Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sportet amatoriale > Gjuetia dhe peshkimi

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-11-2012, 22:50   #1
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Exclamation Rregulla pėr pjesėmarrjen dhe pėrmbajtjen!

Ne kete nenforum jeni te mirpritur per pjesmarjen tuaj duke ndare pervojat e juaja ne sportin e peshkimit dhe gjuetise. Ne kete nenforum pritet teorikisht qe pjesmarrsit te diskutojne rreth gjuetise dhe peshkimit duke ndare ekspejencat e tyre te ndryshme si dhe duke respektuar rregulloren e nenforumit per ti qendruar gjithnje tematikes e cila po diskutohet.

Fshihen pa paraljmrim

Do te fshihen te gjitha postimet qe nuk kan te bejne me peshkimin dhe gjuetine. Gjithashtu chit chate te panevojshme te cilat devijojne qellimin e diskutimit dhe largojne interesin e lexuesve qe jane te interesuar

Ne kete nenforum do te gjeni cdo gje mbi gjuetine, peshkimin, llojet e tyre dhe ligjin per gjuetine.

Pyetjet dhe pergjigjet rreth keti sporti jane te mirpritura.
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur