Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar > Artet Figurative

Artet Figurative Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-03-2013, 14:59   #41
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,488
Thanks: 1,692
Thanked 2,284 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga EuroStar Shiko postimin
Leri ato ti se s'te besojme ne ty
cfar nuk beson?
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 15:00   #42
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Ate pra qe the
__________________
Nuk ėshtė shenjė e mirė kur je keq !!
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 15:01   #43
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,513 Times in 1,129 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dine Shiko postimin
nuk e kam per fanatizem...por i kom frike me duken si Edra te verteta.
po ato te paratranzicionit kane qene si gorgona a derbardh..burrat te pakten rruheshin edhe ju zbardhonte faqja ndersa ato sdinin cishte depilimi..keto vetem kete kusurin e pikturave ne kurriz kane se keshtu si trupa e si pamje te marin me qafe..nimfa te verteta
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 15:15   #44
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Misty-Blue Shiko postimin


Si ky psh...
qyqaaaa ceshte ky???? Mbaje per vete!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 15:17   #45
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,278
Thanks: 1,894
Thanked 2,095 Times in 1,574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
Sa do te doja t`kuptoja, cfare i shtyn njerzit te bejne gjera te tilla ne lekure...Imja.
I like it
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 15:33   #46
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,488
Thanks: 1,692
Thanked 2,284 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga EuroStar Shiko postimin
Ate pra qe the
Mire...mos beso. Mbas cdo besimi fshihet nje arsye, cila eshte arsyeja jote qe nuk beson?
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 15:33   #47
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

ehu sa pyetje paske ti
__________________
Nuk ėshtė shenjė e mirė kur je keq !!
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 15:38   #48
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,488
Thanks: 1,692
Thanked 2,284 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
po ato te paratranzicionit kane qene si gorgona a derbardh..burrat te pakten rruheshin edhe ju zbardhonte faqja ndersa ato sdinin cishte depilimi..keto vetem kete kusurin e pikturave ne kurriz kane se keshtu si trupa e si pamje te marin me qafe..nimfa te verteta
une nuk thash se ato kan qen me te mire, megjitheze kam qen I vogel kur kam hikur. Qimja hiqet, tatuazhi eshte njoll qe nuk lahet me kurre. Une nuk I perbuz, vetem se nuk me pelqejn. Kaq. Nuk mund te hedh posht nje njeri sepse ben tatuazh. Por edhe keshtu mbulo cdo cantim te trupit eshte cmenduri.

Per shijen time tatuazhi per femren eshte nje gjest vulgar. Lekura e femres nuk ka nevoj per njolla te tilla. Eshte e bukur dhe terheqese vetvetiu.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 15:43   #49
lenci
::
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,666
Thanks: 160
Thanked 948 Times in 479 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dine Shiko postimin
une nuk thash se ato kan qen me te mire, megjitheze kam qen I vogel kur kam hikur. Qimja hiqet, tatuazhi eshte njoll qe nuk lahet me kurre. Une nuk I perbuz, vetem se nuk me pelqejn. Kaq. Nuk mund te hedh posht nje njeri sepse ben tatuazh. Por edhe keshtu mbulo cdo cantim te trupit eshte cmenduri.

Per shijen time tatuazhi per femren eshte nje gjest vulgar. Lekura e femres nuk ka nevoj per njolla te tilla. Eshte e bukur dhe terheqese vetvetiu.
E drejte,si honeps ata qė kanė tatuazhe
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 15:56   #50
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,205
Thanks: 1,862
Thanked 2,066 Times in 887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Diēka fine, si psh nje flutur e vogel ne shpatull mua me duket shume terheqse.

Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 16:00   #51
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,488
Thanks: 1,692
Thanked 2,284 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lenci Shiko postimin
E drejte,si honeps ata qė kanė tatuazhe
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dine Shiko postimin
Ke te drejt. une urrej tatuazhet. Sidomos ne trupin e femres. Hajde de ndo nji flutur ose dicka te vogel, kshu sa per te then, por jo te besh historine e familjes ne kurriz. Ose ajo qe ka ber 'flaken' blue me te verdh ne kurrize.
Nuk eshte se nuk I haneps, por ata qe ngyrosen ne kete menyre jane njerez me mentalitet plotesisht ne kundrvajtje me timin. Mund te merremi vesh vetem po te bejm politike.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 16:01   #52
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,488
Thanks: 1,692
Thanked 2,284 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Diēka fine, si psh nje flutur e vogel ne shpatull mua me duket shume terheqse.

Elushe kjo po...kjo eshte e ber me shije
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 16:09   #53
lenci
::
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,666
Thanks: 160
Thanked 948 Times in 479 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dine Shiko postimin
Nuk eshte se nuk I haneps, por ata qe ngyrosen ne kete menyre jane njerez me mentalitet plotesisht ne kundrvajtje me timin. Mund te merremi vesh vetem po te bejm politike.
mua me pelqen politika
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 16:16   #54
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lenci Shiko postimin
E drejte,si honeps ata qė kanė tatuazhe
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lenci Shiko postimin
mua me pelqen politika
ahahaah smettila !!!

gjithsesi une kam vite qe them qe do bej nje tatuazh por akoma nuk e kam bere...
kush ka ndonje ide??
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2013, 16:18   #55
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,488
Thanks: 1,692
Thanked 2,284 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lenci Shiko postimin
mua me pelqen politika
Edhe une kam filluar ta praktikoj, kshu me raste, keto kohet e fundit. Fal temave te polotikes ne forum. Kam filluar te ambjentohem pak me mentalitetin e 'Shqipos'.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2013, 16:02   #56
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,513 Times in 1,129 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dine Shiko postimin
Per shijen time tatuazhi per femren eshte nje gjest vulgar. Lekura e femres nuk ka nevoj per njolla te tilla. Eshte e bukur dhe terheqese vetvetiu.
rri o dine se tatuazhet jane te bukura
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2013, 17:09   #57
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,488
Thanks: 1,692
Thanked 2,284 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
rri o dine se tatuazhet jane te bukura
Mire...e lem keshtu atehere. Ska problem
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2013, 17:15   #58
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,513 Times in 1,129 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dine Shiko postimin
Mire...e lem keshtu atehere. Ska problem
jo ore,puna eshte qe te bindesh edhe ti se cu kuptua pastaj ...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2013, 17:18   #59
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,488
Thanks: 1,692
Thanked 2,284 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ;321385

Jam bindur jam bindur....
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2013, 17:24   #60
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,205
Thanks: 1,862
Thanked 2,066 Times in 887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tatuazhet qė ndoshta nuk iu ka shkuar ndėrmend ti bėni... ekzistojnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dine Shiko postimin
Jam bindur jam bindur....


p.s. pse ndryshove nick?
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur