Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Letėrsi Humoristike

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-01-2014, 19:34   #21
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 467 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kulpra Shiko postimin
Ku Feh-miu?
keni nevoj per ndonje sherbim?............ose ndonje demostrim...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2014, 19:41   #22
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,079
Thanks: 15,531
Thanked 13,192 Times in 8,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 707
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gurax Shiko postimin
Edhe ate te beje Akrepi, te me konfirmoje qe ka EDHE ai gisht ne meselene tuaj. Jo per gje... po e di sa zbulut' del plaku Rex ne ate rast? Se menjehere shpjegohet pyetja: Nga i dinte Rex tere ato detaje qe te ishte aq konfident?
Betohem me dorė mbi bibėl edhe kuran se nuk di gjė...jam i pa fajshėm.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2014, 16:24   #23
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,514 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

Citim:
Shoku tanku tundi koken. "Kisha vene tjeter gje." Teksti i tij kishte qene ndryshe. Liri Demokraci. Lart frymen revolucionare. Partia ylli ndricues ne Bote. Mano president.
Hahahah..paske qene nje prozator i shkelqyer gurax,mekat qe ste kam lexuar me pare!Notat melankoliko-babaxhane te dialogjeve me seron dhe me busaven..shprehjen e fyshekzjarrte te ndjenjave te dashurise se heroit te vepres..me dukej sikur lexoja tre shoket e remarkut ne versionin satirik!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2014, 16:28   #24
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,514 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Edhe une isha e fundit qe mora vesh kete muhabet?

Hapu dhé!
Mos u beso te gjitha atyre qe te thone!
Ky eshte thjesht nje fiksion..megjithese talenti i shkrimtarit mund ta beje te duket si i vertete,nuk ka asgje te vertete ne kete mes
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2014, 16:40   #25
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,404
Thanks: 164
Thanked 4,859 Times in 2,739 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Mos u beso te gjitha atyre qe te thone!
Kshu thua gjithmone ti.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2014, 20:52   #26
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

Cir bohet Ktu?
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2014, 21:05   #27
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,488
Thanks: 1,692
Thanked 2,284 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Hahahah..paske qene nje prozator i shkelqyer gurax,mekat qe ste kam lexuar me pare!Notat melankoliko-babaxhane te dialogjeve me seron dhe me busaven..shprehjen e fyshekzjarrte te ndjenjave te dashurise se heroit te vepres..me dukej sikur lexoja tre shoket e remarkut ne versionin satirik!
Mano President???

faleminderit per voten o Shoku, edhe pse fjalet ti ka futur ne goje dikush tjeter. Une do te isha i kenaqur me nje personazh te thjesht, nji qe nuk bie ne sy hic, p.rsh nje pjestare i grupit muzikor qe ben aheng tek pabi, i pozicionur ne qoshen me te erret te skenes, kshu sa per te plotesuar numrin, ose per mos te me len jasht. Megjithese te sygjerojn per President eshte goxha gje, vetem se kam hall se une nuk kam bjografin e 'duhur' per tu ber President, pervec faktit qe kam lindur ne myzeqe,i kam duart e vrazhda nga puna fizike, por ama te pastra. Ka shume ketu qe plotesojn kriteret per te perballuar kete pesh kaaaaaq eeee te, si ta them, te 'rrende'.

Kisha pershtypjen ose e perfytyroja Guraxin me laps dhe vizore ne dore me sa duket paska nje damar per te krijuar, dika te perdori edhe penen dhe 'topin e kristalt'

p.s vetem kaq...vetem dyfjale vend paskam okupuar une ne gjith ate shkrim. Me marsh te keqen o Gurax. Sikur plasa une te jem prsonazh krysesor ne shkrimin tend. Megjithate duke ditur rreplikat mes nesh, me mire qe e ke len me aq

KULPRA...mbarova, nuk e ndryshoj me ndaje mendjen nje here e mire te peqen apo jo
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2014, 05:04   #28
Skydive
V.I.P
 
Avatari i Skydive
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Posts: 2,266
Thanks: 0
Thanked 27 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Skydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Mano President???

faleminderit per voten o Shoku, edhe pse fjalet ti ka futur ne goje dikush tjeter. Une do te isha i kenaqur me nje personazh te thjesht, nji qe nuk bie ne sy hic, p.rsh nje pjestare i grupit muzikor qe ben aheng tek pabi, i pozicionur ne qoshen me te erret te skenes, kshu sa per te plotesuar numrin, ose per mos te me len jasht. Megjithese te sygjerojn per President eshte goxha gje, vetem se kam hall se une nuk kam bjografin e 'duhur' per tu ber President, pervec faktit qe kam lindur ne myzeqe,i kam duart e vrazhda nga puna fizike, por ama te pastra. Ka shume ketu qe plotesojn kriteret per te perballuar kete pesh kaaaaaq eeee te, si ta them, te 'rrende'.

Kisha pershtypjen ose e perfytyroja Guraxin me laps dhe vizore ne dore me sa duket paska nje damar per te krijuar, dika te perdori edhe penen dhe 'topin e kristalt'
p.s vetem kaq...vetem dyfjale vend paskam okupuar une ne gjith ate shkrim. Me marsh te keqen o Gurax. Sikur plasa une te jem prsonazh krysesor ne shkrimin tend. Megjithate duke ditur rreplikat mes nesh, me mire qe e ke len me aq

KULPRA...mbarova, nuk e ndryshoj me ndaje mendjen nje here e mire te peqen apo jo
e mire o mire
prit prit o Mano
__________________
***Man sieht nur mit dem herzen gut, das wesentliche ist für die augen unsichtbar***
Skydive nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2014, 23:07   #29
tipi engjellor
V.I.P
 
Avatari i tipi engjellor
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 922
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
tipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

qfar feste behet ketu hajde a ka naj pije a nai gje ..
tipi engjellor nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2014, 14:54   #30
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,514 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Mano President???

faleminderit per voten o Shoku, edhe pse fjalet ti ka futur ne goje dikush tjeter. Une do te isha i kenaqur me nje personazh te thjesht, nji qe nuk bie ne sy hic, p.rsh nje pjestare i grupit muzikor qe ben aheng tek pabi, i pozicionur ne qoshen me te erret te skenes, kshu sa per te plotesuar numrin, ose per mos te me len jasht. Megjithese te sygjerojn per President eshte goxha gje, vetem se kam hall se une nuk kam bjografin e 'duhur' per tu ber President, pervec faktit qe kam lindur ne myzeqe,i kam duart e vrazhda nga puna fizike, por ama te pastra. Ka shume ketu qe plotesojn kriteret per te perballuar kete pesh kaaaaaq eeee te, si ta them, te 'rrende'.

Kisha pershtypjen ose e perfytyroja Guraxin me laps dhe vizore ne dore me sa duket paska nje damar per te krijuar, dika te perdori edhe penen dhe 'topin e kristalt'

p.s vetem kaq...vetem dyfjale vend paskam okupuar une ne gjith ate shkrim. Me marsh te keqen o Gurax. Sikur plasa une te jem prsonazh krysesor ne shkrimin tend. Megjithate duke ditur rreplikat mes nesh, me mire qe e ke len me aq

KULPRA...mbarova, nuk e ndryshoj me ndaje mendjen nje here e mire te peqen apo jo
Edhe ismail kadareja ne vepren e tij "kronike ne gur" i ka dedikuar enver hoxhes vetem dy fjale vend,identik si guraxi me ty ne vepren e tij..
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2014, 15:11   #31
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,295 Times in 2,411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gurax Shiko postimin
Edhe ate te beje Akrepi, te me konfirmoje qe ka EDHE ai gisht ne meselene tuaj. Jo per gje... po e di sa zbulut' del plaku Rex ne ate rast? Se menjehere shpjegohet pyetja: Nga i dinte Rex tere ato detaje qe te ishte aq konfident?


Duke pritur vazhdimet.

Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-07-2018, 20:32   #32
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,972 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

kur ishin te rinj benin hjumor e ahengje, tani ja rritur e jane bere serioze


p.s. R.I.P. Busavata dhe dashnoret
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 19:42   #33
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Feste? Aheng? Forumi!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Erwin, te kujtohet nje kenge nga Beatles qe postove para disa ditesh? Dont let me down....dhe une qe shkrova (my fav).

Gabim! E ngaterrova me Hey Jude,e cila po ashtu vazhdon me 'don't let me down'.

Aman se s'dua qe te (keq ose mire) kuptohemi.

The Man of mine liked to go down BUT he never let me go down, bless his heart.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur