė dhe qeni 23 Gusht, 2019 19:03


KANADA– Dy arinj tė egėr kanė zbarkuar nė njė shtėpi tė njė familjeje kanadeze dhe kanė trembur banorėt pėr vdekje. Arinjtė janė futur nė kolibet e qenve tė shtėpisė dhe kanė filluar tė hanė ushqimin e tyre.

Vajza e familjes, e vetmja qė ndodhej nė shtėpi ėshtė trembur pėr vdekje. Nė njė video tė publikuar nga ABC News, vajza dėgjohet teksa merr tė atin tė telefon dhe i tregon se dy arinj i kanė pushtuar shtėpinė dhe nuk largohen pavarėsisht lehjeve tė qenve.


I ati e kėshillon tė marrė armėn dhe kėtu ndėrpritet telefonata.

__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 17:34   #2
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,961
Thanks: 15,506
Thanked 9,217 Times in 6,229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Kanada: ...arinjtė e egėr i pushtojnė shtėpinė,i ati kėshillon tė bijėn si tė mbr

Do ti vrasim.....
Ju kafshe te EGRA.

naten e mire.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 18:17   #3
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,160
Thanked 4,503 Times in 3,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Kanada: ...arinjtė e egėr i pushtojnė shtėpinė,i ati kėshillon tė bijėn si tė mbr

vetem duhet ta therrasin ate komshiun hamerikon, ai vjen me rimorkion me plot pushka pdhus ua kendon kengen e arushes malit me arushat qera, ec se erdhi pranvera

O Demke, me qashtu tema je rrafsh nje shekudh e gjysem mbrapa i vonuar. A doli ajo arushja e Prizrenit para tre muajve edhe ti ka lene ne gjume arushat e Kanadase.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-08-2019, 14:34   #4
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 768
Thanks: 40
Thanked 285 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Kasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentė
Re: Kanada: ...arinjtė e egėr i pushtojnė shtėpinė,i ati kėshillon tė bijėn si tė mbr

Mbrojtja me e mire ta keshillonte te bente nje selfie me arinjte... si une ke shpella me Sonjen...
🖤 (2)
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur