Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-03-2013, 13:12   #1
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,933
Thanks: 1,111
Thanked 1,244 Times in 688 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Tifozat e Gjermanisė

Tema ku mblidhen Tifozat E Gjermanisė Nė Forum-Al!
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 7F53B581-1CCF-4817-9C4F-D214B4687ECC.jpg (23.4 KiloByte, 51 shikimet)
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Angel69 : 03-10-2018 nė 23:19 Arsyeja: Estetike
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2013, 13:18   #2
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,933
Thanks: 1,111
Thanked 1,244 Times in 688 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Vitet qe Gjermania ka fituar titujt kampion Bote dhe Kampion Evrope!


__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2013, 13:28   #3
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

do fitojm ere po qysh
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2013, 22:19   #4
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,933
Thanks: 1,111
Thanked 1,244 Times in 688 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Ne 2002 ishim ne finale TE BOTERORIT,sna eci.Ne 2006 NE GJYSEM FINALE te boterorit na mundi Italia,ne 2008 ne finale te Europianit na mundi Spanja , ne 2010 ne gjysem finale te boterorit na mundi serish Spanja...Po dreqi ja marte ne 2014 do te jemi super kampioneeeeeeeeeeeeeeeee ne Brtazil.Kemi gjith kto vite qe i shkojme prane trofet me te lakmuar te planetit.

Kampionet ne Brazil 2014 jemi ne!!!!

Dojchhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2013, 13:14   #5
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Gjermonet, humbesit e medhenj ...
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2013, 13:15   #6
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueBaron Shiko postimin
Gjermonet, humbesit e medhenj ...
na morsh pleshtat ti ere
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2013, 15:01   #7
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
na morsh pleshtat ti ere


Ke te drejte.


Jeni bo si magazine pleshtash. U lodh dynjoja duke ju lone pleshtat si ne fushe tuaj si jasht.
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2013, 22:48   #8
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,933
Thanks: 1,111
Thanked 1,244 Times in 688 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Te shkuara e te harruara lol

Pastaj nuk jemi humbsa,thjesht fati nuk ka qen ne anen e Gjermanise vitet e fundit.


Mos harroni se kemi 3 kupa Bote dhe 3 kupa Europe..
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2013, 13:39   #9
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,933
Thanks: 1,111
Thanked 1,244 Times in 688 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise
Shpresojme qe sot te fitojme me nje golaeade kundra modesteve te Kazakistanit..
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2013, 13:52   #10
Skydive
V.I.P
 
Avatari i Skydive
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Posts: 2,266
Thanks: 0
Thanked 27 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Skydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

As qe sdiskutohet sot qe do te fitojne
__________________
***Man sieht nur mit dem herzen gut, das wesentliche ist für die augen unsichtbar***
Skydive nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2013, 22:22   #11
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,933
Thanks: 1,111
Thanked 1,244 Times in 688 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Kazakhstan 0 - 3 Germany__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 09:47   #12
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 3,013
Thanks: 202
Thanked 432 Times in 251 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Angry Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueBaron Shiko postimin
Gjermonet, humbesit e medhenj ...
Pikerisht , gjynaf te shkretet ,
hiqen shume te squte e te shkathet ,
dikur i adhuroja si skuader , tani me ngjallin vec Neveri !
Kushedi pse , ndoshta nga politika e tyre .... e dyfishte .
Po kot normal, kot nuk i ka rrahur nja dy here ITALIA ,
natyrisht , ndryshimi ishte mes tyre dhe Italianeve
se italia , vinte me te mbathura neper kembe deri ne gjysem finale ,
ndersa keta vinin pa pike frike , dhe kur perballeshin me Italine , skadonin hic !!

Hajde ndoshta e kane psikologjike .

Se keshtu e ka dhe historia e tyre , ne dy luftera boterore , Italia ua futi serisht , filloi me Gjermanin e perfundoi kunder tij , tani Gjermania gjeti se kujt t'ia fusi , nje cope greku .....por tek Italia se bene dot kete loje politike , qe mesa duket , s'kane psikologji dhe ne fushe ti arrijne .

Jane Deshtake !
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 11:44   #13
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Ne 2002 ishim ne finale TE BOTERORIT,sna eci.Ne 2006 NE GJYSEM FINALE te boterorit na mundi Italia,ne 2008 ne finale te Europianit na mundi Spanja , ne 2010 ne gjysem finale te boterorit na mundi serish Spanja...Po dreqi ja marte ne 2014 do te jemi super kampioneeeeeeeeeeeeeeeee ne Brtazil.Kemi gjith kto vite qe i shkojme prane trofet me te lakmuar te planetit.

Kampionet ne Brazil 2014 jemi ne!!!!

Dojchhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Te shikosh enderra me sy hapur nuk ka asgje te keqe
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2013, 15:57   #14
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,933
Thanks: 1,111
Thanked 1,244 Times in 688 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

iDea,ik shiko selermunin ti dhe hap ndonje teme ne ndonje nen forum dhe fol per filmat vizatimor me shoqet e tua..
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-06-2013, 00:01   #15
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,933
Thanks: 1,111
Thanked 1,244 Times in 688 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 13:50   #16
Gold
Annuit Coeptis
 
Avatari i Gold
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Tirane
Posts: 258
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Gold do tė bėhet i njohur mjaft shpejtGold do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Gjermania zbulon listėn paraprake tė skuadrės pėr Botėrorin

Pas Brazilit, ėshtė Gjermania, pėrfaqėsuesja e radhės finaliste e Botėrorit 2014 qė zbulon listėn e lojtarėve, me tė cilėt do tė synojė fitimin e trofeut mė tė madh global pėr kombėtare. Trajneri Joakhim Lėv ka zgjedhur lojtarėt, me tė cilėt do tė kėrkojė tė triumfojė nė turneun e kėsaj vere nė Brazil. Nė listėn e jopėrfundimtare tė trajnerit gjerman, Joakhim Lėv, gjendet edhe qendėrmbrojtėsi shqiptar i Sampdorias, Shkodran Mustafi. Ja emrat e lojtarėve, nga tė cilėt do tė dalin 23 pjesėmarrės nė finalet e Kupės sė Botės.

Portierė: Manuel Neuer, Roman Weidenfeller, Ron-Robert Zieler.

Mbrojtės: Jerome Boateng, Erik Durm, Benedikt Höėedes, Kevin Großkreutz, Marcell Jansen, Matthias Ginter, Mats Hummels, Shokdran Mustafi, Marcel Schmelzer, Per Mertesacker, Philipp Lahm.

Mesfushorė: Lars Bender, Julian Draxler, Mario Gotze, Marco Reus, Andre Hahn, Sami Khedira, Leon Goretzka, Bastian Schweinsteiger, Toni Kroos, Max Meyer, Mesut Özil, Thomas Muller.

Sulmues: Kevin Volland, Lukas Podolski, Andre Schurrle, Miroslav Klose

Burimi: http://www.panorama-sport.com/botero...#ixzz318Dk2mm5

PS: Lista nuk eshte perfundimtare. Lista mund te pesoje ndryshime ne ditet ne vazhdim.
__________________
Nothing Else Matters
Gold nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 13:53   #17
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

do fitoje
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 13:55   #18
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,651
Thanks: 7,008
Thanked 8,243 Times in 5,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gold Shiko postimin
Gjermania zbulon listėn paraprake tė skuadrės pėr Botėrorin

Pas Brazilit, ėshtė Gjermania, pėrfaqėsuesja e radhės finaliste e Botėrorit 2014 qė zbulon listėn e lojtarėve, me tė cilėt do tė synojė fitimin e trofeut mė tė madh global pėr kombėtare. Trajneri Joakhim Lėv ka zgjedhur lojtarėt, me tė cilėt do tė kėrkojė tė triumfojė nė turneun e kėsaj vere nė Brazil. Nė listėn e jopėrfundimtare tė trajnerit gjerman, Joakhim Lėv, gjendet edhe qendėrmbrojtėsi shqiptar i Sampdorias, Shkodran Mustafi. Ja emrat e lojtarėve, nga tė cilėt do tė dalin 23 pjesėmarrės nė finalet e Kupės sė Botės.

Portierė: Manuel Neuer, Roman Weidenfeller, Ron-Robert Zieler.

Mbrojtės: Jerome Boateng, Erik Durm, Benedikt Höėedes, Kevin Großkreutz, Marcell Jansen, Matthias Ginter, Mats Hummels, Shokdran Mustafi, Marcel Schmelzer, Per Mertesacker, Philipp Lahm.

Mesfushorė: Lars Bender, Julian Draxler, Mario Gotze, Marco Reus, Andre Hahn, Sami Khedira, Leon Goretzka, Bastian Schweinsteiger, Toni Kroos, Max Meyer, Mesut Özil, Thomas Muller.

Sulmues: Kevin Volland, Lukas Podolski, Andre Schurrle, Miroslav Klose

Burimi: http://www.panorama-sport.com/botero...#ixzz318Dk2mm5

PS: Lista nuk eshte perfundimtare. Lista mund te pesoje ndryshime ne ditet ne vazhdim.
akoma me podolskin ky scemo
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 14:12   #19
Gold
Annuit Coeptis
 
Avatari i Gold
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Tirane
Posts: 258
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Gold do tė bėhet i njohur mjaft shpejtGold do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
akoma me podolskin ky scemo
Po ke t'mari tjeter?
__________________
Nothing Else Matters
Gold nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2014, 14:14   #20
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,651
Thanks: 7,008
Thanked 8,243 Times in 5,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozet e Gjermanise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gold Shiko postimin
Po ke t'mari tjeter?
jane ne krize per sulmues.
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur