Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-09-2019, 12:25   #101
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,576 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Ne sekondar minutat dhe oret
Qe jam me ty
Ne ditet javet muajt vitet
Qe jam me ty
Dhe kur as gje nuk me ndodh
Forum jam me ty
Dhe kur dicka e bukur ndodh
Forum jam me ty
Ne kto tema cfar te ndodh
Forum jam me ty
Gjith bota je per mua
Gjith bota jemi dy

Lol
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 12:29   #102
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,082
Thanks: 13,080
Thanked 7,243 Times in 4,587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
Ne sekondar minutat dhe oret
Qe jam me ty
Ne ditet javet muajt vitet
Qe jam me ty
Dhe kur as gje nuk me ndodh
Forum jam me ty
Dhe kur dicka e bukur ndodh
Forum jam me ty
Ne kto tema cfar te ndodh
Forum jam me ty
Gjith bota je per mua
Gjith bota jemi dy

Lol
Forever in love
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 12:30   #103
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 5,020
Thanks: 5,774
Thanked 3,560 Times in 1,367 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

4 ever hate angelisa
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 12:56   #104
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,803
Thanks: 1,309
Thanked 2,190 Times in 1,222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Forumi....
Pėr mu... kafeneja e lagjes ose bordura ku uleshim dikur...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 13:44   #105
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 115
Thanks: 58
Thanked 68 Times in 38 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Cfare eshte forumi?

Pėr mua kėshtu disi:


__________________
Aliis si licet, tibi non licet
Kęrlighed nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 15:43   #106
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 874
Thanks: 40
Thanked 325 Times in 179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Cfare eshte forumi?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Forumi....
Pėr mu... kafeneja e lagjes ose bordura ku uleshim dikur...
Ajo kafeneja ne lagjen tende kishte vetem leng geshtenjash se kavja ishte 90 leka dhe jepej kur vdiste dikushi... keshtu mburru me caj mali me mire

Mbase edhe 60 leka, varej na lagjia...
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2019, 16:03   #107
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 750
Thanks: 417
Thanked 431 Times in 247 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Perpara njezet vitesh, forumet kishin shume veti te mira: bashkonin diasporen, te ndihmonin te mbrosh shqipen, diskutoje me njerez te hajrit, informoheshe,takoje ndonje vajze shqiptare, etj.

Tani me njerezit bashkohesh ne Facebook dhe Twitter, vajza e djem gjen plot ne dating websites, shqipen dhe njerezit qe diskutojne i has ne blogje, informacionin e googlon... Forumi me pak fjale eshte hija e nje momenti qe lindi dhe vdiq ketu dhe njezet vjet. Shumica qe vijne ketu jane njerez qe u buberron mendja gjithe oren, nuk rrin dot pa llogje, ose jane ca (si rasti im) qe u eshte merzitur puna ne zyre dhe soditin internetin gjersa t'u vije ora qe te shkojne ne shtepi.

Qe ta mbyll, me vjen keq por ketij forumi me duket se i ka rene cilesia jashte mase. Eshte e veshtire te besh nje muhabet serioz ketu. Te njejtit dhe te njejtit rrine e i japin pergjigje e komente njeri tjetrit, sikur te jene duke lozur tenis dhe jo duke diskutuar. Njezet vjet me pare forumet shqiptare kishin me shume cilesi dhe vlera.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Erdhi Dimri : 16-09-2019 nė 16:07
Erdhi Dimri ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2019, 17:01   #108
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,336
Thanks: 15,070
Thanked 12,884 Times in 8,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Forumi....
Pėr mu... kafeneja e lagjes ose bordura ku uleshim dikur...
Bordura quhej "Kafe Gjirokastra" mahere?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2019, 17:12   #109
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,706
Thanks: 169
Thanked 1,304 Times in 973 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Vendi I llongjeve. ...
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2019, 17:26   #110
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,483
Thanks: 285
Thanked 551 Times in 363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Edhe une ashtu mendoj. Sic e thate ju!
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2019, 20:13   #111
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,803
Thanks: 1,309
Thanked 2,190 Times in 1,222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Bordura quhej "Kafe Gjirokastra" mahere?
Kafeneja dolli nė demokraci.... mė atė kohė na mjaftonte bordura... aty bėheshin skedinat.. thashethemet... aty gjeje dhe fillozofė... me njė fjalė.. ka kenė forumi i fukarasė..
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2019, 21:30   #112
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 874
Thanks: 40
Thanked 325 Times in 179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Cfare eshte forumi?

Per mua eshte i vetmi vend ku nuk mund te korruptosh njeri me parą e secili shpreh ate qe i pelqen.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 07:24   #113
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,893
Thanks: 6,726
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare eshte forumi?

Me duket iēik shume frenē kjo natyra e ksaj temes. Deklarimit te dashurise i ka ikur moda, jemi ne nje epoke tjeter tani. Ne nje epoke me te komplikuar.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 09:15   #114
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,359
Thanks: 884
Thanked 482 Times in 306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Forumi, eshte nje komunikim i nje natyre tjeter. Anetareve kryesisht ju duket se jan pothuajse anonim dhe mund te shprehen me lirshem, po ne kokat e anetareve te tjere, eshte bere pak a shume profili i pergjithshem per gjithesecilin hehe
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 22:10   #115
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 874
Thanks: 40
Thanked 325 Times in 179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Cfare eshte forumi?

ca here forumi me ngjan si frigoriferi im
e di qe nuk ka asgje te re po prape vazhdon ta hapesh
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 23:38   #116
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,706
Thanks: 169
Thanked 1,304 Times in 973 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Forumi eshte vendi ku vjen dhe lexon llongjet origjinale qe keput Kasėmi.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 09:43   #117
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,483
Thanks: 285
Thanked 551 Times in 363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare eshte forumi?

Se le rehat Kasemin ky

Ngacmoje, ngacmoje... Po e di ti qe ka top Kasemi! Ta keput me top ai.
Keshtu me tha nje here mua ai. "Kam top" tha! Se per cfare e do, ai e di!
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur